دانلود جزوه تاریخ ادبیات حرف آخر

موسسه حرف آخر

تاریخ ادبیات موسسه حرف آخر ، یکی دیگر از پکیج های مبحثی درس ادبیات فارسی است که توسط استاد منتظری با استفاده از شیوه های نوین آموزشی در موسسه آموزشی درس ادبیات موسسه حرف آخر اموزش داده شده است. متاسفانه بیشتر داوطلبان کنکوری تاریخ ادبیات را جزو درس های حفظی می­دانند و به همین علت ممکن است که در فراگیری نام ها، تاریخ­ها و آثار دچار سردرگمی و اشتباه شوند و به دلیل حجم زیاد این قسمت، این مبحث را برای مطالعه کنکوری حذف ­کنند؛ در حالیکه درس ادبیات بیشترین ضریب را در بین درس های عمومی دارد ( ضریب ۴) و ۳ سوال از مبحث تاریخ ادبیات در کنکور مطرح می­شود که شامل ۱۲ درصد از درس ادبیات است و جزو دروس سرنوشت ساز برای داوطلبان کنکوری است.

ادبیات حرف آخر در کنار مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر

شرح تاریخ ادبیات حرف آخر

پکیج تاریخ ادبیات حرف آخر همراه با پکیج واژگان و لغت حرف آخر با آموزش استاد محسن منتظری یکی از
بهترین پکیج ها در در مورد تاریخ ادبیات در کشور ما و در بین داوطلبان کنکوری است.

با توجه به اهمیت بالای درس ادبیات در کنکور و داشتن ضریب ۴ این درس باید به این مطلب توجه داشت که اگر به دنبال کسب یک رتبه خوب هستید باید در این درس بتوانید درصد بالایی را به دست آورید.سوالات درس ادبیات از مطلب های متنوعی چون قرابت معنایی,آرایه ادبی,واژگان و املا,تاریخ ادبیات و زبان فارسی
تشکیل شده و همان صورت که می دانید این درس دارای ضریب ۴ در کنکور است.پس می توان گفت
که یکی از دروس مهم عمومی در کنکور سراسری درس ادبیات است.

نکته دیگری که باید به آن توجه داشته باشید تعداد سوالات نسبت به مدت تایم جواب دادن به آنها است.
در درس ادبیات ۲۵ تست در کنکور طرح می شود ولی فقط ۱۸ دقیقه برای پاسخگویی به این ۲۵ تست فرصت می باشد.
پس برای هر تست مدت زمانی کمتر از ۵۰ ثانیه داریم که باید در این تایم به همه این سوالات جواب صحیح دهیم.
پس باید در کنار سرعت تست زنی تسلط کاملی به مباحث درس ادبیات داشته باشیم.

پکیج تاریخ ادبیات حرف آخر استاد منتظری

درس ادبیات فارسی جزء درس های عمومی تمام گروه ­های آزمایشی در کنکور سراسری است و هر کدام از مبحث­های موضوعی درس ادبیات، به دلیل یکپارچگی مطالب و سهولت یادگیری دانش آموختگان در بیشتر پکیج های مختلف آموزشی تدریس شده است که شامل پکیج ­های تاریخ ادبیات ، زبان فارسی، قرابت معنایی، املا و واژگان و آرایه­ های ادبی حرف آخر است. تمام مطالب درس ادبیات فارسی توسط استاد محسن منتظری آموزش داده شده است. استاد منتظری برای آموزش قسمت تاریخ ادبیات و یادگیری راحت داوطلبان از تکنیک انیمیشن سازی و شهودی سازی استفاده شده است تا داوطلبان برای یادگیری این قسمت با شیوه ی حفظ کردن برای همیشه خداحافظی کنند و همه مطالب این بخش را با تصویرسازی­ های فوق العاده یک بار و برای همیشه یاد بگیرند.

تاریخ ادبیات موسسه حرف آخر با مشاورین ارشد

خصوصیات تاریخ ادبیات موسسه حرف آخر

استاد منتظری یکی از بهترین مدرسین ادبیات کنکور در کشورمان است که با شیوه ها و راهکارهای جدید آموزشی توانسته است شیوه هایی خلاقانه و جدید برای آموزش دادن درس ادبیات به وجود بیاورد.همه ی تدریس ها در این پکیج ب طور انیمیشن سازی و تصویر سازی بوده و استادمحسن منتظری در ابتدا همه ی مطالب و نکات را از صفر تا صد تدریس می کنند و بعد از آموزش با استفاده از الگوها شروع به حل تست های کنکور های سال های قبل و سوالات احتمالی که در کنکورهای آتی سوال طرح می شود را حل و نکات آنها را تدریس می کنند.یکی از فواید حل تست توسط استاد منتظری در پکیج تاریخ ادبیات حرف آخر این است که شما علاوه بر تدریس با همه ی تست های کنکورهای سال های قبل آشنا می شوید و در کنار استاد منتتظری شروع به حل و رفع اشکال می کنید.

یکی از فواید پکیج تاریخ ادبیات حرف آخر این است که بعد از حل و رفع اشکال تست های کنکور سال های قبل استاد منتظری به سراغ تست های تالیفی می روند و همه ی نکات و دام هایی که ممکن است طراح کنکور برای شما در سوالات قرار دهد را تدریس می کند تا شما عزیزان در دام این سوالات نیوفتید و بتوانید به سوالات جواب درست دهید.

 تاریخ ادبیات حرف آخر با این فکر درست شده است که داوطلب با دیدن این پکیج و فقط به تنهایی همین پکیج هیچ نیازی به خواندن کتاب درسی و یا کلاس های کنکور نیازی نداشته باشد.زیرا تدریس ها کاملا بطور انیمیشن و تصویر سازی است دانش آموز درک کاملی از مباحث تاریخ ادبیات دارد و خستگی در هنگام درس خواندن به سراغ شما نخواهد آمد.به منظور آسانی کار و یادگیری بهتر مطالب و ماندگاری آن در مغز داوطلب  در پکیج تاریخ ادبیات حرف اخر همه ی مطالب طور دسته بندی شده آماده و آموزش داده می شود.

با توجه به تغییرات زیادی در کتاب­های درسی نظام جدید آموزش و پرورش کشور، پکیج تاریخ ادبیات نظام جدید و قدیم حرف آخر برای داوطلبان هر دو نظام به طور جداگانه آموزش داده شده است و داوطلبان کنکوری باید پکیج مطابق با سیستم آموزشی خود را تهیه فرمایند. به دلیل حجم زیاد و فرار مباحث در تاریخ ادبیات، داوطلب باید تایم زیادی را برای مطالعه، مرور و جمع بندی نکات تستی این بخش صرف کنند، در صورتی که با شیوه ­های شهودی سازی بی نظیر استاد منتظری در موسسه حرف آخر، می­توانند تمام مباحث مربوط به این قسمت را در مدت کوتاهی آموزش ببینند و تایم باقی مانده را برای مطالعه درس های تخصصی رشته تحصیلی مورد نظر خود اختصاص دهند.

جزوات حرف آخر در کنار مشاورین ارشد و رتبه برتری

اهمیت نقشه راه در پکیج تاریخ ادبیات موسسه حرف آخر

یکی از ویژگی های پکیج تاریخ ادبیات موسسه حرف آخر به همراه پکیج واژگان لغت و املا این است
که در آخر استاد منتظری با ارئه نقشه راه روند پاسخ دادن به سوالات را خیلی راحت میکند و داوطلبان
با نگاه کردن به تست ها جواب آنها را به آسانی متوجه می شوند.

پکیج مشترک تاریخ ادبیات و واژگان لغت املا حرف آخر خیلی مهم است زیرا همین پکیج به تنهایی می تواند
تا ۸ تست را تحت پوشش قرار دهد . به اسانی می توان گفت پکیج تاریخ ادبیات حرف آخر و واژگان لغت املا حرف آخر یکی از کامل ترین منابع برای مطالعه کنکوری است و شما با دیدن این پکیج به هیچ منبع دیگری نیاز نخواهید داشت و دچار سردرگمی نخواهید شد.
زیرا در پکیج تاریخ ادبیات حرف اخر هم آموزش کامل مطالب وجود دارد و هم همه ی تست های کنکور های
گذشته و تست هایی که احتمال دارد در سال های بعد از آنها سوال مطرح شود مورد بررسی قرار گرفته است.

در پکیج تاریخ ادبیات حرف اخر استاد محسن منتظری همه ی دام های تستی معرفی می شود و می توان گفت فقط در مدت ۹ ساعت ۱۰۰ درصد تاریخ ادبیات کنکور بصورت کامل توسط استاد منتظری آموزش داده می شود.

دانلود رایگان جزوه تاریخ ادبیات حرف آخر

برای دانلود جزوه تاریخ ادبیات حرف آخر اینجا کلیک کنید.

قیمت پکیج تاریخ ادبیات موسسه حرف آخر

برای اطلاع از قیمت پکیج تاریخ ادبیات و لیست قیمت محصولات حرف آخر و تهیه این محصول می­توانید به قسمت فروشگاه حرف آخر در سایت (harfeakhr.org) مراجعه کرده و یا با شماره همراه 09128929049 و 09128929049 تماس بگیرید. برای دریافت مشاوره رایگان نیز می­توانید به بخش مشاوره کنکور حرف آخر مراجعه کنید و با مشاور رتبه پرور موسسه حرف آخر آقای نیما افروزی در ارتباط باشید.

منبع : موسسه حرف آخر برترین و بهترین مرجع برای برنامه ریزی و همچنین مشاوره حرف آخر برای دانش آموزان و داوطلبان کنکوری به صورت رایگان و تهیه محصولات و پکیج های مطابق با به روز ترین ابزار های دنیا می باشد.برای اطلاعات بیشتر و تماس با رتبه برتری ها و مشاورین ارشد با شماره  09128929049  و 09128929049 تماس بگیرید، و با لیست قیمت محصولات حرف آخر آشنا شوید.

ارتباط مستقیم با مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر به صورت 24 ساعته

ضریب درس ادبیات در کنکور سراسری چقدر است؟

ادبیات در کنکور دارای ضریب 4 است که از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است.

چند سوال از مبحث تاریخ ادبیات در کنکور مطرح می شود؟

هر ساله 2 سوال از مبحث تاریخ ادبیات در کنکور طرح می شود.

پکیج تاریخ ادبیات شامل چه مباحث دیگری است؟

به همراه پکیج واژگان لغت و املا است که در آخر استاد منتظری با ارئه نقشه راه روند پاسخ دادن به سوالات را خیلی راحت میکند و داوطلبان با نگاه کردن به تست ها جواب آنها را به آسانی متوجه می شوند.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.