دانلود رایگان برنامه چهار ماهه موسسه حرف آخر

موسسه حرف آخر

یکی از مهم‌ترین تشویشهای داوطلبان قبل از کنکور، برنامه‌ریزی اصولی وبا دقت است. بسیاری از داوطلبان نمی‌توانند با یک برنامه‌ریزی دقیق خود را برای برگزاری کنکور سراسری آماده کنند. دانش‌آموزانی که زمان کمی تا کنکورسراسری تایم دارند بعضی از ادامه مسیر ناامید می‌شوند. اما هر مشکلی یک راه‌حل دارد. برنامه ۴ ماهه کنکور برای داوطلبانی که از برنامه درسی عقب مانده‌اند فوق العاده است. موسسه حرف آخر برای همه ی دانش‌آموزان با شرایط‌های مختلف برنامه‌ها و محصولات متفاوتی ارائه کرده است. برنامه ۴ ماهه کنکور حرف آخر برای داوطلبانی طراحی شده است که تایم کمی تا کنکور فرصت دارند. در این بحث ، این برنامه جامع موسسه حرف آخر را همراه با اطلاعات کافی به شما معرفی خواهیم کرد.

برنامه 4 ماهه موسسه حرف آخر همراه با مشاوره رتبه برتری ها

زمان لازم برای پیاده سازی مطالعه برنامه چهار ماهه موسسه حرف آخر:

این برنامه طوری تنظیم و تهیه شده است که همه درس ها را در ساعت مشخصی مطالعه کرده و شما با اعتماد به نفس بیشتری از این که همه ی درس ها را به ترتیب می خوانید و برای هر کدام زمان مشخصی را قرار می دهید برخوردار خواهید شد و شما به اسانی می توانید برنامه خود را پیش ببرید در این برنامه اگر شما روزی ۱۰ ساعت را برای خواندن همه درسها مختص دهید مطمئنا شما موفق میشوید و اگر تایم شما بیشتر شود فوق العاده می شود و شما می توانید در تایم کوتاهی درس ها را به پایان رسانده و بتوانید از زمان باقیمانده برای مرور و بازبینی استفاده کنید.

نقطه قوت این برنامه این است که دارا ی ایستگاه جبرانی است و همچنین ایستگاه مرور دارد که شما به اسانی می توانید در ایستگاه جبرانی درسی را که پمططالعه نکرده اید را جبران کرده و در ایستگاه مرور درس هایی را که مطالعه کنید را مرور کنید بنابراین داوطلبان عزیز این برنامه دارای نقطه قوت های فراوانی است که شما به اسانی برنامه خود را تنظیم کرده و می توانید از مطالعه لذت برده و به صورت برنامه ای مارپیچ که به برنامه قطاری حرف آخر معروف می باشد برنامه درسی خود را پیش برده و از ایستگاه های آن نهایت لذت را ببرید.

می توانید در این برنامه به صورت مثال فیزیک را از جلسه اول اغاز کرده و به جلسه دوم رفته و به صورت مارپیچی همه جلسات آن را تمام کرده بطور مثال امروز جلسه اول را می‌خوانید و بعد چند روز بعد جلسه دوم را می‌خوانید و در ایستگاه‌های مربوط به مرور کردن آن را مرور کرده و طبق بسته ها پیش برید و به صورت قطاری همه دروس را در برنامه قرار دارند. نقطه قوت دیگر این برنامه این است که زمانیکه داوطلبی از برنامه جا می ماند و در سر آن خوانده است دیگر به این صورت نیست که مثل برنامه های دیگر فرد ناامید شود بلکه در این برنامه به آسانی می شود جبران کرد چون برنامه به صورت مارپیچی می باشد و اگر درسی را نخوانده می تواند در مرحله های بعد آن را خوانده و سراغ بعدی رود. یعنی دیگر به طور روزانه نمی‌باشد و داوطلبان به اسانی می‌توانند از این برنامه از درس خواندن برده و از لذت همیشگی پیوسته برخوردار شوید.

برنامه 1000 ساعته حرف آخر همراه با مشاوره رتبه برتری های سال 99

۶ ویژگی اصلی و کلیدی و مهم‌ برنامه ۴ ماهه کنکوری موسسه حرف آخر

داوطلبانی که زمان کمی تا کنکور دارند به اندازه کافی دچار تشویش و اضطراب هستند.موسسه حرف آخر همه ی تلاش خود را کرده که این داوطلبانی را به عالی ترین نحو برای کنکورسراسری آماده کند. یک برنامه ۴ ماهه برای کنکور چه خصوصیاتی باید داشته باشد؟ همه ی ویژگی‌هایی را که یک برنامه کامل و جامع باید داشته باشد موسسه حرف آخر در این برنامه ۱۰۰۰ ساعته جمع‌آوری شده است. ویژگی‌های برنامه ۴ ماهه کنکور موسسه حرف آخر به صورت زیر میباشد:

1) برنامه مطالعه کاربردی

موسسه حرف اخر یک برنامه ۴ ماهه کامل با برنامه‌ریزی کانل و دقیقی آماده کرده است. یکی از نکات مهم در مورد این برنامه ۱۰۰۰ ساعته، حالت کاربردی آن است. این به این معنی است که داوطلبان با یک برنامه ی دقیق و اصولی به مسیر ادامه خواهند داد. برنامه به نحوی طراحی شده است که داوطلبان در تایم ۴ ماه بالاترین بازده را داشته باشد.

2) مطالعه موازی تمامی دروس

موسسه حرف اخر در برنامه ی چهار ماهه کنکور همه درسها را به طور موازی تدریس میکنند. به عنوان مثال، داوطلبان کنکور در یک روز، دروسی مانند ریاضی، ادبیات و شیمی را در ساعتهای مختلف درس بخوانند. این مطلب باعث می‌شود که داوطلبان تنها با یک درس روز خود را سپری نکند. حرف آخر به طور روزانه برنامه‌های معینی را برای دانش‌آموزان تعیین می‌کند.

3) استفاده از تکنیک‌های ابداعی و رمزگذاری

اساتید موسسه حرف آخر برای تمامی درسهای عمومی و اختصاصی از روشهای ابداعی استفاده می‌کنند. این روشها به داوطلبان کمک می‌کنند تا فرمول‌های بیشماری را حفظ نکنند. دانش‌آموزان با استفاده از این روشها نه تنها مفاهیم را به درستی یاد می‌گیرند بلکه دیگر نیازی به حفظ کردن این همه فرمول ندارند. یکی دیگر از خصوصیات مهم برنامه ۴ ماهه کنکورسراسری موسسه حرف آخر استفاده از سیستم رمزگذاری است. برخی از درسها مباحث و مفهوم هایی دارند که داوطلبان به اسانی آن‌ها را فرا نمی‌گیرند. حرف آخر در این برنامه ۴ ماهه برای از بر کردن بعضی مباحث از روش رمزگذاری استفاده کرده است.

مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر در کنار برنامه 4 ماهه استاد منتظری

4) دارای بالاترین سطح علمی

موسسه کنکوری حرف آخر برنامه چهار ماهه کنکور را با استفاده از نو ترین متدهای آموزشی دنیا ارائه کرده است. این برنامه چهار ماهه کنکور دارای بالاترین سطح علمی است. داوطلبان با استفاده از این برنامه نه تنها در ۴ ماه به نتیجه دلخواه خود خواهند رسید بلکه از جدیدترین و عالی ترین متد تدریس نیز بهره خواهند برد. برنامه چهار ماهه کنکوری موسسه حرف آخر با استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا یک برنامه‌ریزی جامع و اصولی را در اختیار داوطلبان قرار می‌دهد. این برنامه کامل به داوطلبان کمک می‌کند تا در یک تایم مشخص خود را به عالی ترین نحو برای برگزاری آزمون سراسری آماده کند.

5) انیمیشن سازی و شهودی‌سازی

داوطلبانی که از بسته های حرف آخر همراه با برنامه چهار ماهه کنکور سراسری استفاده می‌کنند با یک متد آموزشی جدید آشنا خواهند شد. موسسه کنکوری حرف اخر برای تدریس همه مباحث از تصویر سازی و انیمیشن استفاده می‌کند. این موضوع باعث می‌شود که مطالب به صورت بلندمدت در حافظه ی دانش‌آموز باقی بماند. تصویرسازی و انیمیشن‌‌سازی همه ی میاحث باعث می‌شود که داوطلبان این تصویرها را در نیم کره راست خود ذخیره و برای یک تایم دراز مدت آن‌ها را حافظه ی خود حفظ کند.

۶) بررسی تکنیک‌های سریع تست زدن

داوطلبان می‌توانند تنها در ۴ ماه همه ی مباحث را فرا بگیرند اما این مطلب فقط ۱۰ درصد راه است. ۹۰ درصد راه برای قبولی کنکور در چهارماه، تمرین و تکرار و تست زنی است. موسسه حرف اخر در این برنامه چهار ماهه، تکنیک‌های سریع تست زنی را به دانش‌آموزان و داوطلبان آموزش می‌دهد. شما یک برنامه ۱۰۰۰ ساعته دارید، این یعنی فقط در ۴ ماه می‌توانید تمامی مباحث را یاد بگیرید و تست‌های مربوط به هر درس را پاسخ دهند..

قیمت اصلی برنامه چهار ماهه موسسه حرف آخر

باید گفت وجود دی وی دی های آموزشی حرف آخر مکمل برنامه مطالعاتی است. اگر شما داوطلبان عزیز قصد دارید از قیمت برنامه ۴ ماهه حرف آخر را اطلاع پیدا کنید باید ابتدا از لیست قیمت محصولات حرف آخر آگاهی پیدا کنید و سپس از طریق فروشگاه حرف آخر در لینک (harfeakhr.org) و یا تماس با مشاوران ارشد حرف آخر ( 09128929049 و 09128929049 ) می توانید اقدام به خرید برنامه ۴ ماهه حرف آخر را بکنید.

دانلود برنامه 4 ماه موسسه حرف آخر

لازم به ذکر است گفت که بسیاری از سایت های اینترنتی مقالاتی را ارائه می دهند که عنوان آنها دانلود بصورت رایگان برنامه ۴ ماهه حرف آخر است در حالی که این برنامه تنها از طریق پرداخت هزینه و توسط موسسه حرف آخر قابل خرید است. شما از طریق لینک زیر می توانید برنامه ۴ ماهه حرف آخر را دانلود کنید.

دانلود برنامه 4 ماه حرف آخر

ارتباط مستقیم با مشاورین ارشد و رتبه برتری سال 99 حرف آخر به صورت 24 ساعته

منبع : حرف آخر برترین و بهترین مرجع برای برنامه ریزی و مشاوره دانش آموزان و داوطلبان کنکوری و تهیه محصولات مطابق با به روز ترین ابزار های دنیا.برای اطلاعات بیشتر و تماس با مشاورین ارشد با شماره  09128929049  و 09128929049 تماس بگیرید.

سوالات متداول دانش آموزان و داوطلبان

آیا با استفاده از این برنامه میتوان درصد لازم برای قبولی در رشته های تاپ را به دست آورد؟

بله یقینا. برای کسب رتبه ی دلخواه لازم است از این برنامه استفاده کنید.

راهکار حرف اخر برای حفظ کردن فرمولهای بیشمار ریاضی و فیزیک چیست؟

از خصوصیات مهم برنامه ۴ ماهه کنکورسراسری موسسه حرف آخر استفاده از سیستم رمزگذاری است. برخی از درسها مباحث و مفهوم هایی دارند که داوطلبان به اسانی آن‌ها را فرا نمی‌گیرند. حرف آخر در این برنامه ۴ ماهه برای از بر کردن بعضی مباحث از روش رمزگذاری استفاده کرده است.

ایا اگر بنا به هر دلایلی از برنامه عقب بیوفتیم راه جبرانی وجود دارد؟

بله در ایستگاه های مرور برنامه 1000ساعته میتوانید درسهای عقب مانده ی خود را جبران کنید.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.