درس زیست در دایره حرف آخر

موسسه حرف آخر

پکیج زیست در دایره حرف آخر  از عالی ترین محصولات حرف آخر و موثر ترین منبع در کنکور و مدرسه دانش آموز رشته تجربی است. استاد شعبانی و استاد شاکری مدرس این درس می باشند.

با استفاده از این پکیج شما می توانید همه زیست شناسی نظام جدید را در ۱۰۰ دایره به شکل مفهومی،ترکیبی و مقایسه ای بخوانید با توجه به اینکه سوالات زیست شناسی به شکل ترکیبی در کنکور طرح می شوند این مجموعه خیلی می تواند به شما در پاسخ دادن به این تست ها کمک کند

کاری که این دو استاد انجام دادند به شکل الگویی در قالب انیمیشن و نقشه راه است که موجب می شود دانش آموزها ذهن شون مرتب شه و مباحث را با هم اشتباه نگیرند و دانش آموز سریع وارد مفاهیم و یادگیری هر چه بهتر می شوند.

این پک شامل زیست انسانی و زیست جانوری و کتاب زیست در دایره است کسانی که زیست دهم و یازدهم و دوازدهم را دارند در صورت خرید این پکیج تدریس شون کامل تر خواد شد.

آموزش زیست در دایره به سبک حرف آخر

درس زیست در ۱۰۰ دایره موسسه حرف آخر

زیست در ۱۰۰ دایره حرف آخر پیامد های عالی را برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور رقم زده است ، دانش آموزان فراوانی هستن که چندین سال از درس خواندن دور بودن و دوباره میخواهند که در کنکور تجربی شرکت نمایند و یا اصلا رشته تحصیلی شان تجربی نبوده ؛ میتوانند خود را با این الگو ها هم سو کنند و به شکل کامل درس را یاد بگیرند و نتیجه کافی در کنکور تجربی را کسب کنند.

یکی دیگر از کارهایی که برای بالا بردن سطح آموزش در پکیج زیست حرف آخر یا همان زیست در دایره انجام داده ایم ، راستی آزمایی و بررسی کامل سوالات کنکور بوده است ، به شکلی که همه سوالات ترکیبی و مفهومی زیست شناسی را بررسی و با همین الگوهای دایره به شکل کامل حل کرده ایم تا شاهد این باشید با همین منوال آموزش دایره ای می توان همه سوالات سخت کنکور را در کوتاهترین تایم ممکن به پاسخ برسانید، پکیج زیست در ۱۰۰ دایره هم اکنون در فروشگاه حرف آخر در سایت (harfeakhr.org) موجود و قابل سفارش میباشد.

ویژگی های بی نظیر تدریس استاد شعبانی و استاد شاکری در زیست در دایره موسسه حرف آخر:

پکیج زیست در دایره حرف آخر همان پکیج زیست مجموعه ۶۰۴۰ است. در داخل پکیج زیست در ۱۰۰ دایره حرف آخر همانطور که از نامش پیداست کل زیست شناسی با ۱۰۰ دایره به شما آموزش داده خواهد شد. این دایره در واقع یک الگو است که اساتید زیست حرف آخر از آن برای آموزش استفاده می‎‌کنند. در پکیج زیست در ۱۰۰ دایره حرف آخر در ابتدای آموزش هر مطلب یک دایره رسم خواهد شد و سپس این دایره به بخش های متنوع تقسیم می‌شود و دیگر مباحث مرتبط در داخل آن آورده می‌شود به صورتیکه ممکن است مباحث ۴ فصل از زیست در داخل یک دایره به هم ربط داده شود.

در پکیج زیست در ۱۰۰ دایره کل مطالبی که در داخل دایره مورد نظر آموزش داده شده بود این بار باهم مقایسه خواهند شد و همه نکته های ترکیبی و دام های تستی بررسی خواهد شد. تنها منبعی که در ایران به چنین آموزش ترکیبی زیست پرداخته است موسسه حرف آخر است و در واقع این شیوه از آموزش مهمترین ویژگی دی وی دی های حرف اخر است.

زیست در دایره به سبک حرف آخر در کنار مشاورین ارشد و رتبه برتری

زیست در دایره حرف آخر دارای چه مباحثی است؟

زیست در دایره به شکل کلی همه مباحث زیست شناسی را در بر گرفته و مکمل و کامل کننده زیست جامع حرف آخر است و مخصوص داوطلبانی است که تایم زیادی برای خواندن درس زیست شناسی ندارند و میخواهند در تایم خیلی کمی به بازدهی بالایی در کنکور برسند.

زیست دردایره شامل مباحث :

زیست سال دهم ، یازدهم و دوازدهم حرف آخر

زیست شناسی گیاهی حرف آخر

ژنتیک زیست شناسی حرف آخر

محصول دایره زیست حرف آخر برای چه افرادی مناسب است؟

در اینجا داوطلبان را به سه بخش تقسیم خواهیم کرد و تک تک بررسی خواهیم کرد که دایره زیستی حرف آخر چطوری به آن ها کمک خواهد کرد.

دسته اول؛داوطلبانی که از پکیج زیست حرف آخر استفاده کرده اند:

این دسته از داوطلبان با استفاده از پکیج دایره زیست حرف آخر می‌توانند در کمترین زمان تمام زیست را جمع بندی کنند و انیار با دیدی ترکیبی تر پرونده زیست را ببندند و برای کنکور و رسیدن به رشته مد نظر آماده شوند.

دسته دوم؛داوطلبانی به دنبال جمع بندی سریع زیست هستند:

این دسته از داوطلبان هم می‌توانند از پکیج زیست در صد دایره موسسه حرف اخر استفاده کنند و فقط در ۴۰ ساعت پرونده زیست را ببندند.

دسته سوم؛ داوطلبانی که چندین سال از کنکور فاصله گرفته اند:

این دسته نیز استرس نداشته باشند . با استفاده از آموزش بی نظیر زیست حرف آخر توسط اساتید حرف آخر شما هم می‌توانید به راحتی هرچه تمام برروی زیست شناسی مسلط شوید و با مشاوره قوی که در اختیارتان قرار داده می‌شود به اوج برسید.

بحث زیست انسانی در دایره زیست حرف آخر

نبود روش آموزش مطلوب و کلاس های عملی خیلی از یادگیری های درس زیست رو برای تجربی ها سخت کرده است. زیست شناسی انسانی نیز با توجه به تاثیر وجود کلاس های عملی بر آن و یادگیری مطالبش از این قاعده مستثنی نیست.

دپارتمان موسسه حرف آخر این موضوع خیلی مهم رو که زیست شناسی انسانی نیازمند آموزشی است که مباحث پراکنده و مهم رو به شکل شهودی و تصویر سازی در یک شیوه جدید به نام  زیست در دایره ی حرف آخر جهت جبران همه ی کمبود های شما جبران نماید کار کرده است.

تطابق پکیج درس زیست موسسه حرف آخر با سوالات کنکور؛

خوشبختانه این پکیج در کنکور سراسری ۹۸ غوغا کرد و خیلی از سوالات را با استفاده از این پکیج آسان میشد جواب داد و شباهت خیلی زیادی با کنکور سراسری 99 داشت دانش آموزان می توانند با خرید این پکیج و همچنین زیست های دهم و یازدهم و دوازدهم خودشان را در کنکور سراسری 1400به مرز ۱۰۰ درصد نزدیک کنند.

روش مطالعه زیست به سبک حرف آخر

برنامه ریزی برای دایره زیست موسسه حرف آخر چگونه می باشد؟

برنامه ریزی نیز اهمیت مخصوص خود را دارد و اینجا است نقش مشاوره حرف آخر خیلی پررنگ می‌شود. برای هر داوطلب پرونده مشاوره ای تشکیل می‌شود و متناسب با هر سطحی که داشته باشد برنامه چهار ماهه موسسه حرف آخر کاملا برای او شخصی سازی می‌شود.

مشاوره زیست کنکور به اندازه مطالعه آن ارزشمند است. زیرا دانش آموزان بسیار سردرگم هستند و هر چقدر در زیست جلو می روند با سوالاتی روبرو می شوند. رسیدن به درصدهای بالای زیست مانند یک معدن طلا می ماند. مشاوره زیست به شما نشان می دهد که از اینجا شروع کنید به کندن ، شما به خاک و نا امیدی می رسید. ولی به شما می گوید که نترسید و جلو بروید چون این خاک مقدمه رسیدن به طلاست. گاهی بعضی می گویند که رها کنید کار را چون به سنگ می خورید. اما مشاوره زیست می گوید برای رسیدن به طلا یک راه بیشتر وجود ندارد و آن هم خرد کردن این سنگ است. دیگر به جایی می رسید که خودتان رگه های طلا را می بینید. هنوز به معدن نرسیدید ولی رگه های طلا را می بینید. با زدن ۷۰ درصد زیست به رگه رسیده اید و هنوز به طلای ۱۰۰ نرسیده اید. اگر غرور دانش آموز را بگیرد زیست را رها کرده و مثلاً به سمت شیمی می رود و اینجاست که بشدت زمین می خورد. اینجاست که مشاور مانع غرور دانش آموز می شود و می گوید که این فقط رگه طلاست و هنوز به طلا نرسیده اید.

منبع : موسسه حرف آخر برترین و بهترین مرجع برای برنامه ریزی و همچنین مشاوره حرف آخر برای دانش آموزان و داوطلبان کنکوری به صورت رایگان و تهیه محصولات و پکیج های مطابق با به روز ترین ابزار های دنیا می باشد.برای اطلاعات بیشتر و تماس با رتبه برتری ها و مشاورین ارشد با شماره  09128929049  و 09128929049 تماس بگیرید، و با لیست قیمت محصولات حرف آخر آشنا شوید.

ارتباط مستقیم و 24 ساعته با مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر

سوالات متداول دانش آموزان نظام جدید

سلام و خسته نباشید آیا در این محصول ژنتیک گیاهی هست یا خیر؟

سلام خیر

این پکیج رو برای کنکور ۹۹ دوباره ضبط شده یا همون قبلی هستش؟؟؟

سلام.خیر ضبط جدیدی انجام نشده

من نظام قدیم هستم و پکیج صفر تا صد زیست نظام قدیم رو دارم . آیا میتوانم برای کنکور ۹۹ فقط زیست در دایره رو بخونم و نظام جدید شرکت کنم؟؟؟

سلام.پکیج زیست در دایره شامل مطالب زیست جانوری و انسانی است و طبیعتا تمام مباحث زیست رو پوشش نمیده در نتیجه با مقایسه مباحث ارایه شده در زیست نظام جدید و قدیم خودتون باید تصمیم نهایی رو بگیرید.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.