دانلود فیلم های آموزشی و جزوات شیمی استاد شیروانی

موسسه حرف آخر

آموزش شیمی استاد شیروانی بی نظیره و درس شیمی به گونه ای است که با شرایط کنکور نمی توان مطالب و مباحث را جدا کرد اما استاد شیروانی با نقشه راه و ارتباطی که بین مطالب با الگو های تدریسی خود هست براحتی شیمی رو یاد می گیرید و خود را برای درصد بالای 80 در درس شیمی به کمک حرف آخر و استاد شیروانی آماده می کنید “

استاد شیروانی و موسسه حرف آخر

جزوه شیمی موسسه حرف آخر استاد شیروانی را میتوان به جرعت یکی از کاملترین و بی عیب ونقض ترین و دقیق ترین جزوه های موجود در سطح آموزش به صورت اینترنت دانست که تمامی مباحث و مطالب این محصول مربوط به شیمی حرف آخر است ، در این جزوه کامل رتبه برتری ها و نخبه ساز های موسسه حرف آخر توانسته اند به نحو احسنت به بررسی دقیق تمامی بخش های مختلف درس شیمی اعم از مباحث و مسایل بپردازند تا اطلاعات کامل و کار آمادی را در این باره در اختیار دانش اموزان و داوطلبان کنکوری حرف آخری قرار دهند . این جزوات با تلاش ها و زحمات شبانه روزی استاد شیروانی که یکی از با تجربه ترین و دلسوز ترین و از همه مهم تر نخبه ساز ترین دبیران موسسه حرف آخر می باشد تهیه و آماده شده است تا دانش آموزان و داوطلبان کنکوری با خیال راحت به تهیه و استفاده از این جزوه بپردازند و خود را در بالا ترین سطح آمادگی برای شرکت در کنکور پیش رو قرار دهند .

مشاورین ارشد موسسه حرف آخر

اصلا چرا شیمی موسسه حرف آخر ؟

استاد شیروانی نخبه ساز که درس شیمی را با استفاده از الگو های طلای و انیمیشن سازی برای دانش اموزان و داوطلبان بسیار راحت کرده اند، توانست ۱۰۰% درس لذت بخش شیمی البته با استاد شیروانی لذت بخش ، را با الگوسازی، انیمیشن سازی همان ( شهودی سازی ) و نقشه راه به صورت دقیق و کامل پوشش بدهند.

تمام مطالب و مباحث درس شیمی در کمترین زمان ممکن و به بهترین شکل آموزش داده شده و و کلید پاسخ و معمای همه ی تست های کنکور سال های اخیر با استفاده از الگوهای طلای استاد شیروانی قابل حل می باشد.

درس شیمی شامل یک عالمه مسائل می باشد که همیشه دانش آموزان و داوطلبان آن را کنار گذاشته و به دلیل سخت بودن به آن توجه نمی کنند چون به عقیده و نظر آن ها این مسائل بسیار دشوار و غیر قابل یادگیری اند و از پس تست ها و سوال های مسائل شیمی در کنکور پیش رو بر نمی آیند و هم چنین این پکیج شامل تمام مفاهیم شیمی نیز می باشد که سوالات آن در کنکور به صورت کاملا مفهموی طرح می شود، اما جای هیچ نگرانی نیست چراکه استاد شیروانی به کمک رتبه برتری های حرف آخر حل تمامی مسائل شیمی را فقط با سه الگوی طلای امکان پذیر کرده است.

مشاورین ارشد موسسه حرف آخر

تفاوت دی وی دی های شیمی موسسه حرف آخر با سایر منابع آموزشی موجود:

برای اولین بار در ایران با همّت و تلاش مظاعف استاد غلامحسین شیروانی در مؤسسه حرف آخر آموزش و تدریس جامع مسائل و مفاهیم شیمی بصورت کاملا مجزا در دو پکیج جداگانه برای دانش آموزان و داوطلبان طالب موفقیت صورت گرفته است.

داوطلبان و دانش آموزان بزرگوار برای جواب دهی به سؤالات درس شیمی کنکور با مشکلاتی روبرو هستند چراکه از یک طرف در انجام محاسبات و رسیدن به جواب آخر و مورد نظر دچار مشکلات زیادی می شوند و از طرفی دیگر نیز با سختی و سردرگمی سؤالات مفاهیم روبرو می باشند چرا که نمی توانند راه حلی برای جواب دادن به آنها پیدا کنند. قطعاً هریک از مسائل و مفاهیم درس شیمی راه و روش های آموزشی خاص خود را دارد که در مجموعه حرف آخر استاد شیروانی حق مطلب و مبحث هر کدام یک از مباحث و مطالب را به بهترین نحو ممکن اجرا نموده است.

توجه! توجه ! توجه ! دلیل اصلی اینکه باعث شده مسائل شیمی حرف آخر در بین داوطلبان و دانش آموزان محبوبیت خاصی را داشته باشد این بوده که در مجموعه موسسه حرف آخر استاد شیروانی تمامی مسائل شیمی کنکور را تحت عنوان یک مجموعه کامل بنام مسائل شیمی فقط و فقط با سه الگو طلای و کلی آموزش و تدریس می دهند

مشاور ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر

ناگفته های استاد شیروانی مدرس شیمی حرف آخر :

 مدرس دی وی دی های آموزشی شیمی موسسه حرف آخر

 تدریس درس شیمی در دبیرستان ها و آموزشگاه های عالی رتبه مختلف از جمله کانون آموزش قلم چی موسسه حرف آخر

 تدریس در آزمایشگاه های شیمی دانشگاه شهید بهشتی

 مدرس شبکه آموزش در برنامه فرصت برابر برای تدریس درس شیمی به صورت حرفه ای

تدریس استاد شیروانی بیش از ۱۵ سال در مدارس و دانشگاه های طاپ کشور

 دانشجوی دکترای شیمی آلی در دانشگاه خوارزمی تهران

 عضو هیأت علمی دانشگاه تهران و شیراز

ابداع تدریس به روش شهودی سازی و الگوسازی

 چاپ بیش از 60 مقاله عالی در نشریات معتبر خارجی و داخلی در زمینه شیمی الی

 مولف و مبتکر کتاب های کمک آموزشی کنکوری در زمینه انتشارات موسسه حرف آخر

کشف روش های مول *ظرفیت در بحث واکنش های ترکیب و جانشینی های یگانه و دوگانه شیمی

 کشف روش a-x برای پاسخ گوی تمامی مسائل شیمی

 مخترع و ابداع و طراح و کاشف بیش از 3000 انیمیشن در درس شیمی

 ابداع ومخترع و طراح نقشه های راه در شیمی کنکور حرف آخر

 تدریس و آموزش درس شیمی در تمامی رده های تحصیلی از جمله دبیرستان و پیش دانشگاهی با استفاده از الگو و انیمیشن سازی و نقشه ی راه و سوالات مشابه کنکور پیش رو

موسسه حرف آخر

نحوه آموزش و تدریس درس شیمی به سبک استاد شیروانی چگونه است؟

در مجموعه حرف آخر آموزش به وسیله استاد شیروانی بر پایه ای شهودی سازی و نقشه راه و از همه مهم تر الگو های طلای می باشد.

آیا استاد شیروانی مورد تاید مدرسان مدرسه می باشند؟

استاد شیروانی که از نخبه ساز ها و همچنین نخبه های دوران خود در درس شیمی الی و با روش های به روز و عالی در زمینه تدریس درس شیمی برای داوطلبان کنکور می باشد.

چرا و به چه دلیل استاد شیروانی و موسسه حرف آخر؟

به دلیل تایید و پیشنهاد رتبه برتری ها و دانش آموزان موفق و مدرسان و معلمان آموزشگاهی کشور می توان تنها راه گرفتن درصد بالای 80 در درس شیمی را حرف آخر دانست.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.