بهترین دی وی دی شیمی چیست؟

موسسه حرف آخر

کمتر خانواده ای پیدا میشود که تا کنون جزو و سختی شرایط کنکور را به خود نگرفته باشد. کنکوری که یکی از  سرنوشت سازترین امتحان های زندگی هر فردی محسوب می‌شود و می‌تواند سرنوشت او را در کمتر از چند ساعت زیر و رو و تعیین کند. اما برای کسب موفقیت در این زمینه نیاز به استفاده از بهترین منابع و ابزار های کنکوری است که امروز در سایت حرف آخر به شما بهترین دی وی دی یا پکیج شیمی کنکور را با توجه به ویژگی هایی که می‌تواند داشته باشد و دارد را معرفی میکنیم.

بهترین دی وی دی شیمی کنکور دارای ویژگی های ممتازی است که یادگیری درس شیرین شیمی را برای شما به شدت آسان و راحت میکند.

اما به یک نکته دقت کافی داشته باشید!!!

درست است که در سایت حرف آخر اقدام به معرفی بهترین دی وی دی های درس شیمی کنکور خواهیم کرد اما اطمینان داشته باشید که هدف اصلی ما اصلا تبلیغ کردن نیست بلکه معرفی است. این پکیج به دلیل ویژگی های ممتازی که دارد به عنوان بهترین دی وی دی شیمی کنکور شناخته می‌شود. پس چند لحظه وقت بگذارید در عوض سرنوشت درس شیمی کنکور خود را تغیر میدهید.

بهترین دی وی دی شیمی کنکور در موسسه حرف آخر

بهترین دی وی دی شیمی کنکوراز نگاه رتبه برتری های موسسه حرف آخر :

بهترین دی وی دی های درس شیمی یا در حالت کلی بهترین منابع کنکورسراسری باید ویژگی هایی داشته باشند که آن ها را از سایر منابع آموزشی بتواند جدا کند و از طرفی مهمتر از ویژگی های آن، داوطلبانی هستند که با استفاده از آن توانسته اند به درصد بالا و رتبه های خوبی برسند که به صورت کامل در مورد این موارد باهمدیگر بحث میکنیم که با مطالعه این موارد در آخر می‌توانید بهترین تصمیم را برای انتخاب بهترین دی وی دی های درس شیمی کنکور بگیرید.و در اول این تصمیم به این نتیجه خواهیم رسید حرف آخر انتخاب اول و آخر ما برای موفقیت و رسیدن به رتبه ی دلخواهمان است.

پس به صورت کامل به سراغ معرفی ویژگی های منحصر به فرد و بهترین منبع درس شیمی کنکور در ایران برویم. من نیما افروزی سعی می‌کنم اطلاعات دوران کنکورم را به عنوان یک رتبه برتر و اطلاعات چندین سال فعالیت در بخش تدریس و مشاوره را در اختیار شما عزیزان قرار دهم که به شدت برایتان چاره ساز و مشکل گشا خواهد بود.

شیمی حرف آخر در کنار مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر

پکیج شیمی موسسه حرف آخر برترین منبع شیمی کنکور در ایران می باشد:

اما رسیدیم به اصل کاری!!! پکیج درس شیمی کنکور موسسه حرف آخر که به عنوان بهترین منبع درس شیمی کنکور ایران شناخته می‌شود. اما دلیل این انتخاب چی میتونه باشه؟ چرا شیمی حرف آخر؟ این پکیج توسط استاد غلامحسین شیروانی دارای مدرک دکتری شیمی آلی و دارای ده ها مقاله بین المللی تدریس میشود. پکیج استاد شیروانی کم حجم ترین منبع شیمی کنکور است و برای اولین بار سبکی از آموزش را ارائه می‌دهد که شما را از حفظ کردن طوطی وار بی نیاز می‌کند و اینبار مفاهیم را درک و فهم خواهید کرد. بدون فراموشی . و از طرفی سال های قبل افراد زیادی با استفاده از این تدریس به درصد بالای ۹۰ در شیمی دست پیدا کرده اند که در ادامه کاملا این پکیج را برای شما تشریح خواهیم کرد.

استاد شیروانی در کنار مشاورین ارشد و رتبه برتری حرف آخر برای زدن شیمی 100

ویژگی های که پکیج شیمی حرف آخر را از سایر منابع متمایز می کند.

۱- کم حجم ترین منبع شیمی کنکور و در عین حال کاملترین:

پکیج درس شیمی استاد شیروانی کم حجم ترین منبع کنکوری درس شیمی ایران است و در پروژه جدید این موسسه یعنی پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر کل شیمی را فقط در ۵۳ ساعت به شما یاد خواهد داد و در عین حال کامل ترین منبع آموزش کامل درس شیمی کنکور نیز می‌باشد. اما شاید برایتان سوال باشد که مگر امکان دارد با وجود این حجم کم همه نکات در شیمی حرف آخر پوشش داده شود؟. بله امکان دارد. برای درک این موضوع ادامه مطلب را بخوانید.

۲- یادگیری شیمی بدون حفظ کردن:

حفظ کردن مطالب برای عده زیاد از جمله خود من یک دردسر بزرگ بود که نمیتونستم حفظ کنم! اصلا چرا ما باید مطلبی را حفظ کنیم؟ پاسخ واضح است زمانی که یک مطلب را متوجه نشویم ناچار می‌شویم برای پاسخگویی به سوالات آن را ازبر کنیم که بسیار زودگذر است و سریع هم فراموش خواهد شد؛ اما در عالی ترین منبع شیمی کنکور و با کمک بهترین مدرس شما لذت یادگیری درس شیرین شیمی بدون حفظ کردن را تجربه میکنید.

اما شاید برای شما سوال باشد که یادگیری شیمی بدون حفظ کردن چطوری است؟ به دلیل اینکه تدریس درس شیمی حرف آخر بر پایه شهودی سازی و تصویر سازی است دیگر نیازی به حفظ کردن ندارید. همه مطالب شیمی کنکور از مسائل گرفته تا مفاهیم به صورت شهودی و تصویری تدریس می‌شود و با انیمیشن. به عنوان مثال در مبحث ساختار اتم شما با یک انیمیشن به درون اتم سفر خواهید کرد و همه چیز را اعم از زیر لایه، لایه، اعداد کوانتومی به صورت شهودی می‌بینید و به جای حفظ کردن، آن ها را درک خواهید کرد بدون هیچگونه فراموشی.

3-بهترین منبع شیمی کنکور از دید رتبه های برتر:

4-یادگیری شیمی بدون فرمول:

در بحث مسائل با فرمول های فراوانی روبرو خواهید شد ولی جالب است بدانید که در درس شیمی موسسه حرف آخر دیگر هیچ خبری از فرمول نیست. شاید تعجب کنید و بگویید پس چگونه مسائل حل میشود؟ فقط و فقط با ۳ الگو همه ی مسائل شیمی را برای شما حل خواهند کرد. آموزش این ۳ الگو ۳ ساعت به طول می انجامد و در ۲۷ ساعت حدود ۲۰۰۰ تست و تمرین با همین الگو ها برای شما حل خواهد شد. در بین این ۲۰۰۰ تست تمامی تست های ۱۰ سال اخیر از کنکور سراسری نیز حل میشود و وقتی با همین الگوها میتوان کل این سوالات را حل کرد نشان دهنده این است که الگو های جامع و کاربردی هستند.

ارتباط مستقیم با مشاورین ارشد و رتبه برتری حتی در روز های تعطیل به صورت 24 ساعته

منبع :حرف آخر برترین و بهترین مرجع برای برنامه ریزی و مشاوره دانش آموزان و داوطلبان کنکوری و تهیه محصولات و پکیج های مطابق با به روز ترین ابزار های دنیا.برای اطلاعات بیشتر و تماس با رتبه برتری ها و مشاورین ارشد با شماره  09128929049  و 09128929049 تماس بگیرید

سوالات متداول داوطلبان و دانش آموزان

درصد بالای درس شیمی میتواند در قبولی در رشته های زیر گروه 1 کمک کننده باشد؟

باتوجه به ضریب بالای این درس در کنکور قطعا درصد بالا زدن میتواند کمک شایانی به شما داوطلبان کند.

اگه مبحث اسید باز را حذف کنیم مشکلی پیش میاد؟

هیچ مبحثی را در درس شیمی حذف نکیند زیرا کنکور قابل پیش بینی نیست و شاید این مبحث در کنکور پیش رو سوالات زیادی را شامل شود.

این پکیج شیمی موسسه حرف آخر چقدر میتواند کمک کننده باشد؟

باتوجه به اهمیت درس شیمی و تدریس بی نظیر استاد شعبانی میتوانید با استفاده از این دی وی دی ها به درصد بالا برسید.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.