برنامه حرف آخر

موسسه حرف آخر

برنامه موسسه حرف آخر

مشاوره و برنامه دو ماهه حرف آخر با رتبه برتری ها و مشاورین ارشد

دپارتمان کنکوری حرف آخر با ارائه کردن انواع مختلف پکیج ها و محصولات دروس مختلف اعم از دروس تخصصی و عمومی برای تمامی رشته‌های تجربی ریاضی انسانی با استفاده از روش های تدریس و یادگیری نوین و به روز و بی نظیر توانسته هر ساله دانش آموزان و داوطلبان بسیار زیادی را به رتبه های برتر و تک رقمی برساند و به هدف خود که همان رتبه برتری کردن دانش آموزان و داوطلبان می باشد دست پیدا کند. حرف آخر در این بین برای پکیج ها و محصولات خود برنامه ریزی مطالعاتی را ارائه کرد است که در قالب سه نوع برنامه ریزی به صورت؛برنامه دو ماهه حرف آخر ، برنامه ۴ ماهه موسسه حرف آخر ، دفتر برنامه ریزی مطالعاتی حرف آخر برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور است که در هر کدام یک از آن ها بر اساس مقدار زمان های باقیمانده تا زمان برگزاری روز آزمون سراسری زمان بندی و تنظیم وقت خاص خود را دارد برای مطالعه خواندن تمامی دروس مختلف و چرا به آن برنامه قطاری حرف آخر نیز گفته می شود چون در هر واگن زمانبندی و تنظیم وقت منحصر به فرد برای مطالعه و خواندن هر درس مشخص شده است.

برنامه قطاری موسسه حرف آخر برای دانش آموزان

برنامه قطاری با مشاورین ارشد و رتبه برتری حرف آخر

برنامه قطاری موسسه حرف آخر یا به زبانی دیگر برنامه مطالعاتی دپارتمان کنکوری حرف آخر از جمله خدمات نوین و به روز و همچنین ارزنده این مجموعه به شمار می‌ آید که در آن به همه نیازهای دانش آموزان و داوطلبان همانند مقدار زمان وقت گذاری برای تست زنی تمامی دروس ، خواندن درس های متفاوت رشته مربوطه ، تکرار و مرور مطالب متفاوتی که در این برنامه به صورت کامل گنجانده شده است و …. به طور کامل پرداخته شده تا هر دانش‌آموز و داوطلبی که قصد دارد خود را به آسانی برای یک کنکور سراسری موفق و پر از هدف آماده کرده و از آن استفاده بنماید.

برنامه ۴ ماهه برای داوطلبین نظام قدیم حرف آخر

برنامه 4 ماه حرف آخر با مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر

برنامه ۴ ماهه موسسه حرف آخر کاملا ویژه دانش آموزان و داوطلبان نظام قدیم می باشد و مانند مشاوره ۱۰۰۰ ساعته بوده. یکی از نکات و استراتیژیک های موفقیت آموز در موسسه حرف آخر دقیقا در امر آموزش مفاهیم ومطالب و مباحث درسی و همچنین دقیقا بحث مدیریت زمان می باشد و بر اساس برنامه ریزی­ های ویژه مطالعاتی صورت گرفته در برنامه ۴ ماهه حرف آخر داوطلب کنکور می­تواند کلیه مباحث درسی عمومی و تخصصی را به صورت جامع از صفر تا صد در مدت ۴ ماه آموزش ببیند و در ماه­های باقیمانده تا کنکور سراغ تست زنی و مرور و تکرار برود.

برنامه ۱۰۰۰ ساعته برای داوطلبین نظام جدید موسسه حرف آخر

برنامه 1000 ساعته با مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر

برنامه ۱۰۰۰ ساعته ویژه دانش آموزان و داوطلبان نظام جدید می­ باشد؛ با تغییر سیستم آموزشی کشور و مفهومی شدن سوالات کنکوری سراسری متاسفانه روش های تدریس مدرسین در مدارس دقیقا همان روش­های قدیمی و تکراری هستند و این گونه تدریس پاسخگوی نیازهای دانش­ آموزان و داوطلبان کنکوری نمی باشد،به همین دلیل موسسه حرف آخر با به کارگیری اساتید و رتبه برتری های ،با تجربه نیازهای اساسی داوطلبان و دانش آموزان کنکوری طالب موفقیت را شناسایی کرده و بر اساس اولویت بندی دانش آموزان و نیازها آنان برنامه ۱۰۰۰ ساعته را طراحی و آماده کرده است. یکی از اهداف و نکات و اصول برنامه ۱۰۰۰ ساعته دقیقا کمک به دانش آموزان برای مدیریت زمان در اختیار و ذخیره سازی زمان و وقت درس خواندن و همچنین به دست آوردن وقت کافی برای تکرار و مرور و جمع بندی مطالب می باشد .

مزایای برنامه ۱۰۰۰ ساعته موسسه حرف آخر برای داوطلبین و دانش آموزان چیست؟

مشاورین ارشد و رتبه برتری همراه با اساتید نخبه ساز در برنامه 1000 ساعته حرف آخر

بخش اول: شامل توضیح مطالب درسی است؛

قسمت اول این برنامه دقیقا مرتبط با مطالب درسی می باشد. دانش‌آموزان و داوطلبان دقیقا با کمک برنامه و مشاوره و پکیج‌ها و محصولات آموزشی موسسه حرف آخر به صورت کاملا زنجیره‌ وار مطالب کنکوری را مطالعه خواهند کرد.و این نکته کلیدی را فراموش نکنید که مطالعه و درس خواندن به صورت پشت سر هم می باشد.

بخش دوم: شامل تمرین، تکرار و تست زنی می باشد به این صورت که؛

۹۰۰ ساعت این برنامه به صورت کامل مربوط به تمرین، تکرار و تست زنی می باشد.و این بدین معنی می باشد که ۱۰ درصد راه فقط آموزش و تدریس صحیح می باشد و دقیقا بقیه مسیر کاملا وابسته به تکرار و تمرین خواهد بود. دانش‌آموزان در این ۹۰۰ ساعت، تست‌های مربوط به مطالب درسی را حل و برسی می‌کنند. تکرار و تمرین این مطالب و تکرار تست زنی موجب خواهد شد دانش‌آموزان بهترین رتبه را در کنکور پیش رو کسب بکنند.

منبع :حرف آخر برترین و بهترین مرجع برای برنامه ریزی و مشاوره دانش آموزان و داوطلبان کنکوری و تهیه محصولات و پکیج های مطابق با به روز ترین ابزار های دنیا.

برای اطلاعات بیشتر و تماس با رتبه برتری ها و مشاورین ارشد با شماره  09128929049  و 09128929049 تماس بگیرید.

تماس با مشاورین ارشد و رتبه برتری حرف آخر تا روز کنکور

سوالات متداول درباره برنامه حرف آخر

داوطلبان چطور می‌توانند برنامه ۱۰۰۰ ساعته را برای خود تهیه بکنند؟

دانش‌آموزان و داوطلبان کنکوری برای استفاده از این برنامه می توانندبا شماره های 09128929049 و 09128929049 تماس بگیرند.و اقدام به تهیه و مشاوره رایگان با مشاورین ارشد و رتبه برتری را داشته باشند.

برنامه ۱۰۰۰ ساعته موسسه حرف آخر برای چند ماه می باشد؟

اگر داوطلبین به صورت متوسط روزی 11ساعت مطالعه بکنند این برنامه در کمتر از ۱۰۰ روز تمام خواهد شد.و این بدین معنی می باشد که برنامه ۱۰۰۰ ساعته در کل در عرض 3ماه به اتمام می رسد.

آیا حرف آخر برای محصولات خود گارانتی را دارد و شامل حال تمامی محصولات می شود؟

بله گارانتی را دارد-تمامی دی‌وی‌دی‌های موسسه حرف آخر دارای یک سال گارانتی تعویض می باشند.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.