سی دی های حرف آخر

موسسه حرف آخر

سلام داوطلبان عزیز امروز در سایت موسسه حرف آخر به بررسی مشخصات دی وی دی های حرف اخر می پردازیم تا به دانش آموزان و داوطلبانی که همیشه استرس کنکور و منابع کنکور را داشتند کمکی بکنیم. همیشه بعد از پایان درس های مدرسه دانش اموزان اولین چیزی که به دنبال ان میگردند منبع اصولی و پاسخگو به مشکلات ان ها است.امروز می خواهم با معرفی پکیج های معجزه اسای حرف اخر شماها را غافلگیر کنم. بله درست شنیدید!!!!مطمئنا تا امروز نام استاد منتظری و حرف آخر به گوشتان خورده است. موسسه ای که دارای بهترین منابع آموزشی در ایران زمین است ودر کنکور سال ۹۷ تقریبا ۴۰ نفر جزو رتبه های برتر موسسه حرف آخر بودند و به رتبه ی دورقمی دست پیدا کردند و چندین رتبه سه رقمی هم از افتخارات این موسسه بود. اما متاسفانه در ایران زمین به دلیل ناهنجار های اجتماعی قفل دی وی دی های حرف آخر شکسته شد و در پیج ها و سایت های محتلف با نام دانلود رایگان دی وی دی های موسسه حرف آخر یا کلا یک سری افراد با هزینه ای کمتر از موسسه کپی دی وی دی های حرف آخر را میفروشند. متاسفانه اشخاص زیادی به دنبال دانلود رایگان دی وی دی های حرف آخر هستند و نمیدانند با این کار با آینده ی خود بازی میکنند.

متاسفانه در کانال های مجازی هم یک سری اشخاص پیامی دست نویس قرار میدهند و میگویند از طرف استاد منتظری است که در آن نوشته بعضی افراد میتوانند از دانلود رایگان دی وی دی های حرف آخر یا کپی دی وی دی های حرف آخر استفاده نمایند. اما یادتان باشد شما وظیفه دارید که دی وی دی های اورجینال را از فروشگاه حرف آخر دریافت کنید.

دی وی دی های حرف آخر همراه با مشاوره و برنامه ریزی رتبه برتری ها

چه چیزی در دی وی دی های موسسه حرف آخر رخ میدهد؟

حرف اخر کاری که انجام داده این است که برای همه ی دروس به سبک معروفش که در پست های قبلی زیاد در مورد ان حرف زدیم همه ی دروس و اموزش ان را لذت بخش کرده است. بصورتیکه که دانش اموزی که اغلب از سخت بودن دروس و مفهومی بودن ان اکثرا گلایه می کند با خرید آموزش های موسسه ی حرف اخر از درس خواندن لذت خواهید برد. در ایران سبک تدریس به سبک تکنیک و محاسباتی و فرمولی شناخته شده است که بیشتر داوطلبان را همیشه نگران این موضوع کرده است که یادگیری ان فوق العاده دشوار و فرار می باشد و به جایی می رسد که داوطلبان دیگر انگیزه ای برای ادامه تحصیل ندارد.

راهکار رایج در بین افرادی که کپی دی وی دی های حرف آخر را میفروشند:

من نیما افروزی تلفنی یا حضوری با استاد منتظری حرف زده ام و ایشان فرموده اند نمیتوانم در موسسه دی وی دی های کپی را ارئه بدهم ولی یک سری افراد توانایی مالی ضعیفی دارند شما به عنوان نماینده ی من ، اشخاصی را که احساس میکنید از لحاظ مالی توانایی خرید پکیج ها را ندارند، کپی دی وی دی های حرف آخر را با قیمت پایین تر یا اصلا به صورت دانلود رایگان دی وی دی های حرف اخر در دست آن ها قرار دهید… اما دوستان عزیزی که در حال خواندن این مطلب هستید در نظر داسته باشید که با استفاده از دانلود رایگان دی وی دی کنکور تنها حق ناشر را پایمال نکرده اید بلکه حق دانش آموزی که دارای وضعیت مالی بدی می‌باشد اما با این وجود از هر راهی که شده اقدام کرده ام و هزینه را بدست آورده تا بتواند از راه شرعی و حلال منابع را تهیه کند را نیز پایمال خواهید کرد…

دی وی دی های حرف آخر کنکورسراسری

استاد منتظری که استادی پیشتاز در درس ریاضی است با جمع اوری استادهای کنکوری با سبکی جدید که جدا از سبک تدریسی ایران می باشد را با هدف راحت اسان کردن همه ی دروس برای داوطلبان موسسه حرف آخر را تاسیس کرده و همه ی درس ها با سبک نقشه ی راه و الگوسازی و انیمیشن سازیآموزش داده شده اند.برنامه هایی که در موسسه در اختیارداوطلبان از طریق مشاوران رتبه برتر قرار خواهد گرفت و نیز با دی وی دی های حرف اخر دست یافتن به یک نتیجه ی بسیار عالی را ممکن خواهند ساخت.

دی وی دی های حرف آخر برترین سبک آموزش همراه با رتبه برتری ها

حرف های های استاد منتظری در رابطه با دانلود رایگان دی وی دی های موسسه حرف آخر :

تا چندین سال قبل کسی اسم موسسه حرف آخر را نشنیده بود، موسسه ای که بخواهد معروف شود باید سال ها برروی آن وقت گذاشته شود و تبلیغات زیادی هم انجام دهد تا به هدف خودش برسد، میدانید چرا موسسه ی حرف آخر فقط در دوسال توانست به اوج محبوبیت خود برسد و حتی سایر موسسات هم از ما تقلید میکنند ، این اشخاص حتی روی تم آموزشی حرف آخر که رنگ لیمویی متمایل به قهوه ای مباشد هم تقلید میکنند. من حتی برروی رنگ هم از لحاظ روانشناسی تحقیق کردم تا بتوانم این چنین تمی را انتخاب کنم. بیشتر مدرسان نیز از شرایط استودیو و فونت های ما استفاده میکنند که شرایط موسسه حرف آخر برای دانش آموزان ایجاد شود و بگویند که ماهم مثل حرف آخر هستیم…ولی عزیزان هر فردی به هر طریقی به شما بگوید که منتظری با استفاده کردن از محصولات کپی هیچگونه مشکلی ندارد ؛ عرض کنم که من راضی نیستم و حرام است، هیچ کدام از اساتید و معلمان این مجموعه هم رضایت ندادند ، این کار حرام مطلق میباشد و با دانلود رایگان دی وی دی های حرف اخر در آینده یا هر زمانی اتفاق خیلی بدی برایتان خواهد افتاد و برای کنکورسراسری هم  به هیچ نتیجه ای نخواهید رسید.

مشاوره و برنامه ریزی رتبه برتری ها در کنار دی وی دی های حرف آخر

بررسی مشخصات و ویژگی های دی وی دی های موسسه حرف آخر

بعضی از دانش اموزان می پرسند که شیوه ی الگو و انیمیشن سازی در حرف اخر چه معنایی میده و به چه دردی می خورد. برای جواب دادن به این سوال اول می خواهم توضیحی در مورد دی وی دی های حرف آخر بدهم که در این دی وی دی ها آموزش به نحوی است که فوق العاده مفهومی تدریس شده است و با این الگوها می توانید هر تستی را جواب داد و بعد تست های سال های گذشته را با ان الگوها پاسخ می دهند و تست های تالیفی حل می کنند و بعد چندین بار تکرار و مرور می شود تا داوطلبان کاملا ان را یاد بگیرد. متد الگو و انیمیشن شیوه ای جدید و تکنولوژی جدید در اموزش است که توسط منتظری و همراهانش همه ی مطالب کنکور را به صورت شهودی سازی و تصویر سازی در اورده اند و این مطالب به راحتی در حافظه ی بلند مدت ذخیره می شود و نگرانی بچه ها در رابطه با فراموشی مطالب حل خواهد شد و همه ی مباحث را مفهومی یاد خواهند گرفت که به اسانی می توان این مباحث را در برنامه ی درسی خود بیاورید و از فراموش نکردن ان ها خیالتان تخت شود..

درس های ریاضی و فیزیک و شیمی که پراز فرمول های بیش از اندازه و نیز سخت است از قدیم الایام مشکل جدی و نگران کننده ی دانش اموزان بوده و البته استرسشان به جا بوده زیرا مباحث محاسباتی و فرمولیفوق العاده زود فراموش خواهند شد بنابراین باید این مباحث به طور الگو یا رمزی یا تصویری وارد حافظه میشود تا مباحث از حافظه ها پاک نشود. موسسه حرف اخر این مشکل مهم را رفع کرده و همیشه یار و دلسوز داوطلبان بوده زیرا با زحمت های چندین ساله در اتاق فکر به این نتیجه ی طلایی رسیده اند.

تماس مستقیم با مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر به صورت 24 ساعته

منبع : موسسه حرف آخر برترین و بهترین مرجع برای برنامه ریزی و مشاوره دانش آموزان و داوطلبان کنکوری و تهیه محصولات و پکیج های مطابق با به روز ترین ابزار های دنیا.برای اطلاعات بیشتر و تماس با رتبه برتری ها و مشاورین ارشد با شماره  09128929049  و 09128929049 تماس بگیرید.

سوالات متداول دانش آموزان و داوطلبان نظام جدید

سی دی های هر درس جداست یا همه ی دروس با هم در یک پکیج هستند؟

سی دی های هر درس از دیگر مجزاست و هرکدام را که بخواهید میتوانید تهیه کنید.

فواید تدریس بصورت شهودی و انیمیشن سازی چیست؟

در حافظه ی بلند مدتتان میماند و هیچ گاه فراموش نخواهید کرد میتوانید در سر جلسه ی کنکور بازدهی فوق العاده ای داشته باشید.

برای مشاوره بیشتر در مورد این سی دی ها چکار باید بکنم؟

با تماس گرفتن با مشاور رتبه برتر موسسه حرف آخر آقای نیما افروزی میتوانید به تصمیم درست برسید و از راهنمایی های اصولی ایشان بهره ببرید.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.