دانلود محاسبات سریع منتظری

موسسه حرف آخر

در واقع یکی از کاربردهای مهم پکیج محاسبات سریع منتظری در مبحث مسائل شیمی است.تعداد زیادی از دانش آموزان مسائل شیمی را به درستی و صحیح و با بهترین شیوه حل می‌کنند ولی در انتها به یک کسر خیلی بزرگ می‌رسند که برای حل و ساده سازی آهنگ کسر به تایم و اطلاعات ریاضی احتیاج دارد و از آنجا که در کنکور تایم یکی از بهترین و اولویت دار ترین مباحث است دانش‌آموزان باید به این قضیه به قطب کنند که در تایم خود صرفه جویی کنند. به همین علت است که استاد منتظری برای اینکه داوطلبان در ساده سازی کسر ها و یا محاسبات
مسائل شیمی دچار مشکل نشوند اقدام به تهیه آموزش پکیج محاسبات سریع منتظری را کردند. پکیج محاسبات سریع منتظری استاد منتظری با استفاده از انیمیشن سازی و تصویر سازی به شما دانش آموزان عزیز آموزش می دهد که با استفاده از این متدها و بدون استفاده از شیوه های ریاضی بتوانید به آسانی و در عرض چند ثانیه به همه کسرها جواب درست دهیم و این عمل موجب می شود مبحث مسائل شیمی را به بهترین وجه ممکن و در تایم کم بتوانید به پاسخ سوال دست پیدا بکنید.شما داوطلبان کنکوری عزیز که تاحالا در مبحث محاسبات خیلی خیلی مشکل داشتید و در حل سوالات تایم خیلی زیادی را صرف می کردید می توانید با تهیه پکیج محاسبات سریع منتظری در مدت زمان کم و با استفاده از متدهای نوین آموزشی در ساده‌ترین و در کوتاهترین زمان محاسبات را انجام داده
و دیگر نگران حل محاسبات نباشید.

دانلود محاسبات سریع استاد منتظری در حرف آخر

کاربرد اصلی محاسبات ذهنی موسسه حرف آخر کجاست:

میتوان گفت در درس هایی مانند فیزیک و شیمی ، ریاضی و حتی زیست هم در بعضی مباحث برای رسیدن به جواب درست نیاز به انجام محاسباتی دارند تا به این ترتیب با پیدا کردن جواب درست و گزینه درست بتوانید موفق به تست زنی درست مبحث مربوطه بشوید.

بنابراین انجام محاسبات تنها منحصر به درس ریاضی نمیشود بلکه باید با تسلطی کامل بر بعضی فرمول های محاسباتی بتوانید از پس تست هایی که نیازمند انجام محاسبات هستند بربیایید که این مورد با استفاده از پکیج محاسبات استاد منتظری حرف آخر امکان پذیر خواهد بود.

تا بحال برای شما پیش امده ؟

که تایم خود را برای حل تست هایی اختصاص دهید و با تسلط کامل بر همه مطالب نیز با اطمینان خاطر به حل تست بپردازید و در انتها با روبرو شدن با یک کسر یا یک عملیات ریاضی ناکام بمانید و دیگر از حل تست منصرف شوید و درصد تست را نیز از دست بدهید و از سوی دیگر تایم خود را نیز با اختصاص دادن به این تست تلف کرده باشید چون قادر به رسیدن به نتیجه نهایی نیستید .

مسلما این مورد برای همه داوطلبان اتفاق افتاده است که همین مورد استاد منتظری را به فکر حل این مشکل واداشت که بدین منظور پک محاسبات ذهنی استاد منتظری ارائه شده است .

کاربرد محاسبات زهنی استاد منتظری در موسسه حرف آخر

محتویات کامل جزوه محاسبات سریع استاد منتظری؛

جزوه محاسبات سریع استاد منتظری در موسسه حرف آخر به شکل فایل pdf است که  کل صفحات آن شامل 37 صفحه است و با مطالعه آن هر یک از داوطلبان می توانند در کمترین زمان ممکن، جهت انجام محاسبات ریاضی اقدامات لازم را داشته باشند. برای آشنایی داوطلبان با سرفصل های موجود در جزوه مورد نظر، بعضی از این موارد را ارائه خواهیم کرد تا در صورت تمایل، به انتخاب آن بپردازید.داوطلبان کنکور توجه داشته باشند که اطلاع از محاسبات سریع ریاضی با توجه به وجود ریاضی در همه رشته ها، بسیار ضروری خواهد بود.

 • آسان کردن محاسبات
 • داستان
 • ضرب و تقسیم عددها در 25
 • مجذور نمودن عددهایی که یکان آن ها 5 است.
 • مجذور نمودن عددهایی که دهگان آن 5 است
 • ضرب عددهایی که دهگان آن 5 است
 • ضرب عددهای مختلف در عدد 5
 • ضرب عددهای مختلف در عدد 75
 • امتحان عمل ضرب
 • ضرب در عدد «11» و
 • ضرب در عدد «9» و
 • تقسیم بر عدد «9» و
 • ضرب یک ه ای متوالی
  • تعداد رقم های دو عدد یکسان باشد
  • تعداد رقم های دو عدد یکسان نیست
  • ضرب در عددهای دو رقمی که مجموع رقم هایشان کمتر از ده باشد
 • ضرب دو عدد به وسیله میانگین آنها
 • ضرب عددهای دو رقمی به روش افقی
 • مجذور کردن عددهای دو رقمی
 • جمع عددها
 • امتحان جمع
 • نکته های کلی

نمونه محتوای جزوه محاسبات سریع استاد منتظری حرف آخر؛

یکی از مشکلاتی که داوطلبان کنکور ریاضی در رابطه با حل سوالات دارند، به موضوع نحوه حل سوالات جبری باز می گردد. معمولا دانش آموزان برای حل این مسائل کمی با مشکل روبرو می باشند که نمونه ای از شیوه های پیشنهادی در این جزوه به شرح زیر است.

مثلا هر چند ضرب یا تقسیم یک عدد بر 4 خیلی ساده است و بیشتر ما قادر هستیم این عمل را در ذهن انجام دهیم، اما از آن ساده تر این است که همان عدد را دو بار در 2 ضرب یا تقسیم کنیم. همین کار را برای عدد 8 نیز می توانیم انجام دهیم. یعنی سه بار در 2 ضرب یا تقسیم نماییم. اما این کار برای عدد 16 مناسب نیست، زیرا نگه داشتن حساب چهار بار تقسیم و ضرب در عدد 2 ممکن است خود سبب اشتباه گردد. البته بریا این محاسبه هم روش هایی هست که در جای خود به آن می پردازیم.

از دیگر مواردی که در جزوه محاسبات سریع استاد منتظری در حرف آخر وجود دارد، پرداختن به جواب سوالاتی است که به عنوان مثال این موضوع مطرح می شود که شیوه های محاسبه سریع در پاره ای از عددها چیست؟ در حالی که ما با عددهای بیشماری سر و کار داریم. در جواب باید بگویم:

 1. واقعیت این است که ما با شماری از عددها بیش از دیگر عددها سر و کار داریم، که البته این عددها هرچه کوچکتر می شوند در زندگی روزمره و نیز در مسایل امتحانی (منظور عددهای کوچک صحیح و غیر اعشاری است) بیش تر به کار می روند.
 2. در میان خود این عددهای کوچک هم بعضی بیش از سایرین به کار می روند، که بیشترین تمرکز ما بر این دو دسته است.
 3. عددهایی که کمتر به کار می روند، در بسیاری از موارد قابل تبدیل به عددهای مورد نظر ما هستند، و با تجزیه مناسب آن ها می توان سرعت محاسبه را تا حد زیادی بالا برد و البته من شیوه های مناسبی برای تجزیه این عددها ارائه خواهم کرد. شما نیز حتما شیوه هایی ابتکاری به نظرتان می رسد که سرعت محاسبه تان را بیش از پیش افزایش می دهد.
محتوای پکیج محاسبات سریع استاد منتظری

نحوه امتحان عمل جمع در جزوه محاسبات سریع کنکور استاد منتظری حرف آخر؛

در جزوه محاسبات سریع استاد منتظری در موسسه حرف آخر برای انجام عمل جمع و ضرب متد هایی در نظر گرفته شده است که با توجه به آن می توانید بهتر عملیات مورد نظر را انجام بدهید.

آنچه در مورد امتحان عمل امتحان ضرب گفته شد در جمع هم می توانیم به کار ببریم، با این فرق که در اینجا کافی است حاصل جمع همه رقم های عددهایی که با هم جمع می شوند را به دست آوریم و با حاصل جمع رقم های جواب نهایی مقایسه کنیم،  هر دو یکسان باشد جمع درست، وگرنه نادرست خواهد بود. در اینجا هم وقتی به عدد 9 رسیدیم به جای آن صفر می گذاریم و هنگامی که به عددهای دو رقمی رسیدیم، رقم های آن ها را با هم جمع می کنیم، تا در نهایت عددی یک رقمی داشته باشیم. در ضمن مانند امتحان ضرب در اینجا نیز اشتباهات بزرگ پنهان می نماند، اما در مجموع این امتحان تقریب خوبی به دلیل سرعت و سادگی دارد. وقتی از این شیوه برای امتحان استفاده می کنید در همان ابتدای کار عددهای 9 و نیز عددهایی که مجاور هم هستند و می بینید مجموع آن ها 9 می شود را کنار بگذارید تا سرعت کار باز هم بالاتر برود.

محاسبات سریع استاد منتظری حرف آخر را تهیه بکنیم یا خیر؟

با تهیه محاسبات ذهنی حرف آخر میتوانید بدون استرس از هر گونه عملیات ریاضی و محاسبات هر درس و استرس بروز اشتباه در حل تست ها به سراغ تست های درس های مختلف مانند ریاضی و شیمی و فیزیک و … بروید و بدین ترتیب با اعتماد به نفس کامل در کنار ذخیره وقت خود به تست زنی بپردازید .

در شیوه فشرده منفی هر عدد یک فشرده دارد (هر عدد یک باقی مانده دارد ) و به جای اینکه با خود عدد کار شود با فشرده آن کار میشود.

منبع : موسسه حرف آخر برترین و بهترین مرجع برای برنامه ریزی و همچنین مشاوره حرف آخر برای دانش آموزان و داوطلبان کنکوری به صورت رایگان و تهیه محصولات و پکیج های مطابق با به روز ترین ابزار های دنیا می باشد.برای اطلاعات بیشتر و تماس با رتبه برتری ها و مشاورین ارشد با شماره  09128929049  و 09128929049 تماس بگیرید، و با لیست قیمت محصولات حرف آخر آشنا شوید.

ارتباط مستقیم و 24 ساعته با مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر

سوالات متداول دانش آموزان نظام جدید

طریقه سفارش پکیج محاسبات استاد نظری چگونه است؟

با شماره های 09128929049 و 09128929049 تماس گرفته و پک مورد نظرتان را سفارش دهید.

این پک برای درس شیمی هم میتواند کاربردی باشد؟

مسلما بله.برای تمامی دروسی که نیاز به محاسبات دارند می تواند مفید و کاربردی واقع شود.

محتویات جزوه محاسبات سریع استاد منتظری چیست؟

جزوه محاسبات سریع استاد منتظری در موسسه حرف آخر به شکل فایل pdf است که  کل صفحات آن شامل 37 صفحه می باشد.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.