دی وی دی های حرف آخر

موسسه حرف آخر

بعضی از داوطلبان می پرسند که سبک الگو و انیمیشن سازی در حرف آخر به چه معنی است و به چه دردی می خورد. برای جواب دادن به این سوال ابتدا باید توضیحی در مورد دی وی دی های حرف آخر بدهم که در این دی وی دی ها آموزش به نحوی است که خیلی مفهومی تدریس شده است و با ان متدها می توان هر تستی را پاسخ داد و بعد تست های سال های گشته را با ان متدها جواب می دهند و تست های تالیفی را جواب می دهند و سپس چندین بار تکرار و مرور می شود تا داوطلب کاملا ان را یاد بگیرد. شیوه الگو و انیمیشن شیوه ی جدید و فناوری جدید در تدریس است که توسط استاد منتظری و دیگر اساتید همه ی مطالب کنکور را به طور شهودی سازی و انیمیشن سازی در اورده اند و این مطالب به اسانی در حافظه ی بلند مدت ثبت خواهد شد و نگرانی بچه ها در مورد از یاد بردن مباحث حل خواهد شد و همه ی مباحث را مفهومی فرا خواهد گرفت که به اسانی می توان این مباحث را در برنامه های درسی خود وارد کرده و از فراموش نکردن ان ها خیالشان تخت شود.

درس های ریاضی و فیزیک و شیمی که پرن از فرمول های زیاد و نیز سخت که ازگذشته هام مشکل جدی و نگران کننده ی داوطلبان بوده و البته نگرانی ان ها به جا بوده چون مباحث محاسباتی و فرمولی زود فراموش خواهد شد پس باید این مباحث به طور الگو یا رمزی یا تصویری وارد حافظه میشود تا مطلب های از مغز ها پاک نشود. موسسه حرف آخر این مشکل جدی رابرطرف کرده و همیشه یار و دلسوز داوطلبان بوده چون با زحمت های چند ساله در اتاق فکر به این نتیجه ی مهم رسیده اند، و در کنار همه این خصوصیات مشاوره حرف آخر تا روز کنکور همراه داوطلب است.

دی وی دی های حرف آخر در کنار مشاوره رتبه برتری ها

تکنولوژی موجود در دی وی دی های حرف آخر

حرف آخر با فناوریهای نوین آموزشی باعث بوجود آمدن دگرگونی بزرگی در فراگیری داوطلبان شده است. با توجه به درگیر کردن هر دو نیمکره مغز از همه ی ظرفیتهای ذهن برای یادگیری استفاده میشود. اینفناوری نوین آموزشی در تمام دنیا مورد استقبال قرار گرفته و جزو یکی از روش های موفقی در زمینه آموزش در نظر گرفته می شود. موسسه حرف آخر با توجه به این مطلب که تعداد فراوانی از داوطلبان با وجود اینکه همه ی مباحث درس ها و منبع ها را خوانده اند ولی زمان برگزاری کنکور سراسری قادر به استفاده از همه ی دانش و خوانده هایش نیست و فقط قسمتی از آنها را بکار می گیرند. نیز با بررسی درصد درس ها در کارنامه داوطلبان مشخص شد که حدود ۸۰ درصد آنها درس های اختصاصی را زیر ۱۰ درصد تست زده اند. پس استفاده از متدهای جدید آموزش و فراگیری مورد توجه قرار گرفت. تکنولوژی تصویرسازی و انیمیشن استفاده شده در موسسه حرف آخر یکی از کارآمدترین متدهای آموزش درتمام دنیا محسوب می شود. موسسه حرف اخر با توجه به این متد آموزش و بهره گیری از مدرسین مطرح کنکور در تمامی درس ها اقدام به تهیه بسته های آموزشی منحصربفرد و با کارایی فوق العاده برای داوطلبان کرده است. متد آموزش موسسه حرف آخر و استفاده از روش های جدید تدریس دارای مزایاس زیاید نسبت به دیگر شیوه های آموزش قدیمی است.

دی وی دی های حرف آخر در کنار مشاوره رتبه برتری های سال 1400

کسانی که از کپی دی وی دی های موسسه حرف آخر استفاده میکنند؛

کسانی را داشته ایم که با محصولات حرف آخر حتی به رتبه هم رسیده اند اما بعد از چند سال برگشته اند و تازه میدانند چه اتفاقی برایشان افتاده است و شروع به عذر خواهی و طلب حلالیت کرده اند . این افراد عذاب وجدان میگیرند و زنگ میزنند که چکارباید کنم… خب عزیز من تو کارتو کردی دیگه چه چیزی میخوای … بعد زنگ میزنند که آقا مادر یا پدرم تصادف کرد ، بچه م اینطوری شد ، خواهر یا برادرم اونطوری شدن و …. عزیز من حق الناس یقه ی آدم را میگیرد و خدا کنه در این دنیا گریبان را بگیرد نه آن دنیا ، چون اگر کسی از مال دزدی استفاده کند باید برای آن جواب پس بدهد. باور کنید دانلود رایگان دی وی دی های حرف آخر یا استفاده از کپی دی وی دی های حرف آخر مال حرام و دزدی است.

ویژگی های دی وی دی های موسسه حرف آخر

  • دست یافتن به عالی ترین نتیجه در تایم کم
  • آموزش تمامی مطالب با الگو و انیمیشن
  • پاسخ دادن به تمام تست های گذشته ی کنکور با استفاده از الگو ها و انیمیشن ها و نقشه ی راه
  • داشتن مدرسین شاد و پرانرژی و با معرفت در دروس
  • تکرار کردن و مرور در همهی دروس برای عدم فراموشی الگوها
  • عالی ترین آموزش در سطح کشور
  • داشتن عالی ترین اساتید برگزیده در ایران
  • داشتن بهترین آزمون های کشور با پاسخ نمای تصویری
  • مشاوره حرف آخر تا روز کنکور
دی وی دی های موسسه حرف آخر در کنار مشاور رتبه برتری های سال 1400

در دی وی دی های موسسه حرف آخر چه اتفاقی می افتتد؟

موسسه حرف آخر کاری که انجام داده این است که برای تمامی دروس به شیوه ی معروفش که دربحث های قبلی دقیق در مورد ان توضیح دادیم تمام دروس و آموزش ان را لذت بخش کرده است. بصورتیکه داوطلبی که اغلب از سخت بودن دروس و مفهومی بودن آن شکایت می کند با خرید آموزش های موسسه حرف آخر از درس خواندن لذت خواهد برد. در ایران شیوه ی آموزشی به شیوه ی تکنیک و محاسباتی و فرمولی معروف است که داوطلبان را بیشتر اوقات نگران این مسئله کرده است که فراگرفتن آن خیلی دشوار و فرار است و به جایی می رسد که داوطلب دیگر انگیزه ای برای ادامه تحصیل نخواهد داشت.

منبع : موسسه حرف آخر برترین و بهترین مرجع برای برنامه ریزی و همچنین مشاوره حرف آخر برای دانش آموزان و داوطلبان کنکوری به صورت رایگان و تهیه محصولات و پکیج های مطابق با به روز ترین ابزار های دنیا می باشد.برای اطلاعات بیشتر و تماس با رتبه برتری ها و مشاورین ارشد با شماره  09128929049  و 09128929049 تماس بگیرید، و با لیست قیمت محصولات حرف آخر آشنا شوید.

ارتباط مستقیم با مشاورین ارشد و رتبه برتری به صورت 24 ساعته

سوالات متداول دانش آموزان نظام جدید

آیا با استفاده از دی وی دی فیزیک حرف آخر می توانم به درصد بالایی در این درس برسم؟

بله.با مطالعه ی اصولی جزوات و دیدن مرتب دی وی دی ها میتوانید به درصد 100 در این درس رسیده و جزو رتبه برتر ها باشید.

من مشاوره ی بیشتری در مورد دی وی دی های زیست میخواهم.میشه راهنماییم کنید؟

با تماس با مشاور رتبه برتر حرف آخر اقای نیما افروزی میتواند کامل شما را راهنمایی و ابهامات ممکن را برایتان رفع کند.09128929049

شیوه ی تدریس در پکیج های حرف آخر چگونه است؟

حرف آخر با فناوریهای نوین آموزشی باعث بوجود آمدن دگرگونی بزرگی در فراگیری داوطلبان شده است.دی وی دی ها آموزش به نحوی است که خیلی مفهومی تدریس شده است و با ان متدها می توان هر تستی را پاسخ داد و بعد تست های سال های گشته را با ان متدها جواب می دهند و تست های تالیفی را جواب می دهند و سپس چندین بار تکرار و مرور می شود تا داوطلب کاملا ان را یاد بگیرد.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.