دانلود رایگان ۲۰ آزمون حرف آخر (پکیج سوالات احتمالی کنکور)

موسسه حرف آخر

آزمون از مهم ترین و واجب ترین لزومات یک داوطلب کنکوری است و داوطلبی که بسیار عالی هم خوانده باشد اما آزمون نزده باشد نمی‌تواند امیدی به کسب درصد های بالا داشته باشد. چرا که در داخل آزمون داوطلب می‌تواند نقاط ضعف و قوت خود را تشخیص دهد و از همه مهمتر اینکه داوطلب با آزمون دادن خود را محک می‌زند. اما پیدا کردن بهترین آزمون آزمایشی خود یک دغدغه بزرگ در میان داوطلبان کنکور و والدین آنها است. اما نگران نباشید امروز بهترین آزمون آزمایشی کنکور با نام ۲۰ آزمون جامع حرف آخر نظام جدید و قدیم را به شما معرفی می‌کنیم که با استفاده از آن می‌توانید هم خود را محک بزنید و هم استاندارد ترین سوالات را در اختیار داشته باشید و از همه مهم تر با ۲۰ آزمون جامع حرف آخر نظام جدید و قدیم ۲۰ بار کل دروس را تا روز کنکور مرور کنید. در سری قبل ۱۰ ازمون مبحثی حرف آخر را داشتیم که بازخورد خوبی از طرف داوطلبان داشت اما الان به سراغ ۲۰ آزمون جامع موسسه حرف آخر نظام جدید خواهیم رفت.

اگر به دنبال ایجاد تحولی در شیوه مطالعه کنکور خود هستید و خواهان کسب بهترین نتیجه هستید این مطلب را در رابطه با معرفی ۲۰ آزمون جامع حرف آخر مطالعه کنید و تحولی در نتیجه کنکور خود ایجاد کنید.

دانلود 20 آزمون جامع حرف آخر

20 آزمون جامع حرف آخر

در سطح کشور آموزشگاه ها و موسسات متعددی مشغول به برگزاری آزمون ها هستند و همگی از دور شدن سوالات آن ها از چارچوب کنکور و لو رفتن سوالات آگاه هستیم که این تقلب در نتیجه آزمون شما هم تاثیر می‌گذارد و باعث کاهش تراز شما نسبت به درصدی که زده اید می‌شود. اما در ۲۰ آزمون جامع حرف آخر خبری از سوال غیر استاندارد و تقلب نیست و بهترین منبع برای محک زدن است. از طرفی مشکل اصلی سایر آزمون های آزمایشی حجم زیاد هر آزمون و زمان کم است و داوطلب به سختی می‌تواند خود را آماده کند و گاها فرصت آماده سازی و مطالعه کل مطالب را ندارد. اما بازهم در ۲۰ آزمون جامع حرف آخر چنین خبری نیست و به خاطر داشتن ویژگی های بالا، ۲۰ ازمون جامع حرف آخر بهترین و کاملترین آزمون آزمایشی هم برای محک شما و هم برای جمع بندی است. شاید الان با خود فکر کنید که ۲۰ ازمون جامع نظام جدید حرف آخر چه ارتباطی به جمع بندی دارد که در ادامه به توضیحات مربوط به نحوه جمع بندی کنکور با استفاده از ۲۰ آزمون جامع موسسه حرف آخر در سایت مرکزی حرف آخر خواهیم پرداخت.

20 آزمون جامع حرف آخر از روی نامش اطلاعاتی را به ما می‌دهد اما به صورت خیلی عمقی تر به معرفی آن خواهیم پرداخت. در بیست آزمون جامع حرف اخر شما در قالب بیست آزمون استاندارد ترین سوالات کنکور برای ۸ درس ادبیات ، عربی ، دینی ، زبان + ریاضی، زیست ، فیزیک و شیمی توسط برترین اساتید کنکور ایران آماده شده است. داوطلب در گام اول در پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر آموزش کامل دروس را در ۶۰ روز خواهد دید و اینبار نوبت جمع بندی است که با استفاده از بیست ازمون جامع حرف اخر انجام می‌شود. سوالات پکیج 20 ازمون جامع حرف آخر بیشترین شباهت را با کنکور هر سال دارند و نتابج درخشانی هم با استفاده از آن ها کسب شده است.

ارتباط با مشاوران ارشد حرف آخر
ارتباط با مشاوران ارشد حرف آخر

داوطلب بعد از اینکه آموزش کنکور در ۲ ماه را تمام کرد برای محک زدن خود که آیا این مطالب که خوانده است مفید بوده یا نه به سراغ 20 آزمون جامع موسسه حرف آخر خواهد آمد که در نصف روز آزمون را مطابق با استاندارد های کنکور حل می‌کند و یک و نیم روز بعد را فقط به تحلیل و بررسی آزمون اختصاص می‌دهد.

همانگونه که اشاره شد20 ازمون جامع موسسه حرف آخر از ۲۰ عدد دفترچه تشکیل شده است که برای هر آزمون آن ۲ روز زمان نیاز است. یعنی برای اینکه 20 ازمون جامع موسسه حرف آخر به پایان برسد داوطلب به ۴۰ روز نیاز دارد و خودتان تصور کنید آیا می‌توانید خودتان یا با استفاده از منبعی دیگر در ۴۰ روز بیست بار کل دروس را مرور کنید؟

چرا 20 آزمون جامع حرف آخر؟؟؟

اولین تفاوت اساسی که ۲۰ آزمون جامع حرف آخر با دیگر آزمون های سطح کشور دارد در تعداد زیاد آزمون های جامع میباشد، زیرا دانش آموز در قالب آزمون های جامع میتواند سطح خود را بسنجد ، دانش آموز ۲۰ بار خود را در شرایط کنکور قرار داده است و با انواع سوالات کنکوری خود را محک میزند ، پس با تمامی حالت هایی که قرار است برای شما سوال طرح شود به صورت کامل آشنا خواهید شد.

پاسخ نمای 20 آزمون شبیه ساز کنکور

یکی از برترین ویژگی های آزمون های موسسه کنکوری حرف آخر، دارای پاسخ نمای کاملا تصویری به جای پاسخنامه میباشد ، دانش آموز بعد از اینکه در شرایط برگزاری آزمون قرار گرفت و تعدادی از سوالات را به جواب رساند وارد مرحله تحلیل آزمون ها میشود تا تمامی مشکلات خود را شناسایی و برای همیشه ریشه کن کند پس شما ۲۰ بار در شرایط کنکور قرار میگیرید و با کمک پاسخ نما تمامی مشکلات خود را برطرف میکنید.

پاسخ نمای ۲۰ آزمون جامع حرف آخر

اساتید موسسه کنکوری حرف آخر با این دید که تحلیل آزمون های آزمایشی کنکور از خود آزمون باارزش تر است و اینکه هیچ موسسه ای به درستی این تحلیل ها را پوشش نمی دادند پس خود موسسه حرف آخر دست به کار شد و با ماه ها تلاش موفق به ایجاد پاسخ نما به جای پاسخ نامه  برای آزمون های خود شدند، که شامل ۳۰۰ تحلیل و جمع بندی سوالات میباشد که تمامی مشکلات دانش آموزان را پوشش میدهد. بعد از آزمون شما به تحلیل آزمون خواهید پرداخت که در قالب دی وی دی به شما ارائه میشود ، که در آن هر سوالی را که برای شما سخت بوده و نتوانستید به پاسخ برسانید با مراجعه به دی وی دی همراه میتوانید روی آن سوال کلیک کرده و پاسخ خود را توسط خود استاد مربوطه آن درس (تحلیل سوالات ریاضی توسط خود استاد منتظری …) بیابید.

پکیج 20 آزمون جامع حرف آخر به همراه دفترچه سوالات

در مرحله اول اساتید در تحلیل های خود به درس نامه آن سوال اشاره می کنند زیرا دلیل اصلی پاسخ ندادن به سوالات این می باشد که آن مبحث را فراموش کرده باشند،بعد از مرور کلی مبحث مربوطه اقدام به پاسخگویی سوال می نمایند، و تمامی نکات ریز و درشت سوال را بررسی می کنند به نحوی که تمامی حالت های ممکن که می شود از این نوع تیپ سوال در کنکور بیاید مورد بررسی قرار میدهند و شما را آماده برای کنکور نهایی می نماید.

تماس با مشاورین ارشد موسسه حرف آخر
تماس با مشاورین ارشد موسسه حرف آخر

سخن پایانی

شما دوستان عزیز کنکوری جهت آشنایی بیشتر با پکیج 20 آزمون جامع حرف آخر برای هر دو گروه نظام جدید و قدیم و همچنین اطلاع از قیمت ها یا دریافت فایل رایگان دفترچه سوالات با مشاورین ارشد همین وب سایت مرکزی حرف آخر در تماس باشید تا بیشتر راهنمایی شوید و با آگاهی کاملتری تصمیم به تهیه این آزمون های جامع یا به عبارتی سوالات شبیه ساز کنکور نمایید.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.