درصد های تراز ۷۰۰۰

موسسه حرف آخر

دانش آموزان عزیزم سلام،شروع سال تحصیلی رو بهتون تبریک میگم امیدوارم امسال آخرین سالی باشه که درگیر کنکور و کنکور دادن هستید و همین امسال به هر هدفی که دوست دارید برسید، با شروع پاییز ما شروع کنکور را داریم،همیشه به دانش آموزان نا امید میگویم که ۹۰ درصد کنکور از مهر به بعد رقم خواهد خورد،به نظرم آن عددی که به عنوان رتبه با آن در مرداد سال 99 روبرو خواهید شد حاصل تلاش این ۱۰ ماه شما است،بنابراین اگر این ۱۰ ماه را خوب باشید گارانتی میکنم رتبه ای که کسب می کنید حتی خودتان را هم سورپرایز میکند

رتبه برتری های حرف آخر می گویند با شروع جدی کنکور و سال تحصیلی آزمون های آزمایشی نقش زیادتری دارند و یکی از بزرگترین هدف های دانش آموزان در این آزمون ها بالا بردن تراز و درصد شون است،در واقع کوشش همه این هست که بتوانند درصد بالایی را به دست آورند تا در کنکور هم رتبه خوبی کسب کنند،ابتدا میخواهم بگم که لطفا به جای اینکه افزایش تراز را هدف اصلی خودتان قرار دهید موفقیت در کنکور را هدف خود قرار دهید،باور کنید اگر فقط هدف ما بالا بردن تراز باشد میتوانیم با خرید سوالات و بالا زدن درس هایی مانند زمین شناسی این کار را بکنیم اما ما میخواهیم تراز خود را بالاتر ببریم چون قصد و هدف ما موفقیت در آزمون های آزمایشی است.

خیلی از مواقع دانش آموزانی را میبینم که موفقیت در کنکور را از یاد برده و اصل را موفقیت در آزمون آزمایشی میدانند،اما آزمون های آزمایشی فقط یک امتحان  برای مشخص کردن ایراد ها و مشکلات شما هست و نه همه چیز! بنابراین به آن ها به دیده رقابت ننگرید بلکه به دیده جایی نگاه کنید که مشکلات و مسائل شما مشخص میشوند و شما میتوانید آن هارا رفع کنید

تراز ۷۰۰۰  یک استعاره از رسیدن به نتیجه عالی در آزمون های آزمایشی است، یعنی هدف من در این مقاله این است که شمارا آماده بکنم تا بهترین ترازها و درصد ها را در هر آزمونی کسب کنید،درست است تراز ۷۰۰۰ بیشتر برای آزمون هایی مانند قلمچی به کار میرود اما همه دانش آموزان و داوطلبان در هر آزمونی میتوانند از این تدریس ها استفاده بکنند و درصد و تراز خود را به سقف بچسبانند!

نکته مهم از نگاه موسسه حرف آخر : دقت کنید چیز هایی که به شما میگویم احتمالی و تجربیات شخصی نیست،بلکه قوانین بالا بردن تراز هستند،مطمئنا هر کسی که تراز ۷۰۰۰ دارد از این قوائد استفاده میکند،یا آگاهانه و دانسته یا نا آگاهانه و ندانسته،بنابراین به طور صحیحی به این قوانین صد در صد اطمینان دارم،هر کس از این قوانینی که آموزش میبیند استفاده کند صد در صد نتیجه مطلوب خود را به کسب می کند چون امکان ندارد دو دوتا چهارتا نشود! کافیست به رتبه برتری های موسسه حرف آخر اعتماد کنید و ایمان داشته باشید آن موقع نتیجه کار شما را شگفت زده خواهد کرد

راهکارهایی رتبه برتری های حرف آخر برای کسب تراز بالاتر از 7000

درصدهای لازم برای کسب تراز 7000 در کنکور 1400 از نگاه رتبه برتری های حرف آخر

در ادامه رتبه برتری های حرف آخر درصدهای لازم برای تراز 7000 و اینکه در صورت کسب تراز 7000 در چه رشته های قبول میشوید، اطلاعاتی را در دست شما قرار می دهیم.

درصدهای لازم برای تراز 7000

ادبیات : ۲۰.۵ درصد
عربی : ۱۳.۶ درصد
دین و زندگی : ۱۹.۲ درصد
زبان خارجی : ۱۰.۴ درصد
ریاضی : ۱۰ درصد
فیزیک : ۶.۱ درصد
شیمی : ۷.۸ درصد
زیست : ۸.۵ درصد

درصدهای لازم برای تراز 7000

ادبیات فارسی: ۱۱.۱ درصد کل داوطلبان
عربی : ۱۰.۶ درصد
دین و زندگی : ۹.۹ درصد
زبان خارجی : ۱۶.۹ درصد
ریاضی : ۱۴.۹ درصد
فیزیک : ۲۰.۱ درصد
شیمی : ۱۹.۹ درصد
زیست شناسی : ۲۶.۶

درصدهای لازم برای تراز 7000

ادبیات : ۷۲ درصد کل داوطلبان
عربی : ۸۵ درصد
دین و زندگی : ۷۶ درصد
زبان خارجی : ۸۶ درصد

درصد های لازم برای کسب تراز 7000 از نگاه موسسه حرف آخر

روش های ساده برای بالا بردن تراز در کنکور 1400

در ادامه پست قبل باید این رو هم اضافه کنیم که تراز بین 5000 تا 6000 معمولا ارزش متوسطی دارند، نمره تراز حدود 3500 بیانگر درصد صفر برای داوطلب است در واقع آن داوطلب به سوال های آن درس جواب نداده است و تراز او همان سه هزارو پانصد خواهد شد و البته درصد های منفی موجب کاهش بیشتر تراز شما خواهد شد. به شکل معمول دروسی مانند ادبیات و دینی که درصد داوطلبان بالا می باشد زدن درصد 50 یا 60 خیلی مناسب نیست و برای رسیدن به تراز بالا باید درصد بالایی در این قبیل درس ها کسب کرد. درس های اختصاصی برای تعیین تراز کل داوطلبان خیلی ارزشمند تر از درس های عمومی است به بیانی دیگر ارزش درس های اختصاصی سه برابر دیگر درس های عمومی در تعین تراز کل است. استفاده از شیوه های صحیح رتبه‌های برتری موسسه حرف آخر برای خواندن دروسی که تا کنون نتیجه‌ی مطلوب نگرفته‌اید یک راه میانبر برای رسیدن به نتیجه‌ای است که دیگران با طی مسیری طولانی به آن دست یافته‌اند و تصمیمی درست در جهت کسب تراز بالاتر می باشد.

روش های ساده برای بالا بردن تراز در کنکور سال 1400

عواملی که باعث کاهش یا افزایش تراز در کنکور میشوند؟

1- عامل اول این می باشد که شرکت در رشته هایی که تعداد افراد زیادی در آن شرکت می کنند، کاهش یا افزایش تراز در یک ازمون به جمعیت شرکت کننده در آن وابسته است پس شرکت در آزمونهایی با تعداد شرکت کننده کم باعث کاهش تراز شما در آن آزمون می شود.

2- هرچه سطح علمی دیگر شرکت کنندگان بیشتر باشد کسب تراز بالاتر در آن آزمون مشکل تر می شود

3- از عامل قبلی می توان این نتیجه را گرفت که داوطلبان زرنگ و با اعتماد به نفس پایین رشته های خوب را انتخاب نمی کنند و در نتیجه رشته های خوب برای داوطلبان با اعتماد به نفس بالا خالی می ماند.

4-رشته های مختلف با تغییر ضریب های آنها در درس های مختلف مشکل و آسان می شوند بنابراین به تغییرات هر درس بیشتر توجه کنید، به عبارتی تراز با سطح علمی دانش آموز رابطه مستقیم دارد.

5-در این قسمت که رابطه مستقیم با درس خوندن شما داوطلب گرامی دارد این می باشد که هرچه بیشتر درس بخوانید تراز بالاتری را به دست می آورید، به این معنی که هوشمندانه مطالعه کنید.

از لحاظ آماری و علمی نمره تراز می تواند بین منفی بی نهایت تا مثبت بی نهایت باشد، تراز ایده آل برای یک درس 7000 است و نشانگر این می باشد که فرد در آن درس درصد قابل قبول و خوبی را کسب کرده است البته این را هم باید یاداور بشم که برای درس هایی که سخت هستند شخص می تواند با زدن درصد مثل 50 هم به همین تراز دست پیدا کند اما برای درس هایی که راحت می باشد و بیشتر داوطلبان در آن درصد مناسبی را مي زنند کسب تراز 7000 با زدن درصد بالاتری حدود 80 درصد امکان پذیر می باشد.

منبع : موسسه حرف آخر برترین و بهترین مرجع برای برنامه ریزی و همچنین مشاوره حرف آخر برای دانش آموزان و داوطلبان کنکوری به صورت رایگان و تهیه محصولات و پکیج های مطابق با به روز ترین ابزار های دنیا می باشد.برای اطلاعات بیشتر و تماس با رتبه برتری ها و مشاورین ارشد با شماره  09128929049  و 09128929049 تماس بگیرید، و با لیست قیمت محصولات حرف آخر آشنا شوید.

ارتباط مستقیم و 24 ساعته با مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر

سوالات متداول دانش آموزان نظام جدید

حداقل درصد های قبولی در چه زمانی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد ؟

داوطلبان می توانند اطلاعات این کارنامه ها را با نمره های خود در آزمون های آزمایشی مقایسه نمایند و شانس قبولی خود را به صورت تقریبی تخمین بزنند .

درصد های قبولی کنکور سراسری 99 چه کمکی به داوطلبان می کند ؟

سبب می شود داوطلبان از محدوده میزان درصد قبولی در هر درس مطلع شوند .

 درصد های قبولی کنکور سراسری 1400 مانند 99 خواهد بود ؟

خیر ، بر اساس عواملی همچون جامعه آماری شرکت کننده و ظرفیت پذیرش ، رتبه و تراز اکتسابی داوطلبان دستخوش تغییرات خواهد شد ، اما منبع مناسبی برای داوطلبان کنکور 1400 است که در این مقاله درصد های قبولی داوطلبان ارائه شده است .

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.