دانلود رایگان برنامه ۴ ماهه موسسه حرف آخر

موسسه حرف آخر

از آن دست محصولاتی که دپارتمان حرف آخر آن را دارد و البته در میان داوطلبان و دانش آموزان کنکور بسیار پرطرفدار بوده است برنامه 4 ماهه حرف آخر می باشد. در کل موسسه حرف آخر به کمک برنامه چهار ماهه خود معجزه آموزش از طریق الگو های طلای و انیمیشن سازی را را به داوطلبان و دانش آموزان کنکور نشان می دهد. موسسه حرف آخر در برنامه چهار ماهه خود صفر تا صد کنکور که شامل (دروس عمومی و تخصصی) می باشد را در قالب دی وی دی هایی طی 120روز به داوطلبان آموزش می دهد. برنامه چهار ماهه حرف آخر در راستای موفقیت داوطلبان و دانش آموزان کنکور طراحی و آماده شده است. دپارتمان حرف آخر در برنامه چهار ماهه خود بر این باور است که هر دانش آموز و داوطلبی که با هر سطح آموزشی(مبتدی ….آماده) می تواند در کنکور پیش رو موفق شود فقط کافی است چندین ساعت به صورت فشرده زمان خود را صرف مشاهده و مطالعه دی وی دی های مربوط به برنامه ی 4 ماهه حرف آخر بکند.

ارتباط با مشاورین ارشد موسسه حرف آخر

برنامه چهارماهه حرف آخر به دانش آموزان چه کمکی می کند؟

برنامه چهارماهه حرف آخر به دانش آموزان و داوطلبان این کمک را می کند که میان دروس عمومی و اختصاصی خود توازن و تعادل برقرار کنند و به طور همزمان به مطالعه تمامی دروس بپردازند. بسیاری از دانش آموزان و داوطلبان می پندارند چون در برنامه چهار ماهه موسسه حرف آخر دروس به صورت فشرده آموزش و تدریس می شوند کیفیت تدریس نیز پایین می آید اما باید توجه داشته باشید که کیفیت بالای تدریس جزو اهداف برنامه چهار ماهه حرف آخر می باشد و مد نظر رتبه برتری ها و نخبه ساز های موسسه حرف آخر است. در ادامه بیشتر به معرفی و اهداف برنامه چهار ماهه دپارتمان حرف آخر خواهیم پرداخت.

برنامه 4ماه کنکور =90درصد راه

برنامه ۴ ماهه موسسه حرف آخر برای چه دانش آموزانی مناسب است؟

  • دانش آموزان و داوطلبانی کنکور ریاضی نطام جدیدو نظام قدیم
  • داوطلبان و دانش آموزانی کنکور تجربی نظام جدیدو نظام قدیم
  • داوطلبان و دانش آموزانی کنکور انسانی نظام جدیدو نظام قدیم
  • دانش آموزان و داوطلبانی کنکور هنر نظام جدید و نظام قدیم
  • دانش آموزان و داوطلبانی کنکور زبان نظام جدید و نظام قدیم
  • داوطلبان و دانش آموزانی که زمان زیادی را هدر داده اند
  • داوطلبان و دانش آموزانی که توانایی برنامه ریزی درسی را ندارند
ارتباط با مشاور ارشد موسسه حرف آخر

ویژگی های اصلی برنامه ۴ ماهه موسسه حرف آخر

برنامه 4ماه حرف آخر به راحتی به دانش آموزان و داوطلبان کمک می کند که هدف خود را پیدا کرده و در آن مسیر به دنبال اهداف و خواسته های خود بروند. ویژگی که برنامه 4 ماه موسسه حرف آخر دارد این بوده که که اگر دانش آموز از برنامه خود جا بماند چون برنامه به صورت مارپیچی بوده شما می توانید به راحتی خود را در مسیر برنامه ریزی شده قرار داده
و با برنامه ای جامع پیش بروید و خیالتان راحت باشد که حتی اگر از درسی و برنامه مشخص شده جا ماندید به راحتی می توانید در مسیر بعدی آن را جبران کنید.

برنامه چهار ماهه حرف آخر دارای ویژگی منحصر به فرد تعادل و کیفیت می باشد و اما سوالی که پیش می‌آید این خواهد بود که که تعادل و کیفیت از نگاه موسسه حرف آخر در این پکیج چی می باشد؟و ما در جواب می گوییم که برنامه 4 ماه حرف آخر دارای تعادل می باشد و این تعادل یعنی دارای همه دروس بوده که اعم از عمومی و اختصاصی شما به راحتی می توانید تعادل را در همه درس ها ایجاد کنید بعضی از دانش آموزان و داوطلبان در تعادل بسیار ضعیف و کند عمل می کنند که بیشتر بخاطر ضعف در برنامه نویسی آنها نیز می باشد. و نمی دانند که برای هر درسی چند ساعت زمان را در نظر بگیرند که در برنامه آنها تعادل رعایت شود و شما می توانید براحتی درس های عمومی و اختصاصی را با تعادل و انعطاف پذیری در کنار هم تمام کنید.

و برنامه دارای کیفیت می باشد به این معنی است که چون دارای دروس ریاضی و فیزیک می باشد و همه درس ها را پوشش می دهد در نتیجه کیفیت برنامه را بالا برده و دانش آموزان و داوطلبان به راحتی می توانند با کیفیت درس ها را مطالعه کرده و خیالتان از این بابت که کدام درس را باید بیشتر می خواندید و به درسی نرسیده اید راحت شود.

بستن پرونده کنکور در 120 روز

ویژگی های کلیدی دی وی دی های 4 ماه موسسه حرف آخر

۱- استفاده از انیمیشن سازی،تصویر سازی در تدریس و آموزش مباحث توسط اساتید برتر

۲- کنار گذاشتن تمامی فرمول های سرسام آور و ارائه روش های نوین و بروز به اسم الگو سازی که جایگزبن تمامی فرمول های سردرگم کننده می شود.

۳- تدریس تمامی مباحث به وسیله دو استاد خبره و کار کشته ( یکی در نقش مدرس و دیگری در نقش یک دانش آموز)

4- به همراه داشتن کتاب کار همراه با تمامی پکیج های آموزشی موسسه حرف آخر برای صرف جوی در نکته برداری

۶- ارائه مشاوره و برنامه درسی توسط تیم مشاوره خبره و کار بلد از جمله مشاورین ارشد موسسه حرف آخر

برنامه 4 ماه حرف آخر

برای دانلود برنامه 4 ماهه موسسه حرف آخر کلیک کنید.

آیا برنامه 4 ماه حرف آخر مفید است؟

در پاسخ باید گفت چون این پکیج توسط اساتید و نخبه ساز های دپارتمان حرف آخر تهیه و آماده شده است و مورد قبول رتبه برتری های نیز می باشدکاملا مفید است.

آیا رتبه برتری ها برنامه 4 ماه موسسه حرف آخر را تایید می کنند؟

با توجه به میزان موفقیت این پکیج در بین دانش آموزان حرف آخری،برنامه 4 ماه حرف آخر از پیشنهادات رتبه برتری ها به داوطلبان نیز می باشد.

برنامه 4 ماه حرف آخر برای چه دانش آموزانی مناسب است؟

باید گفت پکیج 4 ماه موسسه حرف آخر برای تمامی دانش آموزان در هر مقطع و بازه زمانی مناسب و کار آماد می باشد.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.