دانلود pdf کتاب تیک آخر زبان انگلیسی

موسسه حرف آخر

زبان انگلیسی یکی از دروس عمومی مشترک میان تمامی رشته ها است. از این درس که دارای ضریب ۲ در کنکور است، ۲۵ تست طرح می شود که از سوال ۷۶ تا سوال ۱۰۰ دفترچه شماره۱ کنکور را به خود اختصاص می دهد. با توجه به فرصت محدود و ضرورت پاسخ گویی به سوالات سایر درس ها، فقط ۲۰ دقیقه برای جواب دادن به تست های زبان وقت دارید. یعنی فقط ۴۸ ثانیه زمان دارید تا هر سوال را بخوانید، معنی آن را درک کنید و پاسخ صحیح را از میان گزینه های موجود انتخاب نمایید.

کتاب تیک آخر زبان حرف آخر

به طور کلی سوالات درس زبان به  بخش هایی نظیر درک مطلب با ۸ تست، کلوز تست با ۵ تست، گرامر با ۴ تست و لغت با ۸ تست دسته بندی می شود. عده بسیاری از دانش آموزان که در کلاس های زبان خارج از مدرسه شرکت کرده اند و سطح زبان نظام جدید خوبی دارند، به اشتباه زبان کنکور را دست کم می گیرند و همین مساله ضربه شدیدی به تراز و رتبه آن ها می زند. چرا که زبان کنکور با آنچه در کلاس های غیر درسی می آموزید تفاوت دارد.

استاد مجتبی محمودی، مدرس زبان حرف آخر، طی ۸ ماه پکیج کامل زبان انگلیسی برای کنکور را به شیوه ای نوین برای داوطلبین آماده سازی نموده است تا در کوتاه ترین زمان، تمامی مطالب مورد نیاز برای کسب درصد بالا در کنکور را در حافظه بلند مدت خود ثبت نمایید.

کتاب تیک آخر زبان

درس زبان به عنوان یکی از دروس عمومی کنکور برای تمام گروه های آزمایشی نقش بسیار موثر و مثبتی در رتبه داوطلبان کنکور دارد. درس زبان در واقع یک درس رتبه ساز است. یکی از دلایل ضعف دانش آموزان و دوستان کنکوری در درس زبان، عدم وجود وسایل و ابزار آموزشی مناسب در زمان یادگیری در مدارس و مقاطع راهنمایی و دبیرستان بوده است. اما امروزه خوشبختانه پیشرفت تکنولوژی عرصه های مختلف آموزش را نیز در بر گرفته و بستر مناسبی را برای یادگیری و رفع کمبود ها مهیا کرده است. در حال حاظر آموزش زبان با استفاده از روشهای کدینگ یا کدگذاری، تصویری و انیمیشنی جزء روش های مرسوم و موفق در این زمینه است. در ادامه به بررسی بیشتر کتاب تیک آخر خواهیم پرداخت.

پکیج زبان موسسه حرف آخر

موسسه حرف آخر بر حسب نیاز و با آگاهی از روش های نوین آموزشی در زمینه آموزش و یاددهی، برای تمام دروس تخصصی و عمومی رشته های تجربی، ریاضیو انسانی اقدام به تهیه محصولات کمک آموزشی و کنکوری کرده است. یکی از محصولات ارزشمند موسسه حرف آخر که میتواند برای همیشه مشکل و مسئله دوستان کنکوری را در درس زبان انگلیسی حل کند پکیج زبان استاد محمودی است.

پکیج زبان جامع نظام جدید حرف آخر

در این پکیج تمام دروس زبان انگلیسی دوران دبیرستان به صورت کدینگ و تصویری و در قالب داستان و انیمیشن در 28 ساعت تدریس میشود. که شامل دو قسمت لغات و واژگان و درک مطلب، گرامر و کلوز تست می باشد. و برای هر بخش کتاب تمرین و کار در نظر گرفته شده است. شناخت راه آموزش مناسب درس زبان انگلیسی با استفاده از کدینگ و انیمیشن در این پکیج، باعث فعال کردن و تقویت حافظه بلند مدت در نیمکره سمت راست مغز شما میشود و برای همیشه دغدغه فراموش کردن درس فرار زبان را حل خواهید کرد.

کتاب تیک آخر لغات زبان انگلیسی حرف آخر

کتاب تیک آخر لغات زبان انگلیسی حرف آخر در کنار پکیج زبان انگلیسی دهم و یازدهم و دوازدهم حرف آخر کاملا رایگان ارسال می گردد.

مدرس:

استاد مجتبی محمودی

استاد آمنه جعفری

کاملترین کتاب لغت برای پایه دهم و یازدهم و دوازدهم در بازار
✔️ تنها کتابی که لغات پایه،یازدهم و دوازدهم را همراه با تست های سطح بندی شده دارد.
✔️ ویژگی بزرگ این کتاب وجود لغات خارج از کتاب کنکور در انتهای کتاب است که برخلاف کتابهای دیگر این لغات در داخل جمله تدریس شده است.

☑️ کلیه لغات چهار سال دبیرستان

☑️ آزمون درس به درس با پاسخ کاملا تشریحی

☑️ لغات خارج از کتاب کنکور با مثال آموزشی

☑️ آزمون های جامع

☑️ مجوز انتشار از رسانه های دیجیتال

مدرس زبان و کتاب تیک آخر حرف آخر

نحوه مطالعه و استفاده صحیح کتاب تیک آخر لغات زبان انگلیسی

پیشنهاد مشاور حرف آخر : میانگین روزانه ۳۰ دقیقه و هر روز در برنامه داشته باشیم

دانش آموزان عزیز دقت کنند ، در ابتدا به ساکن ما یک سری از لغات پایه را بلد هستیم و به محض اینکه لغاتی را که دیدید در یادگیری آن مشکلی ندارید علامت مناسب مثلا √ قرار می دهیم طوری که دفعات بعد لزومی به مرور آن لغت مجدد نباشد .

اما لغاتی را که بلد نبودید معنی آن را نیز با علامتی مثلا χ مشخص می کنیم که در جلسات بعد مجدد مرور کنیم و این عمل را تا زمانی که به صورت کامل یاد نگرفتید ادامه می دهید تا کاملا یاد بگیرید تا علامت آن را به √ تغییر بدهید .

کتاب تیک آخر

مجموعه زبان حرف آخر دارای 3 کتاب کار است:

  1. کتاب تیک آخر
  2. کتاب زبان جامع حرف آخر
  3. کتاب کار زبان جامع حرف آخر

کتاب تیک آخر زبان مختص بخش لغات و واژگان زبان می باشد و تمام لغات را به صورت کامل پوشش می دهد. دانش آموزان و داوطلبان کنکور می توانند بعد از مطالعه لغات از روی دی وی دی ها برای تمرین و تکرار بیشتر از کتاب تیک آخر استفاده کنند.

پکیج های زبان انگلیسی دوره نظام جدید

موسسه حرف آخر برای دانش آموزان دوره نظام جدید نیز درس زبان را تدریس و تهیه کرده است که شامل زبان دهم و یازدهم حرف آخر و زبان دوازدهم حرف آخر است. سایر خدمات سایت حرف آخر:

مشاوره و تهیه محصولات حرف آخر

داوطلبان کنکوری و دانش آموزان میتوانند برای مشاوره و برنامه ریزی رایگان و تهیه محصولات حرف آخر با شماره های 09128929049_09128929049 تماس حاصل فرمایند.

مشاوره کنکوری

مشاوره انگیزشی

برنامه ریزی

جزوات رتبه برترهای حرف آخر

ارتباط با مشاورین رتبه برتر

پشتیبانی محصولات

تماس با مشاور ارشد موسسه حرف آخر
تماس با مشاور ارشد موسسه حرف آخر

نحوه دانلود فایل کتاب تیک آخر زبان

شما دوستان عزیز کنکوری برای آشنایی بیشتر با کتاب تیک آخر استاد محمودی و سایر پکیج های موسسه حرف آخر و همچنین نحوه دریافت و دانلود فایل pdf کتاب تیک آخر میتوانید با مشاورین ارشد همین سایت اصلی و مرکزی حرف آخر در ارتباط باشید.

سوالات متداول

کتاب تیک آخر زبان حرف آخر چه مباحثی را پوشش می دهد؟

کتاب تیک آخر لغات و واژگان هر سه سال نظام جدید و هر چهار سال نظام قدیم به همراه لغات مهم و کاربردی خارج از کتاب را پوشش می دهد.

آیا ضروری است کتاب تیک آخر زبان به همراه پکیج جامع زبان ارسال شود؟

بله همراه تهیه پکیج جامع زبان حتما کتاب تیک آخر نیز باید ارسال شود چون یادگیری لغات و واژگان قدم اول برای آموزش درس زبان می باشد.

آیا کتاب تیک آخر زبان شامل هزینه هم میشود؟

برای آگاهی از قیمت کتاب تیک آخر زبان میتوانید به لیست قیمت های حرف آخر مراجعه کنید یا از طریق تماس با مشاورین فروش محصولات همین سایت مرکزی در ارتباط باشید.

نحوه دریافت فایل pdf کتاب تیک آخر به چه صورتی است؟

برای دریافت فایل کتاب تیک آخر با مشاورین ارشد سایت در تماس باشید تا راهنمایی شوید.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.