دانلود جزوه زبان فارسی استاد منتظری

موسسه حرف آخر

زبان فارسی حرف آخر یکی دیگر از پکیج های حرف آخر میباشد که توسط استاد محسن منتظری تدریس شده است، زیان فارسی جزوه مباحث سخت و خیلی مهم در ادبیات فارسی میباشد، دانش آموزان باید توجه داشته باشند، که درس ادبیات در تعیین سرنوشت دانش آموزان نقش به سزایی دارد، زیرا در دروس عمومی بالاترین ضریب یعنی ۴ را داراست.

زبان فارسی جزوه مبحث هایی از ادبیات فارسی میباشد که همیشه دانش آموزان با این درس مشکل دارند و خیلی ها به صورت کلی این درس را کنار گذاشته اند ، ولی باید بگویم فرار از این مباحث در کنکور نه تنها راه چاره نیست بلکه پیامد های خیلی زیادی را در پی دارد ، شاید تا به امروز زبان فارسی برای شما مبحثی سخت بوده است ولی باید بگویم با پکیج زبان فارسی استاد محسن منتظری به یکی از راحترین و دلچسب ترین مباحث تبدیل شده است.

دانلود جزوات حرف آخر

جزوه زبان فارسی موسسه حرف آخر

معمولا ۵ الی ۶ سوال کنکور در درس ادبیات را زبان فارسی تشکیل خواهد داد، که بیشترشان از مطالب مهارتی مانند تکواژ ، واژه و جمله … طرح میشوند ، و ۱ الی ۲ سوال دیگر مربوط به سوالات غیر مهارتی مانند بیاموزیم و تاریخ ادبیات است، اگر کسی بخواهد در کنکور ادبیات رو درصد بالایی بزند حتما باید به زبان فارسی اهمیت بالایی بدهد ، چه مباحث مهارتی و چه غیر مهارتی.

استاد محسن منتظری در موسسه حرف آخر با استفاده از انیمیشن سازی و الگو کاری کرده اند که کل ادبیات مخصوصا زبان فارسی برای شما به راحتترین شکل ممکن تبدیل شود ، استاد منتظری برای هر مبحث از ادبیات مانند قرابت معنایی ، آرایه های ادبی و … الگوهای خاصی استفاده کرده اند ؛ برای مثال در زبان فارسی با الگوی سه خرگوش که به تنهایی نیمی از سوالات را میشود به جواب رساند.

معرفی درس زبان فارسی در دپارتمان موسسه حرف آخر

 این کتاب است و بخش تشکیل شده است که شامل بخش مهارتی و غیر مهارتی می باشد که طراحان سوال از بخش مهارتی بیشتر این سوال را مطرح می کنند که این قسمت شامل واژه جمله و تک واژه است که باید زیاد تمرین کرده و با پکیجی که استاد منتظری تهیه کرده اند تکرار و مرور داشته باشید تا بتوانید بهترین نتیجه را کسب کنید.

نکته ای که قابل توجه است این است که شما باید تست های این بخش را بزنید و تستهای سالهای قبل را حل کنید و در آزمون های آزمایشی به سوال های استاندارد آنها جواب دهید و خیلی تکرار و مرور کنید مباحث را به خوبی یاد بگیرید و نیز با پکیج استاد منتظری می توانید همه نکات را به شکل الگو و انیمیشن یاد گرفته و در کنکور بزنید.

 مهم است که این  را بدانیم  از تست های سال های اخیر استفاده کنید چون تعدا زیادی از سوالات درس زبان تکراری می شود و یا سال‌هایی شبیه به آن شبیه سازی می شود بر شما باید بارها و بارها آن را بخوانید و مرور کنید تا ملکه ذهنتان شود و به این طریق حدیثی از آن را پس داده می‌شود باید بتوانید به اسانی جواب دهید چون شما مباحث را به شکل مفهومی یاد گرفته اید.

مهمترین بخش این است که شما در جلسه ی کنکور عجله نکنید چون در بخش زبان فارسی درس ادبیات خیلی تله های آموزشی قرار می‌دهند و این ترفند طراحان سوال می باشد و شما باید به این تله های آموزشی توجه کنید و ترفند طراح سوال را بدانید تا بتوانید سوال را به بهترین وجه جواب بدهید. یکی دیگر از مهمترین نکاتی که باید خدمت شما عرض کنم این است که سوال های زبان فارسی معمولاً وقت گیر است و باید آنقدر مسلط باشید که با دیدن این سوال به فهمید منظور طراحی سوال چه بوده است به اسانی و سریع جواب بدید.

قسمتهایی که در زبان فارسی خیلی مهم می‌باشد بخش املا و بیاموزیم باشد که خیلی از نظر طراحان سوال مهم می باشد در نتیجه شما باید به این نکته ها توجه کنید و پکیج های استاد منتظری را به دقت ببینید و به شکل الگو و انیمیشن یاد بگیرید تا بتوانید مرور کنید و بهترین نتیجه را بگیرید.  برای بیشتر دانش آموزان انقلاب خیلی سخت می باشد همیشه آنها از این مبحث فراری بوده و می گویند که ما در کنکور نخواهیم زد در حالی که با دیدن پکیج استاد منتظری به آسانی می توانید تست ها را بزنید.

قسمتی دیگر زبان فارسی که شامل بخش غیر مهارتی بود بخش هایی از ادبیات است که تاریخ ادبیات جزو این بخش محسوب می شود. برای این کار خلاصه نویسی کنید بهترین نتیجه را از آن خود کنید.  موضوع مرور موفقیت می باشد که می توانید با مرور کردن همه مباحث را در ذهن خود تا سال های سال باقی بگذارید.

بودجه بندی درس زبان فارسی در میان بخش های مختلف ادبیات جایگاه ویژه و بیشتری را به خود اختصاص داده است در نتیجه شما به اسانی می توانید ۲۰ درصد کنکور را از طریق زدن تست های زبان فارسی به سهولت بزنید.  دانش آموزان عزیز شما می توانید با خرید این پکیج از طریق مشاوران  رتبه برتر سایت آینده ی خود را  تضمین کنید.

این پکیج با قیمت ۱۰۰ تومان آماده شده است و شما می توانید به اسانی آن را تهیه کنید همه دانش آموزان برای درس ادبیات در میان درس های عمومی ارزش زیادی قائل می باشند زیرا این درس گستردگی زیادی دارد و باید روی آن وقتی ویژه‌ی بگذارید. با خرید این پکیج در موسسه حرف آخر از مشاوران این سایت از مشاوره رایگان نیز برخوردار شوید.

جزوه زبان فارسی استاد محسن منتظری در کنار مشاوره رتبه برتری ها

درباره استاد محسن منتظری مولف جزوات ادبیات فارسی حرف آخر:

کارشناس گروه توسعه آموزش

سوابق تحصیلی و تدریس  محسن منتظری

کارشناس بخش آب و فاضلاب، مرکز مطالعات و برنامه ریزی پروژه های راه آهن تهران

کارشناس گروه هماهنگی دفتر آموزش، وزارت نیرو

کارشناس گروه برنامه ریزی و توسعه دفتر آموزش، وزارت نیرو

کارشناس گروه توسعه آموزش دفتر آموزش، تحقیقات و فناوری تا سال۱۳۸۶

کارشناس مسئول بهینه سازی ۱۳۸۶-۱۳۹۴، وزارت نیرو

عضو کمیته بهینه سازی عرضه و تقاضای آب و دبیر کارگروه فنی- عملیاتی بهینه سازی عرضه و تقاضای آب

عضو کمیته تدوین نمونه قرارادهای تضمین خرید آب

عضو کارگروه مدیریت سبز حوزه ستادی وزارت نیرو

مدرس ادبیات فارسی کنکور در آموزشگاه های کشور

پکیج های این استاد گرانقدر شامل پکیج لغات و واژگان املا و قرابت معنایی و آرایه های ادبی , زبان فارسی و تاریخ ادبیات حرف آخر  می باشد که همه ی انها را به صورت الگوسازی و انیمیشن سازی تدریس کرده اند.

زبان فارسی استاد منتظری در کنار مشاور ارشد و رتبه برتری سال 99

نحوه تدریس زبان فارسی در موسسه حرف آخر

دسته بندی تمام مطالب کتاب به منظور دسترسی سریع و آسان
استفاده از شیوه های جذاب و داستانی و کد بندی ها برای یادگیری پیش نیازهای تکواژ و واژه ( مثلا الگوی دست بهش نزن )
الگوی سه خرگوش برخورد با سوالات تکواژ و واژه (تیپ های پر حجم و فنی)
استفاده از نقشه راه حل چند ثانیه ای سوالات نوع جمله(چند جزئی های گذرا و ناگذر)
الگوی شیمیایی و فیزیکی برای حل سریع سوالات ساختمان واژه ( مشتق-مرکب- و مشتق مرکب)
الگوهای سریع نقش یابی ( مثلا الگوی کشف سریع متمم اسم که حل سوالاتش در حالت عادی دشوار است)
الگوی کشف سریع هسته در گروه اسمی و الگوی سریع و مهندسی رسم نمودار گروه اسمی بجای شیوه های قدیمی که بعضا در کتب در مورد آن ۲۰ صفحه توضیح نارسا داده می شد.

الگوی یافتن جملات پایه و پیرو، کشف شیوه ی بلاغی
الگوی حل سریع سوالات جهش ضمیر
الگوی حل سریع سوالات حذف به قرینه های لفظی و معنوی
نکته های کلیدی ویرایش با تدریس جذاب و منحصر به فرد استاد
نکات کلیدی در مباحثی که کمتر در کنکور سراسری تست داشته اند و احتمال تست در سال های اخیر دارند از جمله قواعد ترکیب، نظام معنایی و روابط معنایی کلمات و ..
ارائه همه ی حالت های تست های فنی کنکور سراسری و تست های تالیفی هدفمند ، بلافاصله بعد از هر مبحث به منظور درک دقیق مطلب (حل حدود ۳۵۰ تست)
بررسی دام های تستی در سوال های زبان فارسی حرف آخر
پوشش ۱۰۰ درصدی مفاهیم کتاب و انواع تیپ بندی های سوال های همه در ۱۴ ساعت
کتاب کار جهت کاهش تایم نت برداری

منبع : موسسه حرف آخر برترین و بهترین مرجع برای برنامه ریزی و همچنین مشاوره حرف آخر برای دانش آموزان و داوطلبان کنکوری به صورت رایگان و تهیه محصولات و پکیج های مطابق با به روز ترین ابزار های دنیا می باشد.برای اطلاعات بیشتر و تماس با رتبه برتری ها و مشاورین ارشد با شماره  09128929049  و 09128929049 تماس بگیرید، و با لیست قیمت محصولات حرف آخر آشنا شوید.

ارتباط مستقیم و 24 ساعته با مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر

سوالات متداول دانش آموزان نظام جدید

روش تدریس واژه و تکواژها در این پکیج چگونه است؟

زبان فارسی حرف آخر نظام جدید با بهره گیری از انیمیشن و داستان بسیاری از پیش نیازهای درس های مهمی مثل واژه و تکواژ را در کمترین تایم ممکن و بدون خستگی به شما یاد خواهد داد و با کد بندی های خاصی  که به شما یاد می دهد، جواب دادن به تعدا زیادی از تست ها سریع و اسان خواهد بود.

زبان فارسی درسی به نسبت مشکل است.آیا با استفاده از این پکیج می توانیم به سوالاتش پاسخ درست دهیم؟

بله صددرصد.با استفاده از این پکیج به راحتی به همه سوالات مربوط به زبان فارسی پاسخ درست خواهید داد.

آیا موسسه حرف آخر جزوات خود را به شکل رایگان در اختیار دانش اموزان قرار می دهد؟

در جواب باید گفت همه جزوات موجود در سایت موسسه حرف آخر ب شکل رایگان در اختیار همه دانش آموزان و داوطلبان می باشد.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.