دینی حرف آخر نظام جدید

موسسه حرف آخر

همانگونه که می دانید هیچ یک از درسهای کنکور بی اهمیت نیستند و هر کدام از دروس به صورتی در سرنوشت داوطلبان تاثیرگذار است به خصوص اگر آن درس، یک درس عمومی باشد. درس دینی نظام جدید حرف آخر تقریبا برای همه ی رشته های تحصیلی (تجربی، ریاضی، هنر و زبان) از اهمیت برابری برخوردار است. تعداد زیادی از اساتید دین و زندگی، این درس را یک درس حفظی در نظر میگیرند در حالیکه که این یک نظر اشتباه است چرا که اگر کسی به حفظ کردن متن های کتاب درسی کفایت کند به نتیجه عالی ای نخواهند رسید.

باید دقت داشته باشید که آیات و حدیث ها این درس یکی از مهمترین بخشها محسوب می شود که فوق العاده مورد توجه اساتید کنکورسراسری است. بنابراین با مفهومی خواندن کتب درسی و درک ارتباط متن با آیات درصد خود را بالا برده و اطمینان داشته باشید به نتیجه مطلوب خواهید رسید؛ اگر می خواهید به درصد بالا برسید از پکیج دین و زندگی جامع نظام جدید موسسه حرف آخر که در ادامه به تفصیل به آن می پردازیم استفاده کنید.

دین و زندگی حرف آخر نظام جدید در کنار مشاورین ارشد و رتبه برتری

مدرس دین و زندگی حرف آخر نظام جدید

در یادگیری درس دین و زندگی دهم حرف آخر مدرس آن استاد یوسفیان پور بسیار تاثیر گذار می باشد زیرا باید اطلاعات کاملی درباره بخش های مختلف موجود در درس دین و زندگی داشته باشد تا بتواند با استفاده از این اطلاعات بهترین تدریس خود را برای دانش آموزان ارائه کند. استاد یوسفیان پور یکی از معروف ترین دبیران درس دین و زندگی در کل کشور می باشد که دارای اطلاعات جامعی از تمامی بخش های موجود در دین و زندگی دارد و توانسته است با شیوه تدریس خود نظر و توجه دانش آموزان بسیاری را به خود جلب کند . شما عزیزان می توانید با استفاده از محصول دین و زندگی سال دهم نظام جدید حرف آخر از آموزش بی نظیر استاد یوسفیان پور استفاده کنید و بتوانید به بهترین نتایج ممکن دست پیدا کنید.

چرا دین و زندگی حرف آخر نظام جدید را انتخاب کنیم؟

۱- حجم کم: شما پکیج دین و زندگی جامع حرف آخر را در کمتر از ۵۰ ساعت و فقط با ۱۴ الگو می توانید تمام کنید و به عبارتی اگر بخواهید فشرده مطالعه کنید در کمتر از یک هفته می توانید این کار را به انجام برسانید.

۲-فرا گرفتن بدون حفظ کردن و از یاد بردن :درست می بینید، یادگرفتن بدون فراموش کردن و بدون حفظ کردن، چیزی که در این مجموعه اتفاق افتاده و شما را متعجب می کند.
همه ی آیات و متن های کتاب دینی کنکور با متد رمزگردانی، تصویرسازی و انیمیشن (برای اولین بار در سطح کشور) کار شده و موجب می شود مباحث تا مدت ها در ذهن شما بماند و فراموش نشود.
چیزی که بیشتر از همه داوطلبان فارغ التحصیل مخصوصا افرادی که یک لیسانس گرفته اند و می خواهند دوباره در کنکور شرکت کنند (تعدادشان هم کم نیست)، به دنبال آن هستند.

۳- بیان پرانرژی و جذاب استاد: بی حوصلگی را کنار بگذارید از انرژی ای که استاد زمان آموزش به شما می دهد نهایت استفاده را بکنید.

۴- ذخیره زمان برای سایر دروس: بله صحیح متوجه شدید بدون اینکه مطالعه اولیه ای داشته باشید می توانید این مجموعه را در کمتر از ۵۰ ساعت ببینید کاری که قبلا در مدت زمان خیلی زیادی انجام می دادید و به این ترتیب زمان زیادی را پس انداز می کنید.

استاد یوسفیان پور در کنار مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر

اصلی ترین مزایای استفاده از دین و زندگی نظام جدید حرف آخر چیست؟

داوطلبانی که قصد دارند در کوتاهترین زمان ممکن به کتاب دینی تسلط پیدا کنند، به سوالات دینی در کمتر از تایم معمول (15 دقیقه) جواب دهید، بدون آنکه آیات و مباحث کتاب را حفظ و حتی از یاد ببرید به سوالات این بخش جواب دهید، می خواهید نقطه قوتتان در میان درس های عمومی، دینی باشد؛ می توانند دین و زندگی جامع نظام جدید حرف آخر را تهیه کنید. از مزایای برجسته ای که پکیج جامع آموزشی دین و زندگی نظام جدید دارد این است که دارای حجم کمی میباشد یعنی داوطلبان طی 50 ساعت فقط با 14 الگو دینی را یاد میگیرند، در این پکیج جامع آموزشی، دینی را بدون حفظ مباحث و حتی فراموش کردن آنهایاد خواهید گرفت(کلیه آیات و روایات به شیوه تصویرسازی تدریس شده است)، مزیت برتر پکیج آموزشی جامع دینی نظام جدید آموزش گیرا و پرانرژی اقای یوسفیان پور است که به فراگیری هر چه بهتر مطالب کمک خواهد کرد، اگر بتوانید این درس را به طور فشرده(50 ساعت) جمع بندی کنید در واقع تایم زیادی را برای خواندن دیگر درس ها پس انداز کرده اید. با ذکر مزایای دینی نظام جدید موسسه حرف آخر دیگر ترسی از سوالات سخت دینی نخواهید داشت و به درصد فوق العادعه بالایی دست میابید.

دینی نظام جدید حرف آخر و مشاورین ارشد

درس دین و زندگی نظام جدید حرف آخر در کنکور سراسری

دین و زندگی در دفترچه کنکور شامل 25 سوال است که داوطلبان باید بتوانند طی 15 دقیقه به سوالات این درس جواب دهد. در اصل این درس سومین درس عمومی است که داوطلبان باید در دفترچه کنکور سراسری با آن روبرو می شود. متاسفانه شیوه ی سوالات این درس بیشتر به سمت سخت و مشکل سمت و سو داشته است و داوطلبان نظام قدیم و جدید را به چالش انداخته است. بنابراین داوطلبان باید از متد مطالعه سنتی فاصله بگیرد و از شیوه های رمزگردانی و.. استفاده کند تا در دام سوالات دشوار دین و زندگی نیفتد.پکیج دین و زندگی موسسه حرف آخر با استفاده از خلاقانه ترین متدهای آموزشی هر سه پایه تحصیلی را تدریس می دهد و کمک می کند که داوطلبان سوالات سخت را نیز جواب می دهند.

منبع :موسسه حرف آخر برترین و بهترین مرجع برای برنامه ریزی و مشاوره دانش آموزان و داوطلبان کنکوری و تهیه محصولات و پکیج های مطابق با به روز ترین ابزار های دنیا.برای اطلاعات بیشتر و تماس با رتبه برتری ها و مشاورین ارشد با شماره  09128929049  و 09128929049 تماس بگیرید.

تماس با مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر به صورت 24 ساعته

سوالات متداول دانش آموزان و داوطلبان نظام جدید

سوالات درس دینی در کنکور سراسری براساس کدام منابع است؟

منبع کنکور سراسری کتب درسی هستند که باید هر سه پایه را با دقت بخوانید.

زمان پاسخ گویی سوالات درس دینی چقدر است؟

زمان پاسخ گویی به درس دین و زندگی 17 دقیقه است و هر سوال حدود 42 ثانیه است.

با استفاده از پکیج دینی حرف آخر میتوانم این درس را 100 درصد بزنم؟

مطمئنا با استفاده ی اصولی از این پکیج میتوانید به راحتی درصد 100 را کسب کنید.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.