دانلود رایگان کتاب الگو تا رتبه زیست حرف آخر

موسسه حرف آخر

کتاب های الگو تا رتبه زیست حرف آخر، مجموعه ای از کتب کنکوری زیست شناسی است که توسط دپارتمان زیست شناسی موسسه حرف آخر به منظور ارائه نکات کنکوری ومدیریت زمان داوطلبان کنکور ارائه شده است. یکی از مباحث مهم در مقوله کنکور خلاصه نویسی مباحث و برداشت نکات مهم کنکوری بخصوص در درس زیست شناسی می باشد. چون این درس دارای نکات مهم کنکوری، فرار و ترکیبی است و داوطلبان به راحتی نمیتوانند کلیه مباحث درس زیست شناسی را حفظ کنند. بسیاری از دانش آموزان دوره نظام قدیم و جدید که پکیج های زیست شناسی حرف آخر را دارند، همیشه در نکته برداری و خلاصه نویسی نکات مهم دارای مشکل بودند که خوشبختانه این مهم با تلاش و کمک اساتید زیست شناسی موسسه حرف آخر حل شد و دیگر نیازی به خلاصه نویسی و نکته برداری زیست شناسی نیست.

سایت اصلی موسسه حرف آخر

کتاب های الگو تا رتبه زیست حرف آخر

خوشبختانه برای زیست دوره نظام جدید کتاب های الگو تا رتبه زیست حرف آخر تدوین و منتشر شده است. اما برای دوره نظام قدیم فقط زیست سال دوم و زیست سال سوم دارای کتاب الگو تا رتبه است. دانش آموزان و داوطلبان نظام جدید کتاب های زیست دوره نظام جدید اعم از زیست دهم، زیست یازدهم، زیست دوازدهم، زیست گیاهی و زیست ژنتیک را میتوانند تهیه کنند. داوطلبان و دانش آموزانی که پکیج های زیست شناسی نظام جدید حرف آخر را در اختیار دارند، با تهیه کتاب های الگو تا رتبه زیست حرف آخر نیازی به نوشتن و خلاصه نئیسی ندارند و با این کتاب ها میتوانند نهایت استفاده و آموزش را از پکیج های زیست شناسی حرف آخر داشته باشند.

کتاب های الگو تا رتبه زیست حرف آخر علاوه بر اسلایدها و تست های مطرح شده در دی وی دی های پکیج زیست شناسی حرف آخر که در کتاب کار مربوطه درج می گردد دارای نکات تکمیلی بیشتری نیز می باشد تا نیاز دانش آموز نسبت به سایر منابع آموزشی مرتفع گردد.

مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر

اهمیت زیست شناسی در کنکور

اهمیت درس زیست شناسی در کنکور تجربی به حدی بالا است که حتی دانش آموزان رشته های ریاضی، انسانی و فنی نیز به خوبی از آن آگاهی دارند. ضریب درس زیست شناسی برای رشته های زیر گروه ۱ که پرطرفدارترین رشته های گروه تجربی هستند ۴ است. به این معنا که یک دانش آموز رشته تجربی برای قبولی در کنکور باید بیشترین زمان خود را به مطالعه دروس زیست شناسی و بررسی و حل تست های گوناگون اختصاص دهد. در گذشته که سوالات کنکور بسیار ساده تر بود، دانش آموزان تنها با چند مرتبه مطالعه کتاب های زیست و تسلط کامل به مطالب قادر به کسب درصد بالا در درس زیست نظام جدید و قدیم بودند. اما رفته رفته با افزایش داوطلبان کنکور، سوالات نیز دشوارتر شدند و طی سالیان گذشته، سوالات درس زیست شناسی نیز شکل تازه ای به خود گرفتند. به گونه ای که دیگر نمی توانیم زیست شناسی را به زیست ۱، زیست ۲ و… تقسیم کنیم.

بلکه امروزه سوالات طرح شده در کنکور، ادغامی از دانش موجود در تمامی کتب درس زیست شناسی هستند. بنابراین دانش آموزان برای دست یابی به درصد قابل قبول در این درس، باید نسبت به گذشته تعداد دفعات بسیار زیادی کتاب ها را مرور کنند که امری وقت گیر است. به همین علت به دانش آموزان پیشنهاد می شود با بهره گیری از اساتید مسلط به الگوهای تست زنی، تعداد دفعات مطالعه کتب را کاهش و بازده مطالعه خود را افزایش دهند تا بدون اتلاف وقت به نتیجه دلخواه که کسب درصد بالا در زیست است، برسند. اما دسترسی به اساتید مورد اعتماد و مجرب، به دلیل دوری راه و هزینه های بسیار، برای دانش آموزان همه مناطق کشور ممکن نیست. به همین دلیل است که گروه حرف آخر، پکیج کامل زیست نظام جدید و قدیم را تهیه نموده است تا در هر کجای کشور و در هر زمان دلخواه بتوانید فیلم های این مجموعه را تماشا نمایید.

مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر

اساتید زیست شناسی حرف آخر

دپارتمان زیست شناسی حرف آخر توسط سه نفر از اساتید بی نظیر زیست شناسی کشور تدریس شده است. زیست جانوری و زیست انسانی توسط استاد شعبانی و شاکری به صورت دو استاده و به حالت پرسش و پاسخ با تشریح کامل تدریس شده است. زیست گیاهی نیز توسط استاد بی نظیر زیست شناسی، استاد هومن روان تدریس شده است که جزو بهترین های آموزش زیست در کشور است.

ویژگی های پکیج کامل زیست شناسی حرف آخر

استاد شعبانی، استاد روان و استاد شاکری، سه تن از اساتید مجرب زیست شناسی کشور موسسه حرف آخر هستند که با علم کامل به تغییرات کتاب زیست نظام جدید وقدیم، شما را با ۵۰ الگوی پر کاربرد کنکور آشنا خواهند نمود تا در مدت ۱۰ روز، قادر به پاسخگویی صحیح به حداقل ۷۰ درصد از سوالات درس زیست شناسی کنکور باشید. در این مجموعه کلیه دروس در سه مرحله به شما آموزش داده شده و در ذهنتان نهادینه می گردند. در اولین سطح، با استفاده از انیمیشن های ساده و تصویر سازی بحث مورد نظر به خوبی در نیم کره راست مغز جای می گیرند.

در دومین مرحله وقت آن است که کتاب درسی و تصاویر آن در قالب پاورپوینت، به دقت مورد بررسی قرار گیرد، تا نکات ریزی که همیشه دانش آموزان را دچار خطا می کنند،  بررسی شده و برجسته شوند. در آخرین مرحله که لایه سوم آموزش است، به حل سوالات ترکیبی پرداخته خواهد شد. با تهیه پکیج زیست نظام جدید و قدیم حدود ۵۰۰ تست ارزشمند کنکور را با کمک اساتید این مجموعه بررسی خواهید کرد و پاسخ هر سوال برایتان تشریح خواهد شد.

مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر

مشاوره و تهیه کتاب های الگو تا رتبه زیست حرف آخر

دانش آموزان و داوطلبان عزیز جهت آشنایی بیشتر با موسسه حرف آخر و دپارتمان زیست حرف آخر و همچنین مشاوره و تهیه کتاب های الگو تا رتبه زیست حرف آخر و دانلود رایگان آن ها با شماره تماس های مشاورین ارشد سایت مرکزی حرف آخر در ارتباط باشند. سایر خدمات مشاوره ای توسط مشاورین سایت:

مشاوره کنکوری

مشاوره انگیزشی

تهیه محصولات کنکوری حرف آخر

ارتباط با مشاورین ارشد حرف آخر

کتاب های الگو تا رتبه زیست حرف آخر

پکیج کامل زیست شناسی حرف آخر

پکیج های زیست شناسی هر سال بصورت جداگانه

مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.