دانلود جزوه کامل دینی یوسفیان پور

موسسه حرف آخر

دینی را میتوان یکی از مهم ترین مطالب مربوط به درس های عمومی مجموعه ی حرف آخر دانست که در کنکور دارای اهمیت زیادی است به همین علت ما برای کمک به داوطلبان رشته های مختلف کنکور شروع به تهیه و عرضه محصولات مختلف دین و زندگی زده اند تا شما بیشتر با خصوصیات و کاربرد های دینی آشنا شوید و بتوانید به بهترین نتیجه ی ممکن در کنکوربرسید .جزوه دین و زندگی یوسفیان پور نیز یکی از کاملترین پکیج های موسسه حرف آخر است که ما توانسته ایم با استفاده از علم و تجربه های زیاد مدرسین این موسسه دست به تنظیم آن بزنیم تا داوطلبان بتوانند با استفاده از آن به بهترین اطلاعات ممکن برسند .در پکیج دین و زندگی موسسه حرف آخر استاد یوسفیانپور در اغاز مباحث را به طور کامل تدریس کرده و پس از تدریس کامل مطالب با استفاده از الگو شروع به پاسخ دادن به تمامی تست های کنکور که در ده سال قبل آمده و یا احتمال دارد در سال‌های بعد از آنها سوال آورده شود می کند .

واقعا رایگان؟؟؟؟

دلیل قراردادن دانلود دین و زندگی یوسفیان پور این است که داوطلبان قبل ازتهیه محصولات بتوانیم نمونه آموزش استاد یوسفیانپور راببینید و اگر با متد آموزش استاد توانستید ارتباط برقرار کنید و بعد اقدام به خرید پکیج کامل دینی حرف آخر نمایید.

پکیج های دینی استاد یوسفیان پور به دو دسته دینی نظام جدید و نظام قدیم طبقه بندی میشود که آموزش ها در هر یکی از پکیج را به صورت کاملاً جدا بوده .برای دوستان نظام جدید آجدیدترین ورژن و با استفاده از آخرین تغییرات کتب درسی صورت گرفته و به روز رسانی شده است.

جزوه رایگان دین و زندگی حرف آخر

جزوه دینی یوسفیان پور حرف آخر که ما در ادامه این مقاله به معرفی و بررسی بیشتر آن میپردازیم یکی از مهم ترین و کامل ترین محصولات دینی حرف اخر است که در آن همه ی اطلاعات مورد نیاز داوطلبان گنجانده شده است تا آنها بتوانند با استفاده از آن به اطلاعات کاملی برای موفقیت در کنکور برسند.

دین و زندگی همیشه یکی ازمشکل ترین مباحث در کنکور است که داوطلبان عزیز نمی توانند در کنکور به درصد بالایی از آن برسند و دلیل این موضوع پر مبحث بودن این درس و ترکیبی بودن سوالات است که شما عزیزان می توانید با تهیه و استفاده از محصولات دینی حرف آخر از فروشگاه حرف آخر به کاملترین منابع اموزشی دست پیدا کرده و خود را آماده بهترین نتیجه های ممکن کنید. می توانید با استفاده از جزوه دینی استاد یوسفیان پور حرف اخر دیگر نیازی به نکته برداری و نت برداری از محصولات دینی موسسه حرف آخر را نداشته باشید زیرا در این جزوه همه ی نکات آموزشی مورد نیاز برای فرگرفتن درس دینی گنجانده شده است تا شما عزیزان بتوانید به آسانی این بخش ها را یاد بگیرید.

در این جزوه همه ی موارد تکمیلی و ارتباط آیه ها نیز مد نظر مدرسین ما بوده است و توانسته با استفاده از آنها به بهترین تدریس های ممکن دست پیدا کند. در کنار این جزوه شما می توانید از برنامه 1000 ساعته موسسه حرف آخر برای کنکور 98 نیز بهره ببرید تا با برنامه ریزی با دقت و کامل به نبرد با کنکور بروید .

دانلود جزوه دینی و زندگی حرف اخر

در آخرین بخش از ارائه دانلود جزوه های موسسه حرف آخر نوبت ارائه جزوه درس دینی می باشد، ما در این بخش لینک دانلود رایگان جزوه دینی موسسه حرف اخر استاد یوسفیان پور را در دست داوطلبان عزیز قرار داده ایم برای دریافت جزوه کافی است روی لینک زیر کلیک کرده و فایل جزوه این درس را دریافت کنید.با استفاده از محصولات و جزوات دینی می توانید درصد بالای تست زنی کنکور راکسب کرده و به رشته‌های دلخواه و مورد علاقه خود دست پیدا کنید.

برخی محصولات دین و زندگی تدریس استاد یوسفیان پور :

  • آیات و روایات دینی موسسه حرف اخر 
  • دینی سال چهارم موسسه حرف اخر 
  • دینی سال دوازدهم موسسه حرف اخر 

شما عزیزان با استفاده و تهیه از محصولات موسسه حرف آخر مانند پک کامل دین و زندگی حرف آخر میتوانید به بهترین اطلاعات ممکن برای موفقیت در کنکور کسب کنید و با استفاده از جزوه دینی یوسفیان پور اطلاعات خود را تکمیل تر کنید . شما میتوانید برای اطلاع از قیمت محصولات موسسه حرف آخر به بخش لیست محصولات موسسه حرف اخر مراجعه فرمایید

سوابق تحصیلی استاد یوسفیان پور

کسب رتبه ی ۶۴۸ کنکور سراسری سال ۹۰ و فارغ التحصیل رشته ی مهندسی مکانیک

ناشر اولین کتاب مصوّر دین و زندگی در کل کشور

 مبتکر منحصربفرد ترین جمع بندی های آموزشی درسراسر کشور

  مبتکر طرح جامع دینی ۱۰۰در کل کشور (در کمتر از ۴روزه بالای ۹۰% )

  سابقه تدریس

  مدرس لوح های فشرده به سبک الگویی

  مدرس برنامه های آموزشی در صدا و سیما

  مدرس دین و زندگی کنکور در شهرهای تهران، تبریز، اصفهان، ارومیه و …

  تمام پکیج های این درس شامل درس سال دوم و سوم و چهارم با بالاترین کیفیت انتشار یافته است.

دینی جمعبندی

که آنها برای شما بفرستند دوستان عزیز شما با دینی حرف آخر استاد یوسفیان پور اشنایی کامل دارید و می‌دانید که همه مباحث به طور الگو و انیمیشن آموزش داده شده است پس بنابراین اهمیت این درس را می دانید و  مفهوم یاد گرفتن متن و آیات به آسانی می توانید به این درس تسلط یابید. استاد یوسفیانپور در دین و زندگی حرف اخر و پکیج دی وی دی خود معمولا داوطلبان را به کتابی تحت عنوان کتاب کار دینی یا کتاب زیر ذره بین دینی یا کتاب مصور دین و زندگی ارجاع می دهد، که با توجه به اینکه چاپ این کتاب فعلا مقدورنمیباشد، دانش آموزانی که از پکیج ایشان استفاده می کنند به این موضوع اعتراض دارند. این کتاب می تواند سرعت مطالعهداوطلبان را بسیار افزایش دهد، چراکه تصاویری که در دی وی دی های آموزشی حرف آخر وجود دارد نت برداری از روی آن بسیار مشکل و تقریبا غیرممکن خواهد بود.

استاد یوسفیان پور مدرس درس دینی که همه با او آشنا هستند همه درس دینی را با رمزگردانی تصویرسازی را با سریال دینی و هنر تصویر سازی مباحث را طوری به شما یاد داده اند که  انگار استاد یوسفیان پور نقش راوی را دارد و شما فقط آن را می بینید و فرا می گیرید و به صورت داستان سرایی همه مباحث تدریس شده است. این همایش ها با هدف جمع بندی درس دینی در چهار روز برگزار می شود، که سبک آموزشی منحصر به فرد استاد این امر را کاملا میسر کرده است.

تماس با مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر به صورت 24 ساعته

منبع : موسسه حرف آخر برترین و بهترین مرجع برای برنامه ریزی و همچنین مشاوره حرف آخر برای دانش آموزان و داوطلبان کنکوری به صورت رایگان و تهیه محصولات و پکیج های مطابق با به روز ترین ابزار های دنیا می باشد.برای اطلاعات بیشتر و تماس با رتبه برتری ها و مشاورین ارشد با شماره  09128929049  و 09128929049 تماس بگیرید، و با لیست قیمت محصولات حرف آخر آشنا شوید.

ضریب درس دینی در کنکور چقدر است؟

ضریب دو درس دینی و ادیبات 4 است که از اهمیت بالایی برخوردار است.

زمان پاسخ گویی به درس دینی در کنکور چقدر است؟

کل زمان پاسخ گویی به این درس در دینی 17 دقیقه است که هر سوال 42 ثانیه وقت دارد.

شیوه ی تدریس استاد یوسفیان پور چقدر است؟

استاد یوسفیان پور با استفاده از انیمیشن سازی به تدریس دروس میپردازد که از بروز ترین شیوه ی تدریس در دنیاست.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.