حرف آخر : بهترین موسسه کنکوری کشور

موسسه حرف آخر

در این مقاله قصد داریم با بررسی و معرفی بهترین موسسه کنکوری کشور که از مزایای بسیاری زیادی برخوردار است دانش آموزان و داوطلبان عزیز را برای رسیدن به اهدافشان راهنمایی کنیم. در سال های اخیر بحث کنکور در کشور بسیار داغ و پر خبر بوده است. به همین دلیل موسسات بسیاری در زمینه کنکور و ارائه مشاوره کنکوری فعالیت می کنند. برخی از موسسات با تلاش بسیار موفقیت های زیادی را کسب نموده اند و بسیاری از رتبه برترها از خدمات این موسسات بهره مند شده اند. اما امروزه کمتر موسسه توانسته به اندازه موسسه حرف آخر در زمینه کنکور به موفقیت برسد و موسسه حرف آخر با ارائه پکیج های آموزشی و تکنیک های آموزشی منحصر به فرد همچنان پیشتاز است. در ادامه به معرفی موسسه حرف آخر خواهیم پرداخت.

بهترین موسسه کنکور در ایران

موسسه های کنکور بر اساس معیار و فاکتورهایی رتبه بندی می شوند. از دید بسیاری از دانش آموزان و داوطلبان کنکور موسسه حرف آخر به عنوان بزرگترین و برترین موسسه کنکور کشور می باشد. خوشبخانه این موسسه به قدری در کار خود حرفه ای عمل کرده است که توانسته رضایت دانش آموزان و داطلبان کنکوری را کسب نماید و تا کنکون افرادی که از خدمات این موسسه بهره مند شده اند توانسته اند رتبه های خوبی را در کنکور سراسری کسب نمایند.

موسسه حرف آخر با هدف ارائه آموزش های نوین و مدرن فعالیت خود را در زمینه آموزش دروس کنکور آغاز نموده است و در عین حال پکیج های آموزشی بسیار با کیفیت و معتبری را برای ارائه به داوطلبان عزیز فراهم نموده است. به دلیل تفاوت های چشمگیری که پکیج های حرف آخر با سایر محصولات آموزشی موسسات دیگر دارند ، پکیج های حرف آخر همچون پکیج 6040 مورد استقبال کنکوری های عزیز قرار گرفته است.

در ادامه این مقاله قصد داریم شما را با نحوه تدریس موسسه حرف آخر و اساتید آن آشنا کنیم ، با مطالعه این مطلب در نهایت می توانید بهترین تصمیم را در رابطه با انتخاب بهترین موسسه کنکوری بگیرید.

نحوه آموزش موسسه حرف آخر

نحوه آموزش حرف آخر به عنوان بهترین موسسه کنکوری به این صورت است که تمامی اساتید با بهره گیری از روش های آموزشی منحصر به فرد خود مانند تصویرسازی با نیم کره راست دانش آموزان کار می کنند تا بهترین پکیج های آموزشی دروس رشته های مختلف را در اختیار دانش آموزان و داوطلبان کنکور قرار دهند. لازم به ذکر است که با فعال شدن نیم کره راست ذهن شما و آموزش مطالب درسی به صورت تصویرسازی یا انیمیشن تمامی نکات درسی در ذهن شما باقی خواهد ماند.

بنابراین یکی از مزایای موسسه حرف آخر این است که تمامی دروس تخصصی و عمومی به صورت تصویر ، انیمیشن ، الگو و غیره به داوطلبان و دانش آموزان محترم آموزش داده می شود. در واقع هدف این موسسه تثبیت نکات درسی که آموزش داده می شود برای سال های آینده می باشد که این امر از طریق تصویرسازی در نیم کره راست ذهن محقق خواهد شد. نتیجه می گیریم که موسسه حرف آخر کاملا آینده نگر است و با این کار مطالب درسی چندین سال در ذهن شما باقی خواهند ماند.

اساتید مجموعه حرف آخر

  • استاد شعبانی ، استاد شاکری و استاد هومن روان (مدرسان زیست)
  • استاد یوسفیانپور (مدرس دین و زندگی)
  • استاد محسن منتظری (مدرس ادبیات)
  • استاد محمد واعظی (مدرس عربی)
  • استاد منتظری (مدرس ریاضی)
  • دکتر شیروانی (مدرس شیمی)
  • مهندس کامیار (مدرس فیزیک)
  • استاد محمودی (مدرس زبان)

آزمون های حرف آخر و تفاوت آن با سایر موسسات

در پکیج های آموزشی حرف آخر بعد از گذراندن دوره آموزشی نوبت به آزمون حرف آخر می رسد. در 20 آزمون جامع حرف آخر نظام جدید تمامی مطالب درسی پوشش داده شده است. پکیج 20 آزمون به تمامی دانش آموزان و داوطلبانی که احساس می کنند وقت و زمان کافی برای مطالعه کنکور ندارند و استرس زمان از دست رفته را دارند توصیه می شود. زیرا در این پکیج تمامی نکات درسی مرور و جمع بندی شده اند.

تفاوت آزمون های موسسه حرف آخر با سایر موسسات این است که آزمون حرف آخر همراه با پاسخ نامه تصویر ارائه می شود اما ازمون سایر موسسات با پاسخنامه تشریحی ارائه می گردد. همان طور که می دانید بسیاری از افراد برای تجزیه و تحلیل پاسخ نامه تشریحی وقت نمی گذارند و حتی نحوه تحلیل سوالات را نمی دانند.

موسسه حرف آخر همراه با آزمون پاسخ نامه تصویری را در قالب دی وی دی ارسال می کند بنابراین شما می توانید پس از آزمون دی وی دی مرتبط با آزمون را در سیستم قرار دهید سوالات را به صورت تصویری توسط استاد مربوطه تحلیل نمایید.

برای خرید پکیج های آموزشی موسسه حرف آخر می توانید از طریق شماره تماس 09128929049 با مشاورین این موسسه در تماس باشید.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.