دانلود کتاب کار فیزیک حرف آخر

موسسه حرف آخر

کتاب کارهای حرف آخر شامل سوالات داخل پکیج های آموزشی یا همان دی وی دی ها و همچنین اسلاید های آنها می باشد که توسط اساتید درجه یک و کاربلد موسسه حرف آخر تدریس و تنظیم شده و در نهایت به چاپ رسیده است و هم اکنون در دسترس دانش آموزان در سایت حرف آخر و همچنین فروشگاه حرف آخر قرار داده شده تا بتوانید به راحتی هر چه تمام تر اقدام به دریافت و خرید آنها بپردازید. با استفاده از کتاب کار های موسسه حرف آخر شما می توانید خود را برای کنکور به صورت کامل آماده کنید و از درصد بالای تست‌زنی برخوردار شوید، زیرا کتاب کار دروس مختلف کنکوری که توسط این موسسه ارائه شده شامل جا خالی و همچنین تدریس قدرتمندانه و بی‌نظیر اساتید درجه یک و همچنین اسلاید های آنها می باشد و شما می توانید به راحتی با استفاده از سوالاتی که داخل دی وی دی های آموزشی وجود دارد را در کتاب کار دروس مشاهده کنید و با این کار به جواب درست دست پیدا کنیدهمچنین با داشتن کتاب کار موسسه حرف آخر نکته برداری های بسیار کمی را خواهید داشت و این امر می‌تواند در وقت گرانبهای شما در راستای آماده سازی برای کنکور صرفه جویی خوبی را داشته باشد.

کتاب کار فیزیک حرف اخر در کنار مشاورین ارشد و رتبه برتری

پکیج درس فیزیک جامع موسسه حرف آخر

پکیج فیزیک حرف آخر اثری از استاد پیمان کامیار برای کنکوری های نظام جدید می باشد. همانطور که حتما می دانید، سوالات کنکور از دو دسته عمومی و اختصاصی تشکیل می شود. درس فیزیک یکی از دروس مهم و نسبتا دشوار در میان دروس اختصاصی است که هم در کنکور ریاضی و هم در کنکور تجربی سوالاتی از آن طرح می شود. درس فیزیک در کنکور رشته ریاضی از اهمیت بالاتری برخوردار است.

چرا که ضریب آن برای رشته های دانشگاهی گروه ۱ برابر با ۳ بوده و ۴۵ سوال از آن طرح می شود. اما در کنکور تجربی ضریب درس فیزیک برای رشته های دانشگاهی گروه ۱ برابر ۲ است و تعداد ۳۰ تست از آن مطرح خواهد شد. مباحث درس فیزیک در رشته ریاضی و تجربی بجز چند فصل، کاملا یکسان است و شامل تعداد زیادی فرمول می شود که برای حل برخی از مسائل به چند مورد از آن ها نیاز است.

دپارتمان فیزیک حرف آخر ، برای کمک به داوطلبین کنکور در امر فهم مطالب همچنین یادگیری حل مسائل بدون حفظ کردن تعداد زیادی فرمول، اقدام به تهیه دی وی دی آموزش کامل فیزیک برای کنکور نموده است.

پکیج کامل فیزیک حرف آخر اثری از استاد پیمان کامیار برای کنکوری های نظام جدید می باشد. همانطور که حتما می دانید، سوالات کنکور از دو دسته عمومی و اختصاصی تشکیل می شود. درس فیزیک یکی از دروس مهم و نسبتا دشوار در میان دروس اختصاصی است که هم در کنکور ریاضی و هم در کنکور تجربی سوالاتی از آن طرح می شود. درس فیزیک در کنکور رشته ریاضی از اهمیت بالاتری برخوردار است.

چرا که ضریب آن برای رشته های دانشگاهی گروه ۱ برابر با ۳ بوده و ۴۵ سوال از آن طرح می شود. اما در کنکور تجربی ضریب درس فیزیک برای رشته های دانشگاهی گروه ۱ برابر ۲ است و تعداد ۳۰ تست از آن مطرح خواهد شد. مباحث درس فیزیک در رشته ریاضی و تجربی بجز چند فصل، کاملا یکسان است و شامل تعداد زیادی فرمول می شود که برای حل برخی از مسائل به چند مورد از آن ها نیاز است.

از آنجایی که به یاد آوری فرمول های مرتبط با حل هر سوال، تحت شرایط پر استرس کنکور و تنها در مدت زمان چند ثانیه کاری بسیار دشوار است، بسیاری از دانش آموزان با وجود تسلط به تمامی مفاهیم، نتیجه خوبی از فیزیک کنکور نمی گیرند.

دپارتمان فیزیک حرف آخر ، برای کمک به داوطلبین کنکور در امر فهم مطالب همچنین یادگیری حل مسائل بدون حفظ کردن تعداد زیادی فرمول، اقدام به تهیه دی وی دی آموزش کامل فیزیک برای کنکور نموده است.

کتاب کار فیزیک حرف آخر در سایت مرکزی موسسه حرف آخر

ویژگی های پکیج کامل درس فیزیک موسسه حرف آخر

  • مفهومی بودن
  • الگویی بودن
  • انیمیشن بودن
  • آپدیت بودن
  • نسخه کلاسی پیشرفته
  • دیجیتال بودن
  • حل سوال های تمرینی و کلاسی
  • حل سوال های امتحانی
  • تدریس محاوره ای به همراه سوال و پاسخ
  • حجم مناسب

چرا باید کتاب کار حرف اخر استفاده کنیم؟

همانطور که در بالا اشاره کردیم یکی از سیاست ها و خدمات ویژه موسسه حرف آخر ارائه بهترین راه حل ها در راستای موفقیت و بهره مندی از درصد بالای تست‌زنی در کنکور  می باشد از این رو برای دی وی دی های آموزشی خود کتابهای کار توسط اساتید تنظیم گردیده تا دانش آموزان بتوانند در نکته برداریها از حجم کمتری برخوردار باشند و همچنین با استفاده از کتاب های کار متعلق به دی وی دی های آموزشی که شامل سوالات داخل دی وی دی ها و همچنین سوالات موجود در پکیج ها می باشد دسترسی و استفاده کنند.

استاد پیمان کامیار مدرس کتاب کار فیزیک حرف آخر

کتاب کارهای موسسه حرف آخر چه ویژگی های را دارد؟

از ویژگی های بازر و مفید کتاب کار حرف آخر می توان به کم شدن حجم نکته برداری که میتواند تاثیر بسیار خوبی برای موفقیت در کنکوور را به همراه داشته باشد اشاره کرد، زیرا در بسیاری از مواقع دیده شده که دانش آموزان حوصله نکته برداری با حجم بالا را ندارند و در تلاش هستند بیشتر گوش دهند تا نکته برداری در این صورت با استفاده از این کتاب ها که داری جاخالی و … می باشند به پاسخ برساند. مانند درس فیزیک و به نوعی حالت مرور با یک تنکیک کار ساز باشد.

موسسه حرف آخر برای تمامی دروس علاوه بر جزوات و همچنین دی وی دی های آموزشی، کتاب کار حرف اخر نیز ارائه کرده است تا در یادگیری هرچه بهتر دانش آموزان گام بزرگی را برداشته باشد، یکی از این کتاب های کار درس فیزیک و همچنین شیمی و درنهایت دروس عمومی نیز به شمار می رود و شما با استفاده از این خدمات می توانید به سوالهای داخل پکیج ها و دی وی دی های آموزشی پاسخ درستی بدهید و خود را برای یک کنکور آسان آماده کنید. ما در زیر لینک دانلود کتاب کار فیزیک برای تمامی دروس را قرار دادیم که می توانید به راحتی اقدام به دانلود و چنانچه در دانلود مشکلی داشتید با استفاده از شماره تماس زیر با مشاوران درجه یک و نخبه سازه ما در تماس باشید تا بتوانید کتابهای کار حرف آخر را دریافت کنید.

منبع : موسسه حرف آخر برترین و بهترین مرجع برای برنامه ریزی و همچنین مشاوره حرف آخر برای دانش آموزان و داوطلبان کنکوری به صورت رایگان و تهیه محصولات و پکیج های مطابق با به روز ترین ابزار های دنیا می باشد.برای اطلاعات بیشتر و تماس با رتبه برتری ها و مشاورین ارشد با شماره  09128929049  و 09128929049 تماس بگیرید، و با لیست قیمت محصولات حرف آخر آشنا شوید.

ارتباط مستقیم با مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر به صورت 24 ساعته

سوالات متداول دانش آموزان نظام جدید

ضریب درس فیزیک در کنکور تجربی چقدر است؟

فیزیک و ریاضی در کنکور تجربی دارای ضریب 2 هستند.

آیا در کتاب کار فیزیک حرف آخر نکته های کنکوری هم ذکر شده؟

بله، تمامی نکات مهم را در کتاب کار ذکر کرده اند نیازی به نت برداری نیست.

پکیج فیزیک حرف آخر تا چند درصد زدن در کنکور را تضمین می کند؟

این پکیج تضمین کننده ی زدن درصد 100 در کنکور است.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.