برنامه ریزی حرف آخر

موسسه حرف آخر

با سلام خدمت دانش آموزان عزیز کنکوری امروز می خواهم در مورد برنامه ریزی حرف آخر در سایت موسسه حرف آخر برای شما جزئیات و و مزایای یک برنامه درست را توضیح خواهم داد همان طور که می دانید هر دانش آموزی برای موفقیت در مسیر درست برای رسیدن به هدف باید یک برنامه ریزی منسجم درست انجام دهد تا انگیزه ای برای حرکت در او ایجاد شود. هر برنامه ریزی برپایه ای استوار است که باید آن نکته ها را مورد توجه قرار دهیم.  امروز در این مقاله ما این نکته ها را خدمت شما عرض می کنم.

موسسه حرف آخر تمام فعالیت هایش در زمینه تهیه و تدوین دی وی دی های آموزشی نیست بلکه قسمتی از فعالیت خود را روی برنامه ریزی برای داوطلبان کنکور متمرکز کرده است. تعداد زیادی از داوطلبان کنکور در برنامه ریزی درست که استارت درس واندن به شمار می رود مشکل دارند و متاسفانه برنامه های متفاوت را به شکل های مختلف امتحان می کنند و در پایان به روش درستی هم نمی رسند. از آنجا که کنکور سراسری در زمان مشخصی برگزار می شود از این رو برنامه ریزی دقیق و اصولی خیلی ضروری است. برای اینکه از سردرگمی برنامه ریزی درسی رها شوید موسسه حرف آخر از طریق مشاوران و مدرسان خود با در نظر گرفتن شرایط خاص هر درس و روحیات هر دانش آموز برنامه مطالعاتی را در اختیار داوطلبان قرار می دهد.

برنامه ریزی به سبک موسسه حرف آخر توسط رتبه برتری ها

اهمیت و جایگاه برنامه ریزی در کنکور سراسری

برنامه ریزی برای هر کار روزمره ای لازم است چه بسا این موضوع مهم کنکور باشد. اهمیت برنامه ریزی در کنکور انقدر ضروری است که به داوطلب کمک می کند ریتم مشخص ذهنی، وظیفه مداری و قانون مندی داشته باشد. برنامه ریزی در کنکور موجب می شود که از جزئیات کار خود آگاهی کامل داشته باشید، گام های محکمی را در راستای رسیدن به هدفتان بردارید. اهمیت برنامه ریزی در کنکور آنچنان است که اتلاف وقت جلوگیری می شود و کمک می کند که برای تمام درس ها ارزش قائل شوید و درسی را از قلم نندازید.

ویژگی دانش آموز و داوطلب در برنامه ریزی حرف آخر

ابتدا نکته ای که از نگاه رتبه برتری های حرف آخر باید مورد بررسی قرار بگیرد این است که یک مشاور درسی  باید دانش آموز را در واقع انالیز کند این که کارنامه ی او را  درهر  آزمون آزمایشی مورد بررسی قرار دهد و وضعیت او را در هر درس بشناسد و شیوه هایی که برای پیشرفت او در زمینه ی هر درس لازم است به او معرفی کند.در واقع برنامه ریزی بر اساس تجربه می باشد که نهاد گذاری آن باید از یک هفته شروع شود و بر اساس آن دانش آموز  نقطه ضعف ها و نقطه قوت های  خود را در طی یک هفته بشناسد و طبق آن هدف گذاری کند. ما در این برنامه ریزی ابتدا تغییرات درسی را در کنکور سال 99 بررسی می کنیم و شیوه و نحوه طراحی سوالات را برای کنکوری ها در نظر می‌گیریم و بر اساس برنامه های هفتگی وضعیت او را می شناسیم.

برنامه ریزی حرف آخر

برنامه ریزی موسسه حرف آخر همراه با منابع معتبر و مورد تایید

یکی از مسائل مهم برای مطالعه درست وجود منبع کامل و جامع است. برای بیشتر داوطلبان پیداکردن منبع خوب کار راحتی نیست و دانش آموزان به کسانی متوسل می شوند که قبلا منابعی را استفاده کرده اند اما این روش لزوما کار درستی نیست و تضمینی وجود ندارد که شما را هم به موفقیت برساند. برای این کار می توانید از موسسه حرف آخر استفاده کنید چرا که این موسسه برای تک تک درس های کنکور تلاش شبانه روزی انجام داده و موجب شده شما از هر منبع دیگری بی نیاز شوید. به عبارت دیگر موسسه حرف آخر بخش اول برنامه ریزی خود را به جمع آوری منابع حرف آخر اختصاص داده است. برنامه ریزی حرف آخر توسط اساتید برتر و خبره تهیه و ارائه شده است و در اختیار داوطلبان کنکور قرار می گیرد.

عملی کردن برنامه ریزی حرف آخر همراه با مشاوره هفتگی

برنامه ریزی حرف آخر به این شیوه است که در هر هفته بر اساس پکیج های حرف آخر برای هر درس جلسه به جلسه و نحوه خواندن دروس را به او یاد می‌دهیم و در پایان هفته برای او برای هفته های بعد هدف گذاری می کنیم و بعد از شناختن وضعیت درسی او یک برنامه ریزی درست را برای او در طول برنامه سه ماهه و در نهایت برنامه جمع بندی به او پیشنهاد می کنیم.

برنامه ریزی حرف آخر همراه با ارائه آزمون های پی در پی

موسسه حرف آخر برای شناسایی نقاط ضعف و قوت داوطلبان آزمون هایی را طراحی نموده است که آخرین قسمت مشاوره حرف آخر محسوب می شود. سوالاتی که در این آزمون ها طراحی شده است مشابه سوالات کنکور سراسری است. در این آزمون ها، پاسخ ها به شکل پاسخ نما نمایش داده می شود. در این آزمون سوالات مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرد و می توانید با کلیک روی سوالی که اشتباه زده اید استاد مربوط به آن درس را ببینید و استاد قبل از حل سوال به ارائه درسنامه می پردازد که این خود نوعی مرور محسوب می شود سپس به حل تست می پردازد و در پایان سوالاتی که ممکن است از دل آن تست برخیزد نیز حل می شود. این آزمون ها کمک زیادی در افزایش مهارت تست زنی و مرور می کند.

برنامه ریزی حرف آخر همراه با ارائه آزمون

مشاوره کنکور سراسری به کمک رتبه برتری های سال 99 و1400 و برنامه ریزی حرف آخر

در موسسه حرف آخر مشاوران همه رتبه‌های برتر هستند طبق نیاز دانش آموزان و شناخت آن ها برنامه‌هایی را برای پیشرفت او تهیه و تنظیم می‌کنند. طبق پکیج های موسسه  حرف آخر هر درس الگو سازی و انیمیشن سازی شده است و داوطلب می تواند طبق آن دروس را به طور مفهومی یاد بگیرد وجلسه به جلسه هر هفته در برنامه خود به کار ببرند و در واقع برنامه در طول یک ماه به جایی می رسد که تعداد زیادی از جلسه های دی وی دی های حرف آخر تمام می شود و برای برنامه جمع بندی بعد از عید دانش آموز کاملاً آماده می شود.

دانش آموز باید برای رسیدن به هدف است هدف های کوتاه مدت و بلند مدت داشته باشد یعنی اینکه بداند  که تا یک هفته چه تعداد از جلسات یک درس تمام شود و هم چنین برای یک ماه و برای شش ماه که به آن هدف بلند مدت گفته می شود و برای این که کدام دی وی دی ها به برنامه ارده شود و کدام درس ها را روزانه تغییر دهد باید با مشاور خودش در ارتباط باشد و تیم مشاوره رتبه برتر این شرایط را برای دانش آموز فراهم کرده است تا دانش آموز مسیر را پیدا کند و با استفاده از پکیج های حرف اخر نتیجه مطلوبی بگیرد.

پکیج های حرف آخر این شرایط را برای دانش آموزان فراهم کرده است که به شکل الگو سازی و انیمیشن سازی و نقشه راه  تنظیم شده است که به دانش آموز کمک زیادی در درس ها می کنند و داوطلب می توانند هر درسی را به شکل مفهومی یاد بگیرد و سوال های هر درس را در کنکور به خوبی پاسخ دهد بنابر این با یک برنامه ریزی هدفمند شما می توانید مسیر درستی را برای رسیدن به هدفتان پایه‌گذاری کنید

منبع : موسسه حرف آخر برترین و بهترین مرجع برای برنامه ریزی و همچنین مشاوره حرف آخر برای دانش آموزان و داوطلبان کنکوری به صورت رایگان و تهیه محصولات و پکیج های مطابق با به روز ترین ابزار های دنیا می باشد.برای اطلاعات بیشتر و تماس با رتبه برتری ها و مشاورین ارشد با شماره  09128929049  و 09128929049 تماس بگیرید، و با لیست قیمت محصولات حرف آخر آشنا شوید.

ارتباط مستقیم و 24 ساعته با مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر

سوالات متداول دانش آموزان نظام جدید

ماهیت برنامه ۲ ماهه حرف آخر چیست؟

در حالت کلی در برنامه ۲ ماهه حرف آخر ؛ در طی هر ۲ ساعت میتوانید یک تست یا یک سوال کنکور ۹۸ را مال خود کنید.

برنامه ۵۰ درصدی حرف آخر چیست؟

در برنامه ۵۰ درصدی حرف آخر هدف اصلی این است که تمام دانش آموزان بتوانند خود را به درصد ۴۰ الی ۵۰ برای کنکور برسانند.

ویژگی­ های مشاوره ۱۰۰۰ ساعته حرف آخر چیست؟

مشاوره ۱۰۰۰ ساعته حرف آخر شامل کلیه درس های عمومی و تخصصی گروه­های علوم تجربی و ریاضی می­باشد.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.