دانلود جزوه زبان انگلیسی کنکور نظام جدید حرف آخر

موسسه حرف آخر

دانلود رایگان جزوه زبان انگلیسی حرف آخر میتواند برای خیلی از دانش آموزان و داوطلبان کنکور که در درس زبان مشکل اساسی دارند کمک اساسی و ویژه باشد. همه رتبه برترهای کنکور بر تاثیر شگفت انگیز درس زبان در کسب رتبه برتر اذعان دارند. درصد کسب شده در درس زبان به عنوان درصد پنهانی شهرت دارد و به قول خیلی از رتبه برترها، آسانسور کنکور محسوب میشود و تاثیر قوی در کسب رتبه دارد. بسیاری از داوطلبان تمایل زیادی به مطالعه و خواندن درس زبان ندارند و به درصد پایین و گاها صفر در کنکور برای این درس اکتفا میکنند. برای جلوگیری از این اشتباه بزرگ یک منبع خوب میتواند به آموزش و زدن درصد بالا در زبان کنکور منجر شود پس شما عزیزان با حرف آخر همراه باشید.

جزوه زبان انگلیسی نظام جدید حرف آخر

اگر دانش آموز حرف آخری هستید یا فردی که از دور به منابع موسسه حرف آخر دارد نگاه می‌کند. هیچ تفاوتی بین این دو دسته وجود ندارد و همه شما به جزوه زبان نظام جدید حرف آخر شدیدا نیاز دارید و امروز برای شما امکان دانلود رایگان جزوه زبان نظام جدید حرف آخر را فراهم کرده ایم. افرادی که از منابع حرف آخر استفاده می‌کنند جزوه رایگان زبان حرف آخر به صورت کاملا رایگان برای آن ها ارسال می‌شود اما اگر خدایی نکرده از کپی محصولات حرف آخر استفاده می‌کنید، اولا حتما مقاله ای که برای شما گذاشته شده است در مورد کپی دی وی دی  های حرف آخر را نگاه کنید تا عاقبت افرادی که از کپی استفاده کرده اند و تاثیری که بر زندگی آن ها گذاشته شده است را مشاهده کنید و از کار خود برگردید زیرا دیر نیست و بهتر از آن است که شما هم به عاقبت افراد کپی کار دچار شوید.

افرادی که از محصولات کپی استفاده می‌کنند جزوات را نمی‌توانند دریافت کنند و در صورت دریافت هم فقط جزوات بی کیفیت برای آن ها ارسال می‌شود و از طرفی بدون جزوه نمی‌توان از دی وی دی های حرف آخر استفاده کرد و از طرفی خرید جزوه زبان حرف آخر و کل جزوات حرف آخر نیز بسیار هزینه بر می‌باشد پس قبل از تصمیم گیری به عواقب این کار فکر کنید و بدانید به جز عدم دریافت جزوات، منابعی که برای شما ارسال می‌شود بدون برنامه و مشاور است و همچنین ناقص هم می‌باشد. برای اینکه گرفتار چنین اشخاصی نشوید و روی برگرداندن از کار خود حتما با شماره های 09128929049_09128929049 تماس بگیرید تا کاملا مشکل شما حل شود و از شرایط ویژه موسسه برای افرادی که مشکل مالی دارند آگاه شوید.

زبان انگلیسی نظام جدید

زبان انگلیسی نظام جدید یکی از دروس عمومی مشترک میان تمامی رشته ها است. از این درس که دارای ضریب ۲ در کنکور است، ۲۵ تست طرح می شود که از سوال ۷۶ تا سوال ۱۰۰ دفترچه شماره۱ کنکور را به خود اختصاص می دهد. با توجه به فرصت محدود و ضرورت پاسخ گویی به سوالات سایر درس ها، فقط ۲۰ دقیقه برای جواب دادن به تست های زبان وقت دارید. یعنی فقط ۴۸ ثانیه زمان دارید تا هر سوال را بخوانید، معنی آن را درک کنید و پاسخ صحیح را از میان گزینه های موجود انتخاب نمایید.

تماس با مشاوران ارشد سایت مرکزی حرف آخر
تماس با مشاوران ارشد سایت مرکزی حرف آخر

به طور کلی سوالات درس زبان به  بخش هایی نظیر درک مطلب با ۸ تست، کلوز تست با ۵ تست، گرامر با ۴ تست و لغت با ۸ تست دسته بندی می شود. عده بسیاری از دانش آموزان که در کلاس های زبان خارج از مدرسه شرکت کرده اند و سطح زبان نظام جدید خوبی دارند، به اشتباه زبان کنکور را دست کم می گیرند و همین مساله ضربه شدیدی به تراز و رتبه آن ها می زند. چرا که زبان کنکور با آنچه در کلاس های غیر درسی می آموزید تفاوت دارد.

استاد مجتبی محمودی، مدرس زبان نظام جدید حرف آخر، طی ۸ ماه پکیج کامل زبان انگلیسی برای کنکور را به شیوه ای نوین برای داوطلبین آماده سازی نموده است تا در کوتاه ترین زمان، تمامی مطالب مورد نیاز برای کسب درصد بالا در کنکور را در حافظه بلند مدت خود ثبت نمایید.

دانلود رایگان جزوه زبان نظام جدید حرف آخر

دانلود رایگان جزوه زبان نظام جدید حرف آخر تا حدودی شما را با سبک آموزش زبان مجموعه حرف آخر آشنا میکند. استاد محمودی مدرس زبان حرف آخر کلیه مباحث زبان اعم از بخش لغات، گرامر، درک مطلب و کلوزتست با روش های تصویری و کاملا مفهومی و شهودی تدریس کرده است. چون درس زبان بسیار فرار است و به همین دلیل است که بسیاری از داوطلبان اشتیاق زیادی برای مطالعه آن ندارند. کلیه لغات در پکیج جامع زبان حرف آخر نظام جدید به صورت تصویری و در قالب داستان با روش کدینگ تدریس شده است که این روش جز روشهای نوین و رایج در آموزش زبان میباشد. سایر بخش های زبان نیز به همین روش به صورت مفهومی و شهودی تدریس شده است. شما عزیزان با داشتن جزوه زبان نظام جدید حرف آخر که همراه پکیج کامل این درس میباشد به راحتی میتوانید در درس زبان پیشرفت کنید و به درصدهای مورد نظر خود دست پیدا کنید. فقط توجه داشته باشید که بدون داشتن جزوه حتی با وجود تهیه پکیج کامل نمیتوانید به هدف خود از آموزش دست پیدا کنید چرا که این جزوه که در ادامه و به زودی لینک دانلود آن قرار داده میشود مکمل پکیج درس زبان می باشد.

دانلود رایگان جزوه زبان نظام جدید حرف آخر
دانلود رایگان جزوه زبان نظام جدید حرف آخر

ویژگی های پکیج کامل نظام جدید حرف آخر به همراه جزوه رایگان

پکیج کامل زبان انگلیسی حرف آخرنظام جدید، مجموعه ای شامل تمامی مطالب کتاب های زبان دوره دوم متوسطه، از ساده ترین و واضح ترین مطالب تا جزیی ترین نکات است که با شیوه تدریس خاص نیم کره راست مغز شما را وادار به یادگیری می نماید. تمامی واژه های زبان نظام جدید کتاب که دانش آموزان به طور رایج به روخوانی و حفظ آن ها می پردازند و پس از مدت کوتاهی به فراموشی می سپرند، بعلاوه لغات مهم خارج از کتاب که بارها در کنکور سال های مختلف تکرار شده اند، به صورت انیمیشن و تصویر درآمده است. به گونه ای که حدود ۱۲۰۰ لغت و معنی آن ها طی مدت ۵ ساعت در حافظه بلند مدت شما ثبت خواهد شد و در روز کنکور یا هر زمان که با این کلمات مواجه شوید، نا خودآگاه تصویر و معنی آن را به یاد خواهید آورد.

سپس طی مدت فقط ۲۲ ساعت، کل زبان کنکور شامل درک مطلب، کلوز تست و گرامر را توس انیمیشن و توضیحات استاد محمودی، به طور کامل خواهید آموخت.

استاد محمودی مدرس زبان حرف آخر
استاد محمودی مدرس زبان حرف آخر

پس از تدریس هر مطلب، تعداد زیادی سوال و تست توسط دو استاد مطرح و حل می شود تا برای یادگیری هر مبحث، تمرین کافی نیز داشته باشید. راز سرعت در یادگیری شما، استفاده از نقشه راه و الگوهایی است که در پکیج کامل زبان نظام جدید حرف آخر آموزش داده شده و با کمک آن ها قادر به حل تمامی سوالات در کسری از ثانیه خواهید شد. با تهیه این بسته آموزشی زمان مطالعه زبان نظام جدید را پس انداز می کنید و فرصت بیشتری برای حل تست های متفاوت خواهید داشت.

شما دوستان عزیزی کنکوری که مایل به استفاده از پکیج زبان حرف آخر هستید می توانید جهت دریافت رایگان جزوه زبان نظام جدید حرف آخر با مشاورین ارشد سایت مرکزی حرف آخر که شماره آن ها در همین سایت موجود می باشد در ارتباط باشید تا هم بیشتر راهنمایی شوید و جهت دریافت جزوه سایر دروس هم اقدام کنید.

تماس با مشاورین ارشد موسسه حرف آخر
تماس با مشاورین ارشد موسسه حرف آخر

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.