سوالات احتمالی کنکور ۱۴۰۰ حرف آخر چیست ؟

موسسه حرف آخر

امروزه دغدغه فکری کنکوری ها سوالات احتمالی کنکور 1400 حرف آخر می باشد. در ماه های آخر مانده به کنکور بسیاری از داوطلبان کنکور و حتی والدین دچار استرس و نگرانی بیشتری می شوند. در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی را در رابطه با سوالات احتمالی کنکور 1400 که به صورت تالیفی طراحی می شوند ، در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. لازم به ذکر است که سوالات احتمالی کنکور در قالب 20 آزمون جامع حرف آخر مورد بررسی قرار می گیرند. 20 آزمون جامع حرف آخر دارای پاسخ نامه تصویری می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق خطوط ارتباطی موجود در وب سایت با مشاوران این موسسه تماس بگیرید.

آشنایی با پکیج سوالات احتمالی کنکور 1400 حرف آخر

20 آزمون جامع حرف آخر در حقیقت همان سوالات احتمالی کنکور 1400 می باشد که در هر آزمون حدودا 270 تست مورد تحلیل و بررسی قرار می گیرد که در این صورت نکات درسی مرور خواهند شد. بدون شک سوالات احتمالی کنکور 1400 از جمله پکیج های قوی این موسسه می باشد. بسیاری از دانش آموزان و داوطلبان کنکور در روزهایی که به کنکور نزدیک می شوند به دنبال راهی هستند تا بتوانند بدون استرس و نگرانی مطالبی که از قبل خوانده اند مرور کنند و در نهایت برای مشکلات درسی خود راه حلی پیدا کنند.

حرف آخر در تلاش است تا دانش آموزان بتوانند رتبه خوبی را در کنکور بدست آورند. پکیج 6040 حرف آخر نظام جدید و پکیج 20 آزمون جامع حرف آخر بی نظیرترین پکیج های این موسسه هستند ، به طوری که سوالات مطرح شده در 20 آزمون جامع در کنکور سال های 97 ، 98 و 99 تطبیق بالای 90 درصدی را در کنکور داشته اند. بسیاری از دانش آموزان در سال های قبل بعد از کنکور با مشاورین موسسه حرف آخر تماس گرفته اند و از تطبیق باورنکردنی سوالات احتمالی کنکور خبر داده اند خصوصا در درس ریاضی 95 درصد سوالات 20 آزمون جامع عینا در کنکور ذکر شده اند.

تست های احتمالی کنکور 1400 حرف آخر

اساتید حرف آخر با بررسی سوالات کنکور سال های قبل توانسته اند تشخیص بدهند که کدام سوالات برای طراحان اهمیت بیشتری دارند. بنابراین دانش آموزان و داوطلبان کنکوری می توانند به تهیه پکیج 20 آزمون جامع استرس را از خود دور کنند ، زیرا سوالاتی که در کنکور مطرح شده اند عینا در پکیج حرف آخر ذکر شده اند. ممکن است تاکنون این سوال برای شما پیش آمده باشد که سوالات کنکور از کدام قسمت کتاب درسی طراحی می شوند.

باید بگوییم که سوالات کنکور معمولا در یک تیپ از سوال طراحی می شوند که هر ساله تنها اعداد و ارقام آن ها تغییر می کند. با این حال بسیاری از دانش آموزان و داوطلبان از این موضوع غافل هستند و در روز کنکور دچار مشکل می شوند و در نهایت نمی توانند رتبه خوبی را کسب کنند.

موسسه حرف آخر با توجه به اینکه سوالات احتمالی کنکور را در قالب آزمون طراحی نموده است ، تمام حالت های ممکن تست های کنکور را طراحی نموده تا شما با تمام تست های احتمالی آشنا شوید.

تعداد سوالات احتمالی کنکور 1400 حرف آخر

در روزهای نزدیک به کنکور نظام جدید دانش آموزان پایه دوازدهم استرس و نگرانی بیشتری را تحمل می کنند. دغدغه برخی از این دانش آموزان این است که سوالات کنکور سال های قبل را در اختیار نداشتن و نمونه سوالاتی که در اختیار آن ها قرار گرفته است بسیار محدود ، به صورت حاشیه ای و فرعی بوده است.

اما جای هیچ نگرانی نیست موسسه حرف آخر در پکیج سوالات به نظام قدیم و نظام جدید توجه داشته است و در پکیج 20 آزمون جامع حرف آخر تعداد مشخصی از سوالات عمومی و تخصصی ذکر شده است. تعداد سوالات پکیج سوالات احتمالی کنکور 1400 عبارتند از :

  • درس زیست شناسی رشته تجربی : 1000 تست
  • دروس عمومی : 2000 تست
  • درس شیمی : 700 تست
  • درس ریاضی : 600 تست
  • درس فیزیک : 600 تست

داوطلبان کنکور در رشته های گوناگون ، می توانند از مجموعه سوالات احتمالی کنکور 1400 ریاضی و سوالات احتمالی کنکور 1400 تجربی در بخش نظام جدید ، استفاده کنند. دانش آموزان و داوطلبان کنکوری می توانند برای دریافت مشاوره رایگان و برنامه ریزی از طریق خطوط ارتباطی 09128929049 – 09128929049 با مشاورین حرف آخر تماس حاصل فرمایند.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.