فیزیک حرف آخر نظام جدید

موسسه حرف آخر

این مجموعه فیزیک جامع حرف آخر شامل همه پکیج های مبحثی فیزیک کنکور می باشد.آموزش شهودی- انیمیشنی مفاهیم فیزیک و نیز ارائه ی یک الگو در هر فصل برای حل تیپ های متنوع سوالات از خصوصیات منحصر به فرد تدریس استاد کامیار است.این مجموعه شامل پکیج های فیزیک 1و2 و فیزیک۳(الکتریسیته ساکن و خازن)، فیزیک۳(جریان الکتریکی، مغناطیس و القای الکترومغناطیسی)، سینماتیک، دینامیک، نوسان و موج و فیزیک پیش۲ می باشد.

فیزیک جامع حرف آخر یکی از مهم ترین منابعی است که شما داوطلبان و دانش آموزان کنکوری می توانید با استفاده از آن به همه 35 سوال مربوط به این درس در کنکور جواب بدید و بهترین نتیجه ممکن را کسب کنید.در حال حاضر به علت مشکل بودن و داشتن فرمول های فراوان درس فیزیک یشتر دانش آموزان تایم زیادی را برای خواندن این درس در کنار نمی گذارند به همین علت شما می توانید نسبت از دیگران متفاوت باشید و با استفاده از این پکیج به همه اطلاعات آموزشی مورد نیاز خود دست پیدا کنید و به بهترین رتبه ممکن در کنکور برسید .

فیزیک حرف آخر نظام جدید

ویژگی های منحصر به فرد فیزیک جامع نظام حرف آخر

در فیزیک حرف آخر برای هر کدام از مباحث فیزیک یک الگوی کاربردی آموزش داده می شود که مجموع الگوها به تعداد انگشتان دست نمی رسد و شما می توانید فقط با چند الگوی عملی و کاربردی در کمترین تایم و هزینه به درصد ۱۰۰ در فیزیک کنکور برسید.به عنوان مثال در مبحث بسیار مشکل و سخت حرکت شناسی شما می توانید فقط با الگوی V-T سوالات این مبحث در کنکور را جواب بدهید.این در حالی است که در کتاب درسی برای این بخش بیش از ۱۰ فرمول گفته شده است و در کتاب های کمک کنکور دیگر در این زمینه این فرمول ها به ۴۰ فرمول گسترش پیدا کرده است. بنابراین می توانید با تکیه بر شیوه های نوین آموزشی در قالب الگوسازی و تصاویر سه بعدی در فیزیک حرف آخر مشکلات آموزشی خود را مرتفع کنید و از همین حالا خودتان را جزء بهترین ها ببیند.

1-پیش از همه باید گفت که پکیج کامل فیزیک (نظام جدید) حرف آخر توسط استاد پیمان کامیار که نابغه تدریس درس فیزیک در ایران و موسسه حرف آخر است و دارای مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه صنعتی شریف است و دارای چندین مقاله بین الملی در درس فیزیک نیز است که هر موسسه ای برای به کار گیری استاد پیمان کامیار دست و پا می شکنند،آموزش داده شده است .

2- استاد پیمان کامیار در پکیج کامل فیزیک (نظام جدید) حرف آخر از شیوه شهودی سازی(تصویرها سه بعدی) به کمک پویا نمای و انیمیشن سازی موجب می شوند تا همه مباحث آموزش داده شده در حافظه بلند مدت در نیم کره ای راست مغز برای همیشه ثبت شود تا دانش آموزان نگران از خاطر رفتن مطالب در جلسه کنکور نباشند.

3-استاد پیمان کامیار در پکیج کامل فیزیک (نظام جدید) حرف آخر برای حذف فرمول از الگو های طلایی که کاملا استاندار و کاربردی بوده،بهره میبرند.برای مثال در مبحث سینماتیک که دانش آموزان باید در حدود 51 فرمول پیچیده را حفظ می کردند تنها با یک الگو به جای همه فرمول ها به همه سوال ها پیرامون بحث سینماتیک پاسخ می دهند،و نیز در بحث موج و نوسان به جای یک عالمه نسبت های سردرگم کننده و پیچیده با یک الگو به همه سوالات آن جواب می دهند،به همین شیوه برای همه مباحث که با فرمول سروکار دارید یک الگو که نقش شاه کلید را دارد در پکیج کامل فیزیک (نظام جدید) حرف آخر توسط نابغه حرف آخر برای شما تدریس می شود.

فیزیک جامع نظام جدید حرف آخر در کنار مشاورین ارشد موسسه حرف آخر

پکیج کامل فیزیک نظام جدید حرف آخر استاد کامیار

استاد کامیار اجازه حفظ کردن هیچ فرمولی را به نخواهد داد در پکیج فیزیک نظام جدید موسسه حرف آخر حدود ۱۶۰۰ تا ۲۰۰۰ تست بررسی و حل شده است پکیج های فیزیک جامع نظام جدید حرف آخر در قسمت های زیر برای داوطبان آماده شده است

  1. فیزیک اول و دوم نظام جدید
  2. فیزیک سوم  الکتریسیته ساکن و خازن نظام جدید
  3. فیزیک سوم  مدار و مغناطیس نظام جدید
  4. فیزیک پیش یک سینماتیک نظام جدید
  5. فیزیک پیش یک دینامیک نظام جدید
  6. فیزیک پیش یک نوسان و موج نظام جدید
  7. فیزیک پیش دو نظام جدید

مزایای محصول فیزیک جامع نظام جدید حرف آخر

1- تدریس شهودی- مفهومی همه مطالب به همراه نقشه راه و انیمیشن
۲- پاسخ به همه سوال ها هر فصل در قالب یک الگو، بدون نیاز به حفظ کردن فرمول های مختلف
۳- حل همه سوال های کنکور سراسری چند سال گذشته
۴- آموزش تعاملی با حضور استادیار
۵- حجم متناسب با کوتاهترین تایم ممکن برای آموزش و تست

فیزیک حرف آخر در کنار مشاورین رتبه برتری

برنامه ریزی درس فیزیک جامع نظام جدید حرف آخر

در برنامه 4 ماهه موسسه حرف آخر همانطور که می دانیم که باکس های فیزیک تقریبا 80 تاس و حالا سوال پیش میاد که ترتیب این باکس ها باید چطور باشد؟ و چقدر براش تایم گذاشت؟
همه ای این ها در پکیج مشاوره حرف آخر و نیز توسط مشاوران موسسه حرف آخر کاملا توضیح داده می شود.برای داوطلبان ریاضی هر روز فیزیک باید تو برنامه ش باشد.برای دانش آموز تجربی هم حداقل دو روز یکبار تو برنامه ش باشد.طبق باکس ها و برنامه ریزی حرف آخر باید داوطلب پیش برود.موسسه کنکوری حرف آخر کنکور همه راه های درست را برای شما پیش بینی کرده و در اختیار شما گذاشته است.

شیوه تدریس فیزیک جامع نظام جدید موسسه حرف آخر

استاد کامیار توانسته است با استفاده از تکنیک های تصویر سازی و انیمیشن به آموزش بخش های متنوع درس فیزیک جامع حرف آخر بپردازد.او نیز فرمول های زیاد و پیچیده فیزیک را کنار گذاشته و از الگو و نقشه راه استفاده می کند که تعداد این الگو ها خیلی کم است و به تنهایی می تواند پاسخ گوی سوال های زیادی در کنکور باشد.

داو طلبان و دانش آموزان کنکوری می توانید با استفاده از پکیج فیزیک جامع حرف آخر نظام جدید این اطمینان را به خود دهید که بتوانید در کنکور به همه سوالات درس فیزیک جواب دهید و بهترین نتیجه ممکن را کسب کنید.

برای موفقیت در کنکور 1400 علاوه بر منابع آموزشی کامل باید از تلاش و برنامه ریزی زیادی و دقیقی استفاده کنید تا بتوانید ه بهترین نتیجه ممکن دست پیدا کنید.به همین علت شما عزیزان در کنار تهیه فیزیک کامل نظام قدیم حرف اخر از برنامه ریزی مخصوصی نیز بهره مند می شوید که می توانید برای آشنایی بیشتر با ان به بخش برنامه مطالعاتی حرف اخر برای کنکور 1400 مراجعه کرده و بهترین نتیجه ممکن را به دست آورید.همچنین می توانید برای اطلاع از چگونگی استفاده از این منابع وبرنامه ریزی به بخش مشاوره سایت حرف آخر مراجعه کنید .

منبع : موسسه حرف آخر برترین و بهترین مرجع برای برنامه ریزی و همچنین مشاوره حرف آخر برای دانش آموزان و داوطلبان کنکوری به صورت رایگان و تهیه محصولات و پکیج های مطابق با به روز ترین ابزار های دنیا می باشد.برای اطلاعات بیشتر و تماس با رتبه برتری ها و مشاورین ارشد با شماره  09128929049  و 09128929049 تماس بگیرید، و با لیست قیمت محصولات حرف آخر آشنا شوید.

ارتباط مستقیم و 24 ساعته با مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر

سوالات متداول دانش آموزان نظام جدید

برای خرید پک های فیزیک حرف آخر چه کار باید بکنیم؟

می توانید با شماره های 09128929049 و 09128929049 تماس گرفته و پک مورد نظرتان را سفارش دهید.

من در درس فیزیک خیلی خیلی ضعیفم،اگر از این پکیج های فیزیک حرف اخر استفاده کنم چند درصد از فیزیک را در کنکور می توانم بزنم؟

با کمی کار و استفاده از پکیج های حرف آخر می توانید به درصد 100 در این درس برسید.

شیوه تدریس استاد کامیار چگونه است؟

استاد پیمان کامیار در پکیج کامل فیزیک (نظام جدید) حرف آخر از شیوه شهودی سازی(تصویرها سه بعدی) به کمک پویا نمای و انیمیشن سازی موجب می شوند تا همه مباحث آموزش داده شده در حافظه بلند مدت در نیم کره ای راست مغز برای همیشه ثبت شود تا دانش آموزان نگران از خاطر رفتن مطالب در جلسه کنکور نباشند.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.