موفقیت در کنکور ۱۴۰۰ با حرف آخر

موسسه حرف آخر

کنکور 1400 با حرف آخر نسبت به سال های قبل متفاوت خواهد بود. بسیاری از دانش آموزان مهر ماه امسال وارد دوره جدیدی از زندگی خود یعنی پایه دهم نظام جدید خواهند شد. در عین حال دغدغه بسیاری از خانواده ها آینده تحصیلی و کسب رتبه عالی در کنکور است. خانواده دانش آموزانی که دوران تحصیل متوسط را سپری کرده اند و پشت کنکور هستند نگرانی بیشتری نسبت به سایر دانش آموزان دارند. علاوه بر موارد ذکر شده تقاضا برای قبولی در رشته های دندان پزشکی ، دارو سازی ، پزشکی و رشته های مهندسی و ادامه تحصیل در دانشگاه های سطح بالا افزایش یافته است. اگر قصد دارید برای کنکور 1400 برنامه ریزی دقیقی انجام دهید و با موفقیت کنکور را سپری کنید در ادامه این مقاله همراه ما باشید…

کنکور 1400 با حرف آخر تنها در 4 ماه

قبولی و کسب رتبه عالی در کنکور نیازمند شرایطی است که باید فراهم شود تا بتوانید با موفقیت از کنکور عبور کنید. با توجه به بررسی های انجام شده 95 درصد افرادی که در کنکور شرکت می کنند ، برنامه ریزی و مطالعه کنکوری را در سال آخر دبیرستان انجام می دهند. اما لازم به ذکر است که شروع مطالعه کنکوری در حین ورود به دبیرستان هیچ نتیجه مثبتی در پی نخواهد داشت. البته اگر صحبت های رتبه برترهای رشته تجربی و ریاضی را بشنوید بازگو کننده این موضوع خواهد بود. در حقیقت کنکور یک آزمون رقابتی است که موفقیت در آن نیازمند چشم انداز و برنامه ریزی دقیق از سه سال قبل آزمون می باشد. شرط موفقیت در کنکور 1400 عبارتند از :

 • برنامه ریزی و چشم انداز

برای کنکور 1400 ، کسب رتبه برتر و قبولی در رشته مورد نظر خود توصیه می کنیم حتما برنامه ریزی دقیق داشته باشید. بنابراین به هیچ وجه درگیر روزمرگی های خود نشوید ، از همین امروز برای ضعف های درسی خود راه حلی را پیدا کنید تا به مشکلی بزرگ تبدیل نشود.

 • منبع مناسب کنکوری

یکی از فاکتورهای حیاتی برای کسب رتبه برتر در کنکور آموزش می باشد. هر چقدر شما آموزش دروس مختلف را جدی بگیرید به همان اندازه در کنکور موفق خواهید شد ، علاوه بر این مشکلات درسی و آموزشی شما تا قبل از کنکور برطرف خواهد شد. با انتخاب منبع مناسب برای کنکور می توانید به سمت پیشرفت حرکت کنید. از آموزش مناسب از طریق منبع خوب و عالی غافل نشوید. با منبع مناسب آموزشی در زمان کم و با شیوه بسیار عالی به نتیجه مطلوب خواهید رسید.

 • تلاش و پشتکار

فاکتور بعدی برای موفقیت در کنکور 1400 تلاش و پشتکار می باشد. با توجه به موارد ذکر شده برای کسب رتبه برتر در کنکور در ابتدا باید برنامه ریزی دقیق و حرفه ای داشته باشید در مرحله بعدی می توانید با راهنمایی مشاوران حرف آخر منبع مناسب کنکوری را برای خود تهیه نکنید و در نهایت در کنار موارد ذکر شده باید پشتکار و تلاش داشته باشید تا بتوانید یک رتبه برتر را در کنکور کسب کنید.

کنکور 1400 ، موسسه کنکوری حرف آخر

به احتمال زیاد تاکنون نام موسسه کنکوری حرف آخر به گوش شما خورده است. موسسه حرف آخر براساس روش های نوین تدریس و به کارگیری تکنولوژی های جدید آموزشی ، سبک جدیدی از آموزش را در کشور ایجاد نموده است. سبک جدید تدریس و آموزش حرف آخر کاملا با روش های سنتی دوران مدرسه و حتی بسیاری از آموزشگاه ها متفاوت می باشد.

امروزه در بسیاری از کشورهای پیشرفته از روش های الگوسازی ، انیمیشن و تصویر سازی برای تدریس و آموزش استفاده می کنند. امروزه این موسسه در کشور ایران پیشتاز بوده و روشی جدید از آموزش کنکوری و درسی را در کشور رقم زده است. از جمله پکیج های آموزشی حرف آخر می توان به پکیج کامل 6040 نظام جدید اشاره نمود. از مهم ترین ویژگی های محصولات حرف آخر عبارتند از :

 • ارائه راه حل های ساده برای دروس محاسباتی
 • آموزش شهودی و مفهومی مطالب
 • استفاده از تصاویر سه بعدی
 • آموزش تست زدن در 40 ثانیه
 • آموزش تشریحی و کنکوری
 • جمع بندی و مرور مباحث
 • حل تست های کنکوری
 • حل تست های تالیفی
 • تقویت حافظه بلند مدت
 • و غیره

شما عزیزان می توانید از طریق ارتباط با مشاورین موسسه حرف آخر مشکلاتتان را به آن ها اطلاع دهید و با دلسوزی و صبوری پاسخگوی شما خواهند بود و برای تهیه منابع کنکوری مناسب هم می‌توانید از طریق مشاورین اقدام کنید.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.