سی دی آموزشی دهم تجربی

موسسه حرف آخر

موسسه حرف آخر در سال های گذشته طرفداران زیادی با توجه به قبولی های کنکور سراسری به دست آورده است. کسب 51 رتبه زیر 300 در کنکور سراسری 98 و مطابقت فوق العاده دی وی دی های حرف آخر با سوالات کنکور سراسری موجب شده است تا داوطلبان حرف آخر را به عنوان برترین تولید کننده منابع آموزشی انتخاب کنند. از جمله محصولات این موسسه کنکوری می‌توان به منابع حرف آخر دهم که مختص دانش آموزان سال دهم است اشاره کرد.

داوطلبان دهم اگر به دنبال به دست آوردن بهترین عملکرد در امتحانات و در تست زنی هستند می‌توانند از همین الان این نتایج خوب را برای خود با محصولات حرف آخر دهم تضمین کنند که در ادامه آن ها را بررسی خواهیم کرد.

دی وی دی های موسسه حرف آخر دهم به دو دسته دی وی دی های سال دهم حرف آخر و آموزش به شکل تشریحی که برای داوطلبانی که می‌خواهند درس های دهم را پیش خوانی کنند مناسب است و دی وی دی های حرف اخر دهم تستی تقسیم می‌شوند وو در یک دسته بندی دیگر می‌توان دی وی دی های سال دهم حرف اخر را به دو دسته حرف آخر دهم تجربی و حرف آخر دهم ریاضی نیز تقسیم کرد که اطلاعات و لیست قیمت محصولات حرف آخر دهم را می‌توانید در فروشگاه حرف آخر مشاهده فرمایید.

زیست سال دهم از بهترین های سال دهم حرف آخر

دی وی دی های آموزشی موسسه حرف آخر پایه دهم تجربی:

از دی وی دی های موسسه حرف آخر دهم تجربی می‌توان دی وی دی های درس زیست دهم ، فیزیک دهم ، دینی دهم  را ذکر کرد که این محصولات انتشارات موسسه حرف آخر دهم تجربی مختص تست زنی هستند. در بخش شیمی برای سال دهم پکیج زنی جداگانه وجود ندارد بلکه به شکل شیمی مسائل و مفاهیم دهم و یازدهم موجود می باشد. برای زبان هم یک پکیج شامل زبان هر سه پایه دهم و یازدهم و دوازدهم وجود دارد.

برای درس های تشریحی دهم حرف آخر هم می‌توان به دی وی دی های شیمی تشریحی دهم حرف آخر ،ریاضی دهم حرف آخر و فیزیک تشریحی دهم حرف آخر اشاره کرد. برای دیدن قیمت همه محصولات حرف آخر به صفحه لیست قیمت محصولات حرف آخر مراجعه فرمایید.

دی وی دی های آموزشی موسسه حرف آخر پایه دهم ریاضی:

با توجه به این که درس های رشته های ریاضی و تجربی در سال دهم بیشتر مشترک است منابعی که در بالا نیز به آن ها اشاره شد جزو دی وی دی های حرف آخر دهم ریاضی نیز هستند و داوطلبانی که به دنبال محصولات سال دهم رشته ریاضی حرف آخر هستند می‌توانند از محصولات موسسه حرف آخر دهم بالا نیز استفاده کنند.

برای دریافت مشاوره تخصصی سی دی های حرف آخر دهم و مشاهده نحوه برنامه ریزی از طریق شماره تماس 09128929049یا تلگرام 09128929049 اقدام کنید.

ریاضی سال دهم حرف آخر در کنار مشاورین رتبه برتری و استاد منتظری

اهمیت و جایگاه روش پویا نمایی در تدریس زیست جامع دهم موسسه حرف آخر

یک بررسی و سرچ ساده در مورد اهمیت پویانمایی و تصاویر سه بعدی در تدریس همه اهمیت این متد در یاد دهی را اشکار میکند. متاسفانه بسیاری از دانش آموزان و داوطلبان کنکوری به اشتباه متن زیست شناسی را حفظ میکنند. که این روش آموزش کاملا اشتباه و منسوخ شده می باشد. چون به شکل ناخودآگاه وارد حافظه کوتاه مدت در نیمکره سمت چپ مغز میشود و بعد از ۱ الی ۲ هفته دانش آموزان و داوطلبان کنکور احساس میکنند که همه مباحث را فراموش کرده اند. این اتفاق برای داوطلبان کنکور بسیار ناخوشایند است و موجب ایجاد استرس و اضطراب در آنها خواهد شد.

اما تدریس به شکل پویانمایی و تصاویر سه بعدی که پایه و اساس اموزش در موسسه حرف آخر می باشد، موجب میشود دانش آموزان و داوطلبان کنکور نظام جدید به شکل مفهومی و شهودی همه مطالب را یاد بگیرند. و نیازی به حفظ کردن مطالب نباشد. چون ما همه جزئیات زیست شناسی را به شکل تصویری تدریس کرده ایم که میتوانید همه پدیده های زیست شناسی سال دهم را به عینه ببیندید. در واقع یک آزمایشگاه مجازی برای شما ایجاد شده تا از نزدیک مطالب را به شکل شهودی یاد بگیرید. بنابراین در یک بازه زمانی کم می توانید همه مباحث را با کیفیت بسیار عالی بخوانید و درصد بالای در کنکورهای آزمایشی و سراسری کسب کنید.

پکیج درس ادبیات پایه دهم موسسه حرف آخر

استاد محسن منتظری در حرف آخر در فیلم های آموزشی ادبیات فارسی پایه دهم با استفاده از داستان ها و حکایت ها و الگو سازی و شهودی سازی با استفاده از نیم کره راست مغز به ارائه مباحث پرداخته است به طوری که با انیمیشن سازی مطالب در ذهن دانش آموز ماندگار خواهند ماند. از آنجاییکه مطالب ادبیات فارسی متعدد و متنوع است ممکن است از ذهن دانش آموز برود اما استاد منتظری با شیوه های آموزش فوق العاده خود مطالب را ماندگار در ذهن دانش آموز تثبیت میکند . با تهیه دی وی دی های آموزشی ادبیات فارسی که تدریس استاد محسن منتظری هستند در اصل شما اقدام به خرید دی وی دی های لغت، واژگان و املا ادبیات فارسی و خرید دی وی دی های آموزشی قرابت معنایی و آرایه های ادبی مربوط به سال دهم حرف آخر و زبان فارسی حرف آخر و املا واژگان لغت حرف آخر کرده اید و می توانید درصد بالایی از درس ادبیات فارسی این بخش را در کنکور بزنید زیرا ادبیات فارسی یکی از مهمترین درس های عمومی می باشد که در کنکور ضریب ۴ دارد پس یکی از درس ها تعیین کننده رتبه در کنکور می باشد.

ادبیات پایه دهم حرف آخر در کنار مشاورین ارشد و رتبه برتری

پکیج ریاضی سال دهم موسسه حرف آخر

دانش آموزان سال دهم یکی از چالش بر انگیز ترین درس هایی که با آن سر و کار دارند ریاضی سال دهم است؛ علت این موضوع هم آشنایی با دنیای جدیدی از ریاضی است که در سال های قبل با آن مواجه نشده اند. اما نگران نباشید هر مشکلی راه حلی دارد و راه حل یادگیری آسان ریاضی سال دهم استفاده از پکیج ریاضی دهم حرف آخر است که امروز در سایت حرف آخر به شکل کامل پکیج ریاضی دهم حرف آخر را برای شما معرفی خواهید کرد.

با استفاده از ریاضی دهم حرف آخر دیگر به هیچ منبع دیگری برای یادگیری این درس نیاز ندارید و پکیج ریاضی دهم حرف آخر برای امتحان و کنکور بهترین انتخاب است که در کمترین ترین تایم ممکن پرونده کل ریاضی سال دهم را با استفاده از ریاضی دهم حرف آخر ببندید و به بالاترین نمره و درصد ممکن دست پیدا کنید.

منبع : موسسه حرف آخر برترین و بهترین مرجع برای برنامه ریزی و همچنین مشاوره حرف آخر برای دانش آموزان و داوطلبان کنکوری به صورت رایگان و تهیه محصولات و پکیج های مطابق با به روز ترین ابزار های دنیا می باشد.برای اطلاعات بیشتر و تماس با رتبه برتری ها و مشاورین ارشد با شماره  09128929049  و 09128929049 تماس بگیرید، و با لیست قیمت محصولات حرف آخر آشنا شوید.

ارتباط مستقیم و 24 ساعته با مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر

سوالات متداول دانش آموزان نظام جدید

ضریب درس ریاضی در کنکور چقدر است؟

درس ریاضی در کنکور تجربی در زیر گروه 1 دارای ضریب 2 است.

چند درصد سوالات کنکور ریاضی از مطالب سال دهم است؟

حدود 30 درصد سوالات از سال دهم مطرح خواهد شد

من در درس ریاضی خیلی مشکل دارم به نظرتون چه مباحثی بخونم که بتونم درصد 40 رو کسب کنم؟

برای مشاوره بیشتر در این مورد می توانید با مشاور رتبه برتر اقای نیما افروزی تماس گرفته و مشکل خود را ذکر کنید.09128929049

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.