دانلود جزوه ادبیات و زبان فارسی حرف آخر

موسسه حرف آخر

جزوه ادبیات حرف آخر کاری از استاد محسن منتظری به عنوان مکمل آموزش های داخل پکیج ادبیات حرف آخر و شامل تست های آموزشی و کنکوری و نکات مهم ادبیات حرف آخر است. جزوه حرف آخر ادبیات فارسی در کنار تدریس های تصویری و الگو محور استاد محسن منتظری در درس ادبیات فارسی میتوانند بهترین منبع آموزش و تست زنی برای ادبیات کنکور است که داوطلبان با آموزش ادبیات بطور مبحثی و غیر پراکنده و حل تست های داخل جزوه ادبیات فارسی استاد منتظری به طور کاملا مبحثی و تفکیک شده به آاسانی می توانند خود را برای درس ادبیات کنکور آماده کنند.

جزوه های ادبیات موسسه حرف آخر شامل جزوه قرابت معنایی حرف آخر ، جزوه آرایه های ادبی حرف آخر ، جزوه واژگان ،لغت و املا حرف آخر ، جزوه زبان فارسی موسسه حرف آخر و جزوه تاریخ ادبیات حرف آخر است که از طریق لینک دانلود رایگان جزوه های ادبیات حرف آخر که در این سایت وجود دارد به اسانی می توانید آن را دانلود کنید.

دانلود جزوه زبان فارسی حرف آخر در کنار مشاورین ارشد و رتبه برتری

زبان فارسی نظام جدید موسسه حرف آخر

زبان فارسی نظام جدید حرف آخر شامل نکات ریز و درشت زیادی است، که خیلی ها به این نکات توجه نمی کنند، یکی از این نکته ها املا و واژگانی است که در زبان فارسی وجود دارد ، بیشتر املا و واژگان در ادبیات مربوط به قسمت زبان فارسی است که باید به آنها توجه ویژه ای داشته باشید؛ پکیج زبان فارسی در قالب ۱۴ ساعت تدریس و ۳ حلقه دی وی دی برای شما ضبط و آماده شده است.

در قالب این ۱۴ ساعت صفر تا صد زبان فارسی برای شما تدریس شده و همه ی نکات مهم و تست های کنکوری با جزئیات کامل پاسخ داده شده و بررسی شده است ، به طوریکه به سوالات کنکوری در کمترین تایم ممکن بتوانید جواب درست بدهید،علاوه بر این استاد منتظری برای این که داوطلبان تایم خود را صرف نوشتن و خلاصه برداری نکنند یک کتاب کار از طرف موسسه حرف آخر در کنار این پکیج آماده کرده اند ،که به طور رایگان برای شما ارسال خواهد شد.

مبحث زبان فارسی موسسه حرف آخر نظام جدید چه ویژگی هایی را دارد؟

زبان فارسی حرف آخر نظام جدید با بهره گیری از انیمیشن و داستان بسیاری از پیش نیازهای درس های مهمی مانند واژه و تکواژ را در کمترین تایم ممکن و بدون خستگی به شمایاد خواهد داد و با کد بندی های خاصی  که به شما یاد می دهد، پاسخگویی به تعدا زیادی از تست ها سریع و راحت خواهد بود.

با تهیه این پکیج آموزشی تنها ظرف مدت ۱۴ ساعت تمام مباحث مربوط به زبان فارسی کنکور را یاد خواهید گرفت و علاوه بر آن کلی تست و سوال مهم و نکته دار را نیز بررسی و حل خواهید کرد. برای جلوگیری از اتلاف وقت برای نکته برداری و جزوه نویسی، یک کتاب کار رایگان نیز به همراه بسته آموزشی زبان فارسی برایتان ارسال خواهد شد. با تهیه زبان فارسی حرف آخر نظام جدید بدون رفت و آمد میان کلاس های متنوع که باعث هدر رفتن سرمایه و تایم می شوند،یاد میگیرید که با هر نوع سوال کنکور چطور برخورد کنید. نیز الگوهایی برای پیدا کردن جملات پایه و پیرو، تشخیص حذف به قرینه لفظی یا معنوی، پیدا کردن سریع هسته گروه اسمی و رسم نمودار آن، کشف متمم و چگونگی حل دشوارترین سوال ها، حل سوالات واژه و تکواژ و مشتق و مرکب و… خواهید آموخت.

حتی متد پاسخ دهی به سوالاتی که تا کنون تست های کمتری از آن ها در کنکور آمده است و نیز دام های تستی، در پکیج زبان فارسی حرف آخر نظام جدیدبرای تان تدریس خواهد شد.

به منظور دسترسی راحت به درس های زبان فارسی، این مجموعه دارای دسته بندی مشخص برای همه ی مطالب می باشد و در صورت تمایل می توانید درس مورد نظر خود را برای چندمین بار ببینید.

– دسته بندی تمام مباحث کتاب برای دسترسی سریع و راحت
– استفاده از شیوه های جذاب و داستانی و کد بندی ها برای یادگیری پیش نیازهای اجزایی معنی دار و معنی ساز ( مثلا الگوی دست بهش نزن )
– استفاده از نقشه راه حل چند ثانیه ای سوالات نوع جمله(چند جزئی های گذرا و ناگذر)
– الگوی حل سریع سوالات ساختمان واژه ( وندی-مرکب- و وندی مرکب)
– الگوهای سریع نقش یابی ( مثلا الگوی کشف سریع متمم اسم که حل سوالاتش در حالت عادی دشوار است)
– الگوی کشف سریع هسته در گروه اسمی و الگوی سریع و مهندسی رسم نمودار گروه اسمی بجای شیوه های قدیمی که بعضا در کتب در مورد آن ۲۰ صفحه توضیح نارسا داده می شد
– الگوی یافتن جملات پایه و پیرو، کشف شیوه ی بلاغی
– الگوی حل سریع سوالات جهش ضمیر
– الگوی حل سریع سوالات حذف به قرینه های لفظی و معنوی
– نکته های کلیدی ویرایش با تدریس جذاب و منحصر به فرد استاد
– نکته های کلیدی در مباحثی که کمتر در در معرض توجه بوده اند اما احتمال تست در سال های جدید دارند از جمله روابط معنایی کلمات و ..
– ارائه تمام حالت های تست های فنی کنکور سراسری و تست های تالیفی هدفمند ، بلافاصله بعد از هر مبحث به منظور درک دقیق مطلب (حل حدود ۳۵۰ تست)
– بررسی دام های تستی در سوالات زبان فارسی
– پوشش ۱۰۰ درصدی مفاهیم کتاب و انواع تیپ بندی های سوالات همه در ۱۴ ساعت

جزوه زبان فارسی استاد منتظری در کنار مشاورین ارشد و رتبه برتری

بیوگرافی استاد منتظری مولف جزوات ادبیات فارسی موسسه حرف آخر:

کارشناس گروه توسعه آموزش

سوابق تحصیلی و تدریس  محسن منتظری

کارشناس بخش آب و فاضلاب، مرکز مطالعات و برنامه ریزی پروژه های راه آهن تهران

کارشناس گروه هماهنگی دفتر آموزش، وزارت نیرو

کارشناس گروه برنامه ریزی و توسعه دفتر آموزش، وزارت نیرو

کارشناس گروه توسعه آموزش دفتر آموزش، تحقیقات و فناوری تا سال۱۳۸۶

کارشناس مسئول بهینه سازی ۱۳۸۶-۱۳۹۴، وزارت نیرو

عضو کمیته بهینه سازی عرضه و تقاضای آب و دبیر کارگروه فنی- عملیاتی بهینه سازی عرضه و تقاضای آب

عضو کمیته تدوین نمونه قرارادهای تضمین خرید آب

عضو کارگروه مدیریت سبز حوزه ستادی وزارت نیرو

مدرس ادبیات فارسی کنکور در آموزشگاه های کشور

پکیج های این استاد گرانقدر شامل پکیج لغات و واژگان املا و قرابت معنایی و آرایه های ادبی , زبان فارسی و تاریخ ادبیات حرف آخر  می باشد که همه ی انها را به صورت الگوسازی و انیمیشن سازی تدریس کرده اند.

منبع : موسسه حرف آخر برترین و بهترین مرجع برای برنامه ریزی و همچنین مشاوره حرف آخر برای دانش آموزان و داوطلبان کنکوری به صورت رایگان و تهیه محصولات و پکیج های مطابق با به روز ترین ابزار های دنیا می باشد.برای اطلاعات بیشتر و تماس با رتبه برتری ها و مشاورین ارشد با شماره  09128929049  و 09128929049 تماس بگیرید، و با لیست قیمت محصولات حرف آخر آشنا شوید.

ارتباط مستقیم و 24 ساعته با مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر

سوالات متداول دانش آموزان نظام جدید

زبان فارسی درسی به نسبت سخت است.آیا با استفاده از این پکیج می توانیم به سوالاتش پاسخ صحیح دهیم؟

بله صددرصد.با استفاده از این پکیج به آسانی به تمامی سوالات مربوط به زبان فارسی پاسخ درست خواهید داد.

شیوه ی تدریس واژه و تکواژها در این پکیج چگونه است؟

زبان فارسی حرف آخر نظام جدید با بهره گیری از انیمیشن و داستان بسیاری از پیش نیازهای درس های مهمی مانند واژه و تکواژ را در کمترین تایم ممکن و بدون خستگی به شمایاد خواهد داد و با کد بندی های خاصی  که به شما یاد می دهد، پاسخگویی به تعدا زیادی از تست ها سریع و راحت خواهد بود.

این پکیج زبان فارسی را ظرف چند مدت تدریس می کند؟

پکیج زبان فارسی در قالب ۱۴ ساعت تدریس و ۳ حلقه دی وی دی برای شما ضبط و آماده شده است.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.