بسته حرف آخر

موسسه حرف آخر

پکیج کامل رشته تجربی نظام جدید یکی دیگر از بسته های موسسه حرف آخر است که توسط مدرسین موسسه حرف آخر آموزش داده می‌شود. داوطلبان گروه تجربی که خود را برای کنکور آماده می‌کنند با استفاده از این پکیج همه درس های عمومی و تخصصی رشته تجربی را خواهند داشت. بله همه درس های عمومی و تخصصی در این پکیج برای داوطلبان گروه تجربی آماده شده است.

پکیج کامل رشته تجربی نظام جدید شامل همه پکیج‌های نظام جدید حرف آخر است که همه اساتید حرف آخر در حدود ۱۰۰۰ ساعت مباحث را آموزش و به دانش‌آموزان آموزش می‌دهند. شما می‌توانید با استفاده از این پکیج تمامی دروس عمومی و تخصصی را مطالعه کنید و سپس تست‌های مربوط به هر درس را حل نمایید.

بسته حرف آخر

چرا باید از بسته های رشته تجربی نظام جدید حرف آخر استفاده کرد؟

۱) آموزش تمامی دروس گروه تجربی

این پکیج همه درس های عمومی و تخصصی گروه تجربی را در اختیار داوطلبان قرار می‌دهد. شما می‌توانید با استفاده از این پکیج درس های تخصصی مانند زیست شناسی، فیزیک، شیمی و ریاضی و دیگر درس‌های عمومی را مطالعه کنید. این بهترین فرصت برای داوطلبان گروه تجربی است که از همه پکیج‌های حرف آخر در یک پکیج استفاده کنند.

۲) استفاده از انیمیشن و تصویرسازی

پکیج کامل رشته تجربی حرف آخر مانند سایر پکیج‌های این موسسه از انیمیشن و تصویرسازی استفاده می‌کند. شما برای همه درس های عمومی و تخصصی می‌توانید انیمیشن ببینید. این تصاویر و انیمیشن‌ها به شکل بلند مدت در حافظه داوطلبان قرار می‌گیرند. دانش‌آموزان و داوطلبان می‌توانند با این آموزش‌ها برای یک مدت طولانی مطالب را در ذهن خود نگه دارند.

۳) آموزش با استفاده از الگو

شما می‌توانید در پکیج کامل رشته تجربی حرف آخر، الگوهای مختلفی را آموزش ببینید. این الگوها به شما کمک می‌کنند تا فرمول‌های زیادی را حفظ نکنید. داوطلبان با استفاده از این الگوها می‌توانند فرمول‌های خیلی زیادی را تنها با یک فرمول یاد بگیرند. این فرمول‌ها به داوطلبان کمک می‌کنند که تنها با یک فرمول سوالات زیادی را در کنکور حل کنند.

پکیج کامل رشته تجربی حرف آخر

بسته پنج روز با موسسه حرف آخر

تعداد زیادی از داوطلبان و دانش‌آموزان با این مشکل روبرو هستند که چطوری می‌توان به محتوای آموزش حرف آخر اعتماد کرد؟ ما برای حل این مشکل یک پکیج کاملا رایگان در اختیار داوطلبان قرار می‌دهیم که ۱۵ درصد از مباحث و سوالات کنکور را شامل می‌شود. داوطلبان با مشاهده این پکیج تنها در مدت زمان ۵ روز می‌توانند ۴۰ سوال کنکور سراسری را با تسلط خیلی زیاد حل کنند. پکیج ۵ روز با موسسه حرف آخر رایگان می باشد و داوطلبان با استفاده از ۵ دی وی دی، ۱۵ درصد از منابع کنکور را آموزش می‌بینند.

1) ۳۰ ساعت فیلم آموزشی

استاد منتظری در پکیج پنج روز با حرف آخر در آموزشی که حدوداً ۳۰ ساعت زمان دارد ۱۵ درصد از منابع کنکور را به دانش‌آموزان آموزش می‌دهد. اما این ۳۰ ساعت آموزش شامل چه محتوایی است؟ ۸ درس کنکور سراسری در این پکیج ۵ روزه در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد. داوطلبان می‌توانند ۴ درس عمومی و ۴ درس تخصصی را در این پکیج آموزش ببیند.

۲) برنامه‌ریزی دقیق

پکیج پنج روز با حرف آخر از یک برنامه‌ریزی دقیق تشکیل شده است. استاد منتظری در ابتدای هر روز با داوطلبان صحبت می‌کند. موضوع درسی که قرار است در هر دی وی دی در اختیار داوطلبان قرار بگیرد برای داوطلب مشخص می‌شود. استاد منتظری خصوصیات هر درس را برای دانش اموز مشخص می‌کند و بودجه بندی آن درس به صورت کامل در اختیار داوطلب قرار می‌گیرد.

  • استاد منتظری در ابتدای هر دی وی دی مشخص می‌کند که ماهیت آن درس چگونه است و داوطلبان باید چقدر زمان برای مطالعه هر درس اختصاص دهند.
  • داوطلبان در پایان هر روز بعد از مطالعه مفاهیم درس‌ها با یک آزمون کوچک روبه‌رو می‌شوند.
  • داوطلبان با حل این آزمون میزان تسلط خود را نسبت به مفاهیمی که مطالعه کردند ارزیابی می‌کنند.
  • با توجه به این توضیحات باید بدانید که داوطلبان در پایان هر روز ۸ سوال را حل می‌کنند و با استفاده از این ۸ سوال میزان یادگیری خود را ارزیابی می‌کنند.

۳) کتاب کار

پکیج ۵ روز با حرف آخر دارای یک کتاب کار رایگان نیز است. این کتاب در کنار دی وی دی‌ها قرار گرفته است تا داوطلب دیگر زمان خود را با نت‌برداری هدر ندهد. داوطلبان با این کتاب کار رایگان به راحتی می‌توانند همه مطالبی که استاد منتظری در دی وی دی‌ها آموزش می‌دهد را در جلوی چشمان خود ببینند.

۴) آموزش هشت درس کنکور

حرف آخر برای اینکه داوطلبان با همه دروس این موسسه به خوبی آشنا باشند، ۴ درس عمومی و ۴ درس تخصصی را به دانش‌آموزان آموزش می‌دهد. این موضوع باعث می‌شود که داوطلب دیگر با خود این سوال را نپرسد که اگر ریاضی حرف آخر خوب است آیا دینی آن نیز برای من مناسب است؟ شما می‌توانید به اسانی با دیدن این پکیج، ۱۵ درصد از کل این درس ها را به خوبی یاد بگیرید.

۵) برگزاری ۵ آزمون کوچک در انتهای روز

پکیج ۵ روز با حرف آخر برای ارزیابی بهتر داوطلب در پایان هر روز ۸ سوال در اختیار او قرار می‌دهد. داوطلب باید با توجه به مفاهیم و مباحثی که در آن روز آموزش دیده است به سوالات با دقت جواب دهد. محتوای این پکیج از سخت‌ترین بخش ها درسی انتخاب شده است تا داوطلب متوجه شود که حتی این بخش های سخت نیز به اسانی قابل یادگیری هستند.

۶) برگزاری آزمون جامع

انتهای پکیج ۵ روز با حرف آخر یک آزمون جامع وجود دارد. این آزمون جامع سوالاتی دارد که مشابه با سوال‌های کنکور در سال‌های گذشته است. داوطلبان در این آزمون سوال‌هایی را حل می‌کنند که کاملا مشابه سوالات کنکور هستند. شما می‌توانید به اسانی با استفاده از این پکیج در ۵ روز ۱۵ درصد از منابع کنکور را آموزش ببینید و ۴۰ سوال را حل کنید.

۷) مصاحبه با رتبه برترهای

شما می‌توانید در این پکیج مصاحبه با رتبه‌های برتر حرف آخر را نیز مشاهده کنید. رتبه‌های کنکور در این ویدیو در مورد شیوه مطالعه خود و پکیج‌های حرف آخر با شما صحبت می‌کنند. همه این داوطلبان از پکیج‌های حرف آخر برای موفقیت در کنکور استفاده کرده‌اند. شما می‌توانید از تجربه این دوستان استفاده کنید و از رتبه‌های برتر کنکور در سال‌های بعدی شوید.

بسته 5 روز با حرف آخر در کنار مشاورین ارشد و رتبه برتری

بسته درس ادبیات موسسه حرف آخر:

با ادبیات حرف آخر شما دیگر نیازی به حفظ کردن ندارید این در حالی است که ادبیات جزو درس های مفهومی حفظی است اما با داستان سرایی های استاد منتظری شما کل ادبیات را فقط با الگو و انیمیشن به شکل داستانی یاد خواهید گرفت. در بخش املا و لغات شما با یک داستان و در قالب یک فیلم انیمیشنی تمام لغات ادبیات کنکور را یاد خواهید گرفت.

در قسمت قرابت معنایی کل مبحث قرابت را با ۴ الگو اخلاق ض و اخلاق ۲ ، عشق و خداوند یاد می‌گیرید.

در بخش آرایه های ادبی هم کل آرایه ها از آسان به سخت با ۳ الگو به شما آموزش داده می‌شود.

برای زبان فارسی هم دیگر با الگوهای استاد منتظری از جمله الگو سه خرگوش سختی را احساس نمی‌کنید.

کل تاریخ ادبیات را هم قرار است با داستان ها و رمز های استاد منتظری بدون حفظ کردن یاد بگیرید.

بسته درس زبان انگلیسی موسسه حرف آخر:

زبان انگلیسی حرف آخر هم برای اولین بار در کشور توانسته است لغات و واژگان زبان کنکور را به شکل انیمیشن و با استفاده از داستان سرایی آموزش دهد. در زبان حرف آخر شما کم حجم ترین منبع آموزش زبان کنکور را در اختیار خواهید داشت و در ۴۰ ساعت پرونده تست و آموزش زبان را خواهید بست. با درک مطلب و کلوز تست حرف اخر به قدرتی خواهید رسید که بدون خواندن متن می‌توانید به سوالات زبان جواب دهید.

بسته درس دین و زندگی موسسه حرف آخر:

دین و زندگی حرف اخر یکی از شاهکار های کنکور است. شما با تدریس استاد علیرضا یوسفیان پور تمام دینی را فقط با ۱۴ الگو و بدون حفظ کردن در ۴۰ ساعت آموزش خواهید دید. جدا از آموزش فوق العاده استاد یوسفیان پور در سال ۹۸ دینی حرف آخر با کنکور تطابق ۱۰۰ درصد داشت و در ۱۵ نفر توانستند با استفاده از آن به درصد ۱۰۰ دست پیدا کنند و همچنین ده ها نفر دیگر به درصد بالای ۹۰ دست پیدا کنند.

بسته درس عربی موسسه حرف آخر:

عربی حرف اخر کم حجم ترین منبع آموزش عربی کنکور که تا امروز مشاهده کرده اید. در عربی حرف اخر با تدریس بمب عربی کنکور ایران استاد محمد واعظی کل عربی را با حل تست در ۲۲۵ ساعت خواهید دید.

برای ترجمه دیگر نیازی به حفظ لغت ندارید و برای قواعد عربی هم با الگو سازی بدون حفظ کردن کل قواعد را یاد خواهید گرفت. با شیوه استاد واعظی حل سوالات درک مطلب و تحلیل الصرفی و شکل را زیر ۳۰ ثانیه حل خواهید کرد.

منبع : موسسه حرف آخر برترین و بهترین مرجع برای برنامه ریزی و همچنین مشاوره حرف آخر برای دانش آموزان و داوطلبان کنکوری به صورت رایگان و تهیه محصولات و پکیج های مطابق با به روز ترین ابزار های دنیا می باشد.برای اطلاعات بیشتر و تماس با رتبه برتری ها و مشاورین ارشد با شماره  09128929049  و 09128929049 تماس بگیرید، و با لیست قیمت محصولات حرف آخر آشنا شوید.

ارتباط مستقیم و 24 ساعته با مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر

سوالات متداول دانش آموزان نظام جدید

آیا پکیج ۵ روز حرف آخر رایگان است؟

بله داوطلبان تنها با پرداخت هزینه ارسال می‌توانند صاحب این پکیج شوند.

شیوه برنامه ریزی در موسسه حرف آخر چگونه است؟

برنامه فوق تخصصی هزار ساعته تحت نظر خود مدرسین حرف آخر برای داوطلبان تهیه و تنظیم شده است تا در کنار منابع حرف آخر،بستر مناسبی را برای دانش آموزان و داوطلبان کنکوری برای رسیدن به اهداف و خواسته هایشان ایجاد کند.

پکیج های آموزشی حرف آخر مخصوص چه رشته هایی است؟

موسسه آموزشی حرف آخر برای داوطلبان تجربی و ریاضی همه دروس را دارد اما برای دانش آموزان انسانی و دیگر رشته ها فقط عمومی ها را ساپورت میکند.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.