دانلود برنامه قطاری حرف آخر نظام جدید

موسسه حرف آخر

با اهمیت مشاوره و برنامه ریزی همه تان آشنایی دارید برای همین وارد بحث های مهم تر می شویم. برنامه خوب مکمل یک منبع خوب می باشد. همه ما از منابع مختلفی تا الان استفاده کرده ایم ولی کدام موسسه کنار منبع به شما روش استفاده از آن را یاد می دهد و برنامه را در اختیار داوطلبان قرار خواهد داد؟ به همین علت داوطلبان به دنبال افراد متفرقه می روند که از آنها برنامه بگیرند و در آخر هم با صرف هزینه فراوان به نتیجه مطلوب خود نمی رسند. اما امروز می خواهم شما را با برنامه قطاری ۱۰۰۰ ساعته حرف آخر و شیوه دریافت آن آشنا کنیم.

برنامه ای که شما را نه تنها از پیدا کردن مشاور و صرف هزینه بی نیاز میکند بلکه میتواند شما را به یک برنامه ریز و مشاور حرفه ای هم تبدیل می کند. بدون حاشیه به دنبال برنامه قطاری ۱۰۰۰ ساعته حرف آخر می رویم و ویژگی های آن را بررسی می کنیم تا با نسل جدیدی از آموزش آشنا شوید که هر چیزی برای رتبه شدن لازم دارید در اختیار شما قرار میدهد. این برنامه شاهکاری از حرف آخر است.

برنامه قطاری حرف آخر نظام جدید

برنامه قطاری یا 1000 ساعته موسسه حرف آخر چگونه می باشد؟

این برنامه قوی ، تمامی درس های کنکور را به شکل هدفمند به طور کامل و صفر تا صد آموزش می دهد. برنامه ۱۰۰۰ ساعته به داوطلبان کنکور کمک می‌کند که در زمان ۴ ماه برای آزمون سراسری به آمادگی کامل برسند.برنامه مطالعاتی ۱۰۰۰ ساعته یکی از کاربردی‌ترین برنامه‌های موجود در کشور برای موفقیت در کنکور سراسری می باشد.

این برنامه مطالعاتی ۱۰۰۰ ساعته موسسه حرف آخر ، مطالعه همه دروس را به شکل روزانه مشخص می‌کند. دانش‌آموزان و داوطلبان با پیش رفتن با این برنامه، تایم و ساعت مطالعه درس ها را به صورت روزانه متوجه می‌شوند.

ویژگی های اصلی و کلیدی برنامه قطاری موسسه حرف آخر؛

این نوع برنامه به راحتی به شما کمک می کند که راه خودتان را پیدا کنید و در آن مسیر به دنبال خواسته های خود بروید.  خصوصیاتی که این برنامه دارد این است که شما اگر از این برنامه جا بمانید چون برنامه به شکل مارپیچی است شما می توانید به راحتی خود را در مسیر برنامه قرار داده و با برنامه ای جامع پیش برید.

این برنامه چهار ماهه حرف آخر دارای ویژگی تعادل و کیفیت است سوالی که پرسیده میشود این است که تعادل و کیفیت به چه معناست؟  و ما در جواب می گوییم که این برنامه دارای تعادل می باشد یعنی دارای همه ی دروس را شامل میشود اعم از عمومی و اختصاصی که شما به راحتی می توانید تعادل در همه درس ها ایجاد کنید بعضی از داوطلبان در تعادل خیلی ضعیف اند و نمی دانند که  برای هر درسی چند زمان قرار بدهند که در برنامه این تعادل رعایت شده است و شما می توانید به اسانی عمومی ها و اختصاصی ها را با تعادل انعطاف پذیری در کنار هم به اتمام برسانید و برنامه دارای کیفیت است یعنی به علت اینکه دارای ریاضی و فیزیک است و همه درس ها را دارد کیفیت برنامه را بالا برده و شما به راحتی می توانید کنار کیفیت  درس ها را  خوانده و خیالتان از این که کدام درس را بیشتر بخوانید و به درسی نرسیده اید و راحت شود.

برنامه 4 ماه حرف آخر در کنار مشاوره رتبه برتری های سال 1400

مزایای بارز و کلیدی استفاده از برنامه قطاری موسسه حرف آخر؛

  • یادگیری مطالب کنکورسراسری در ۱۰۰۰ ساعت
  • یادگیری درس ها در ۴ ماه
  • کسب رتبه عالی در کنکور
  • تمرین و تکرار
  • جواب دادن تست‌های کنکور
  • برنامه ای دقیق و منظم
  • کاهش دادن ترس دانش‌آموزان و داوطلبان در کنکور

دانلود برنامه قطاری یا 1000 ساعته موسسه حرف آخر

برای دانلود برنامه قطاری حرف آخر اینجا را کلیک کنید.

یا میتوانید از طریق راه های ارتباطی با مشاورین ارشد همین وب سایت حرف آخر برای دریافت برنامه قطاری موسسه حرف آخر اقدام کنید.

دانلود برنامه قطاری موسسه حرف آخر

زمان برنامه ریزی شده مطالعه برنامه قطاری موسسه حرف آخر:

دانش آموزان عزیز این برنامه به شیوه ای تنظیم و تهیه شده است که همه درس ها را در زمان مشخصی مطالعه کرده و شما با اعتماد به نفس زیادی از این که همه ی درس ها را به ترتیب خوانده و برای هر کدام تایم مشخصی را قرار می دهید برخوردار خواهید شد و شما به راحتی می توانید برنامه خود را جلوبرده و در این برنامه اگر شما روزی ۱۰ ساعت را برای همه دروس اختصاص دهید قطعاً شما موفق می شوید و اگر تایمتان بیشتر شود فوق العاده عالی خواهد شد و می توانید در تایم کوتاهی درس ها را تمام کرده و بتوانید از تایم باقیمانده برای مرور استفاده کنید.

نقطه قوت این برنامه ریزی این است که ایستگاه جبرانی دارد و همچنین ایستگاه مرور دارد که شما به اسانی می توانید در ایستگاه جبرانی درسی را که مطالعه کنید و جبران کرده و در ایستگاه مرور دروس را که خوانده اید مرور کنید بنابراین داوطلبان عزیز این برنامه دارای نقطه قوت های زیادی است که شما به راحتی میتوانید برنامه خود را تنظیم کرده و می توانید مطالعه کنید و از ان لذت ببرید و به صورت برنامه ای مارپیچ که به برنامه قطاری حرف آخر معروف شد و برنامه درسی خود را جلو ببرید و از ایستگاه های آن لذت ببرید.

شما می توانید در این برنامه به شکل کامل مانند درس فیزیک را از جلسه اول شروع کرده و به جلسه دوم رفته و به شکل مارپیچی همه جلسات آن را به تمام کنید مثلا امروز جلسه اول را می‌خوانید و چند روز بعد جلسه دوم را می‌خوانید و در ایستگاه‌های مرور آن را مرور کرده و بر طبق پکیج ها پیش بروید و به شکل قطاری همه دروس را در برنامه قرار دهید. نقطه قوت دیگر برنامه این است که وقتی که شخصی از برنامه جا می ماند و در سر آن خوانده است دیگر به این شکل نیست که مانند برنامه های دیگر شحخص ناامید شود بلکه در این برنامه به راحتی می شود جبران کرد چون برنامه به شکل مارپیچ می باشد و اگر درسی را نخواند می تواند در مرحله بعد آن را بخواند و سراغ بعدی رود. یعنی دیگر به شکل روزانه نمی‌باشد و دانش‌آموزان به اسانی می‌توانند از این برنامه از لذت درس خواندن همیشگی پیوسته برخوردار شوند.

منبع : موسسه حرف آخر برترین و بهترین مرجع برای برنامه ریزی و همچنین مشاوره حرف آخر برای دانش آموزان و داوطلبان کنکوری به صورت رایگان و تهیه محصولات و پکیج های مطابق با به روز ترین ابزار های دنیا می باشد.برای اطلاعات بیشتر و تماس با رتبه برتری ها و مشاورین ارشد با شماره  09128929049  و 09128929049 تماس بگیرید، و با لیست قیمت محصولات حرف آخر آشنا شوید.

ارتباط مستقیم و 24 ساعته با مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر

سوالات متداول دانش آموزان نظام جدید

من در درس هایم نسبتا ضعیف هستم.ایا با استفاده از این برنامه میتوانم رشته ی خوبی قبول شوم؟

کافیه که اراده و پشتکار داشته باشید مطمئنا به نتیجه ی مطلوب خودتون می رسید.

آیا اگر شخصی در وسط اجرای برنامه برایش مشکلی پیش بیاید از بقیه ی برنامه عقب میفتد؟

خیر.میتواند در ایستگاه های جبرانی درس عقب مانده را جبران کند

من خیلی نا مرتب درس میخوانم و واقعا به یک برنامه ی خوب احتیاج دارم شما نظرتون چیه میتونید راهنماییم کنید؟

شما دوست عزیز با مشورت با مشاورین رتبه برتر حرف آخر از جمله نیما افروزی و نیما افروزی میتوانید از برنامه ی خوبی بهره گرفته و در مسیر موفقیت قرار بگیرید.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.