بهترین پکیج آموزشی کنکور تجربی

موسسه حرف آخر

حرف آخر با تکنولوژي جدید آموزشی باعث به وجود آمدن تحولی عظیم در یادگیری دانش آموزان شده است. با توجه به درگیر کردن هر دو نیمکره مغز از همه ظرفیتهای مغز برای یاد گیری استفاده می شود. این تکنولوژی نوین آموزشی در سراسر دنیا مورد استقبال قرار گرفته و جزو یکی از روش های موفق در زمینه آموزش محسوب می شود. موسسه کنکوری حرف آخر با توجه به این مهم که تعداد زیادی از داوطلبان با وجود اینکه همه مطالب درس ها و منابع را مطالعه کرده اند ولی زمان برگزاری کنکور قادر به استفاده از همه دانش و اندوخته های خود نشده و صرفا قسمتی از آنها را بکار می گیرند. با بررسی درصد درس ها در کارنامه داوطلبان مشخص شد که حدود ۸۰ درصد آنها درس های اختصاصی را زیر ۱۰ درصد تست زده اند. پس استفاده از شیوه های جدید آموزش و یادگیری مورد توجه قرار گرفت. تکنولوژی تصویرسازی و انیمیشن استفاده شده در موسسه حرف آخر یکی از کارآمدترین شیوه های آموزش در سطح بین المللی در نظر گرفته می شود. موسسه با توجه به این شیوه تدریس و بهره گیری از اساتید مطرح کنکور در تمام درس ها اقدام به تهیه پکیج های آموزشی منحصر به فرد و با کارایی بی نظیر برای دانش آموزان کرده است. شیوه آموزش در موسسه حرف آخر و استفاده از روش های نوین آموزشی دارای مزیت های زیادی نسبت به دیگر شیوه های تدریس سنتی است.

بهترین پکیج آموزشی کنکور تجربی

پکیج کامل رشته تجربی نظام جدید موسسه حرف آخر

پکیج کامل رشته تجربی نظام جدید یکی دیگر از پکیج‌های موسسه حرف آخر است که توسط اساتید مطرح موسسه حرف آخر تدریس می‌شود. داوطلبان گروه تجربی که خود را برای کنکور آماده می‌کنند با استفاده از این پکیج همه درس های عمومی و تخصصی رشته تجربی را خواهند داشت. بله همه درس های عمومی و تخصصی در این پکیج برای داوطلبان گروه تجربی آماده شده است.

پکیج کامل رشته تجربی نظام جدید شامل همه پکیج‌های نظام جدید حرف آخر است که همه اساتید حرف آخر در حدود ۱۰۰۰ ساعت مباحث را تدریس و به دانش‌آموزان آموزش می‌دهند. شما می‌توانید با استفاده از این پکیج همه درس های عمومی و تخصصی را مطالعه کنید و سپس تست‌های مربوط به هر درس را حل کنید.

به چه دلیل باید از پکیج کامل رشته تجربی نظام جدید موسسه حرف آخر استفاده کرد؟

۱) آموزش تمامی دروس گروه تجربی

این پکیج همه درس های عمومی و تخصصی گروه تجربی را در اختیار داوطلبان قرار می‌دهد. می‌توانید با استفاده از این پکیج درس های تخصصی مثل زیست شناسی، فیزیک، شیمی و ریاضی و دیگر دروس عمومی را مطالعه کنید. این بهترین فرصت برای داوطلبان گروه تجربی است که از همه پکیج‌های حرف آخر در یک پکیج استفاده نمایند.

۲) استفاده از انیمیشن و تصویرسازی

پکیج کامل رشته تجربی حرف آخر مانند دیگر پکیج‌های این موسسه از انیمیشن و تصویرسازی استفاده می‌کند. شما برای همه درس های عمومی و تخصصی می‌توانید انیمیشن ببینید. این تصاویر و انیمیشن‌ها به شکل بلند مدت در حافظه داوطلبانباقی خواهد ماند. دانش‌آموزان و داوطلبان می‌توانند با این آموزش‌ها برای یک مدت طولانی مطالب را در ذهن خود نگه دارند.

۳) آموزش با استفاده از الگو

می‌توانید در پکیج کامل رشته تجربی حرف آخر، الگوهای متنوعی را آموزش ببینید. این الگوها به شما کمک می‌کنند تا فرمول‌های زیادی را حفظ نکنید. داوطلبان با استفاده از این الگوها می‌توانند فرمول‌های زیادی را صرفا با یک فرمول یاد بگیرند. این فرمول‌ها به داوطلبان کمک می‌کنند که تنها با یک فرمول سوالات زیادی را در کنکور حل کنند.

پکیج کامل و صفر تا صدی رشته تجربی نظام جدید

 بهترین منبع برای کنکور سال ۱۴۰۰ برای رشته تجربی باید مفهومی محور باشد؛

یک منبع خوب باید قادر باشد تا مطالبی را که در کنکور به شکل ترکیبی آمده به خوبی پوشش دهد یعنی هم نکته های ترکیبی را اذعان کند هم اینکه مفهومی تدریس کرده و شرح دهد که چطور می شود ترکیبی خواند و ترکیبی تست زد. مفهوم محور بودن به معنای تعدد فرمول ها نیست. به عنوان مثال اگر منبعی که در اختیار دارید (مثلا برای فیزیک) به جای هزاران فرمول با مفاهیم به شما یاد می دهد شک نکنید که بهترین منبع را خریده اید. یک لحظه مبحث حرکت شناسی را تصور کنید، به جای این همه فرمول اگر بتوانم فقط با یک فرمول یا یک مفهوم همه تست ها را پاسخ دهم، ایده آل خواهد بود و البته از طرف شیوه تست زنی کنکور به عنوان را کامل آموزش دهد به عنوان مثال شیوه تست زنی ریاضی کنکور و بقیه درس ها.

ممکن است در این میان با منابعی مواجه شوید که در آن به شیوه ای آموزش داده شده که شما آن را متوجه نمی شوید یا بسیار سنگین و دست بالا آموزش داده است یا صورتی که برای شما فهمش کمی مشکل است. یک منبع خوب باید بدون هر گونه عبارات سنگین و مشکل باشد به عنوان مثال وقتی یک استاد تدریس می کند از کلمات انگلیسی و مفهومی سنگین استفاده کند مسلما به شما کمکی نکرده است بلکه مطلب را برای شما گنگ تر جلوه می دهد. یک منبع باید به شیوه ای باشد که مطالب سنگین را برای شما باز کرده و به صورت کامل شرح دهد چه یک استاد باشد چه یک کتاب معروف.

جزئیات دقیق پکیج کامل رشته تجربی موسسه حرف آخر

برای داوطلبانی که می‌خواهند صرفا چند مبحث را تهیه کنند موسسه حرف آخر این را امکان ساخته است که از هر مبحث ای که پکیج مستقلی دارد مثلاً درس ریاضی دارای پکیج های مستقلی مانند مثلثات معادلات و نامعادلات مشتق و.. یا دروس دیگر جداگانه است و سال های تحصیلی را  جدا کرده است مثلاً سال دوم سال سوم و پیش.. که دانش آموزان بتوانند از ترم بحثی که دوست دارند تهیه کنند و اعتماد کامل را به این موسسه داشته باشند.  چون دیده ایم بعضی  از افراد آشنایی کامل با موسسه را ندارند و این افراد می توانند اول برای آشنایی بیشتر و اعتماد بیشتر پکیچ های مبحثی را تهیه کرده و بعد اقدام به تهیه کل پکیچ کنند  که خوشبختانه پکیج های موسسه حرف آخر بسیار عالی هستند که شما با تهیه هر کدام از آنها پیشرفت عظیمی را در مسیر درسی خود می کنید.

 پکیج کامل تجربی حرف آخر شامل زیست کامل و شیمی کامل که هر کدام از اینها دارای ضریب زیادی می باشند و با تدریس استاد شعبانی شاکری روان و استاد شیروانی برای درس شیمی منتشر شده است که دانش آموزان اشنایی با این اساتید بزرگوار را دارند که همه این اساتید از استادان بی‌نظیر ما در ایران هستند و نیز فیزیک استاد کامیار که جامع می باشد و ریاضی استاد گرانقدر منتظری می باشد.

 درس های عمومی شامل  همه درس های عربی کامل دین و زندگی کامل زبان کامل و ادبیات است که همه این درسا با الگو و انیمیشن بهترین منبع در سطح کشور می‌باشند.

پکیج کامل رشته تجربی موسسه حرف آخر

پکیج ۰ تا ۱۰۰ رشته تجربی موسسه حرف آخر

پکیج ۰ تا ۱۰۰ رشته تجربی حرف آخر شامل تمام درس های عمومی و تخصصی سه پایه نظام جدید بوده و نام دیگر پکیج صفر تا صد رشته تجربی برنامه ۱۰۰۰ ساعته می باشد. برنامه ۱۰۰۰ ساعته نظام جدید حرف آخر شامل یک برنامه ریزی قطاری مطابق با منابع است که زمان و تایم دقیق مطالعه در این پکیج مشخص شده است. در برنامه ۱۰۰۰ ساعته بر اساس آموزش های صورت گرفته داوطلبان هر چند هفته یک بار وارد مراحل سنجش ۱۰ آزمون مبحثی حرف آخر می شوند و فرق این ۱۰ آزمون با آزمون های مختلف کنکوری در سطح کشور، به دلیل ابتکار اساتید موسسه و ارائه پاسخ نامه تصویری در کنار آزمون ها می باشد؛

پکیج کامل زیست حرف آخر

پکیج کامل شیمی حرف آخر نظام جدید

پکیج کامل ریاضی حرف آخر

پکیج کامل فیزیک حرف آخر

پکیج کامل ادبیات فارسی حرف آخر

پکیج کامل زبان انگلیسی حرف آخر

پکیج کامل عربی حرف آخر

پکیج کامل دین و زندگی حرف آخر

منبع : موسسه حرف آخر برترین و بهترین مرجع برای برنامه ریزی و همچنین مشاوره حرف آخر برای دانش آموزان و داوطلبان کنکوری به صورت رایگان و تهیه محصولات و پکیج های مطابق با به روز ترین ابزار های دنیا می باشد.برای اطلاعات بیشتر و تماس با رتبه برتری ها و مشاورین ارشد با شماره  09128929049  و 09128929049 تماس بگیرید، و با لیست قیمت محصولات حرف آخر آشنا شوید.

ارتیاط مستقیم و 24 ساعته با مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر

سوالات متداول دانش آموزان نظام جدید

آیا حرف آخر همراه دی وی دی ها، مشاوره و برنامه‌ریزی هم ارائه می‌دهد؟

بله- مشاوران دپارتمان تخصصی برای پکیج‌های خریداری شده توسط داوطلبان، خدمات مشاوره و برنامه‌‌ریزی هم ارائه خواهند داد.

 دی وی دی های حرف آخر چگونه ارسال می‌شوند؟

دی وی دی های حرف آخر از سایت مرکزی سریعا پردازش شده و سفارش‌ها به انبار موسسه ارسال می‌شوند. دی وی دی های کنکور حرف آخر  از طریق پست پیشتاز برای داوطلبان ارسال می‌شوند و دی وی دی ها طی ۳ الی ۵ روز کاری به دست آن‌ها می‌رسد.

 قیمت دی وی دی کنکور حرف آخر چقدر است؟

شما می‌توانید برای داشتن اطلاعات بیشتر در مورد لیست قیمت محصولات حرف آخر با شماره 09128929049 تماس بگیرید.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.