بهترین موسسه کنکور برای رشته تجربی

موسسه حرف آخر

دانش‌آموزان و داوطلبان کنکورسراسری همیشه و هرجا تشویشها و استرس‌های زیادی قبل از برگزاری آزمون سراسری دارند. بیشتر داوطلبان به دنبال موسسه‌های آموزشی کنکورسراسری می‌روند و از منبع های متنوع برای رسیدن به هدفشان و موفق شدن استفاده می‌کنند. موسسه‌های آموزشی انقدر زیاد و متنوع هستند که دانش اموزان و والدین برسر دو راهی قرار می‌گیرند. که کدام موسسه را برای تدریس کنکور سراسری انتخاب کنیم؟ کدام موسسه بهترین منابع را در اختیار ما قرار خواهد داد؟ این سوالات باعث ایجاد ترس در بین داوطلبان می‌شود و بازدهی آن‌ها را کاهش خواهد داد. حرف آخر در هر موقعیتی با داوطلبان همپا است و آن‌ها را تا رسیدن به بهترین رتبه یاری می‌کند. ما در این مبحث به شما توضیح خواهیم داد که چرا موسسه و تیم حرف آخر به یک موسسه آموزش کنکور عالی در کشور مبدل شده است.

موسسه کنکوری حرف آخر در کنار مشاورین ارشد و رتبه برتری

تدریس کنکور برای داوطلبان با جدیدترین تکنولوژی‌های آموزشی دنیا

۳) درگیر کردن باهم حواس 6 گانه مثل ذهن، چشم و گوش؛

آموزش کنکور زمانی‌که با شرایط و متدهای قابل قبولی انجام شود نتیجه بسیار بهتری برایداوطلبان خواهد داشت. موسسه حرف آخر برای یاد گرفتن بهتر داوطلبان تلاش می‌کند ذهن، چشم و گوش دانش‌آموزان را باهم برای درک مطلب درگیر کند. داوطلبان وقتیکه که تصویر ها را میبینند و به آموزشهای اساتید گوش فرا می‌دهند عملکرد بهتری در یاد گرفتن دارند.

۱)استفاده از تصویرسازی و انیمیشن‌سازی به صورت تصویرهای 3 بعدی

موسسه حرف آخر برای همه ی درسهای عمومی و تخصصی پکیج‌های آموزشی زیادی تولید می‌کند. هدف از این موسسه تدریس و یاد دادن همه ی مطالب به بهترین وجه ممکن به داوطلبان است. موسسه حرف آخر یاد دادن کنکور را با جدیدترین فناوریهای روز دنیا انجام خواهد داد. این تکنولوژی‌ها چطور به دانش‌آموزان کمک خواهد کرد؟ این تدریس ها با متدهای آموزش قدیمی چه فرقی دارند؟ این شیوه ی آموزشی همهی دروس عمومی و اختصاصی را در قابل شهودی‌سازی و تصویرسازی در دست داوطلبان قرار می‌دهد. اما این موضوع چه اثری بر فرگرفتن مباحث دارد؟ این شیوه ی تدریس کنکور برای اولین بار توسط حرف آخر به وجود آمده و بسیاری از دانش‌آموزان این شیوه ی آموزشی را قبول کرده اند.

تدریس های قدیمی کنکور فقط از یک نیمکره داوطلبان برای فراگیری مباحث استفاده می‌کنند. این موضوع باعث می‌شود که مباحث فقط در نیمکره چپ داوطلب باقی مانده و به طور کوتاه مدت باشد. حرف آخر برای این مطلب یک راه کار نو ارائه کرده است. تصویرسازی و انیمیشن‌سازی باعث می‌شود مباحث در حافظه بلند مدت داوطلب یعنی در نیمکره راست برای مدتی مدید باقی ماند. می‌توانید با استفاده از شهود سازی مباحث را برای مدتی مدید در مغز خود نگه دارید و استرس فراموش کردن مطالب را نداشته باشید. فراگیری مباحث با این متد باعث می‌شود مباحث تا روز کنکور در مغز شما باقی بماند.

مشاورین ارشد و رتبه برتری حرف آخر در کنار به روز ترین متد آموزشی دنیا

۲) بکار بردن الگو و نقشه راه در همه ی دی وی دی های آموزشی

یکی از مهم‌ترین فرقهای تدریس کنکوری موسسه حرف آخر با بقیه ی موسسه‌ها و آموزش‌های قدیمی ، استفاده از الگو و نقشه راه میباشد. الگو و نقشه راه چیست؟ همانطور که می‌دانید فرمول‌های زیادی در درسهای اختصاصی وجود دارند و داوطلبان مجبورند تمام این فرمول‌ها را از بر کنند. حفظ صدها فرمول به اسانی امکان‌پذیر نمی باشد.

حرف آخر برای این معضل یک راه کار عالی ارائه داده است. استفاده ازاین الگو به داوطلبان کمک می‌کند تا با یک کلید هزاران در بسته را باز کنند. به عنوان نومنه درس دینی شامل ۵۰۰ صفحه است. حرف آخر با استفاده از ۱۴ الگو تمامی این صفحات را به دانش‌آموزان یاد می‌دهد. این به این معنی است که داوطلبان با ۱۴ الگو یک تراز بالای ۹۰ درصدی برای این درس به دست می آورند .

دبیران موسسه حرف آخر، خلاصه‌های کاربردی همه ی درسها را به عنوان نقشه راه در دست داوطلبان قرار می‌دهند. داوطلبان کنکوری با استفاده از این نقشه راه همه ی مفاهیم و مباحث را به صورت شهودی‌سازی یاد میگیرند. داوطلبان پس از یاد گرفتن مباحث با استفاده از نقشه راه به سراغ حل تست‌های کنکوهای سالهای گذشته می‌روند.

۴) آموزش و تدریس کنکورسراسری با بهترین دبیران نخبه ساز کشور

حرف آخر از روش‌ها و سبک های نوی در تدریس استفاده می‌کند. اما موفقیت این مجموعه تنها به دلیل استفاده از این روش‌ها نیست. مدرسان موسسه حرف آخر از عالی ترین اساتید کشور برای تدریس درسهای کنکور برگزیده شده‌اند. عبدالرضا منتظری نامی آشنا برای همه داوطلبان است. او در سال ۱۳۹۰ با کمک عالی ترین اساتید کشور، پکیج‌ها و برنامه‌های بی نظیری برای داوطلبان آماده کرده است. دانش‌آموزان و داوطلبان زیادی با اموزشهای اساتید این موسسه ترازهای بالایی به دست اورده اند که در ادامه مبحث این دانش‌آموزان را نیز به شما معرفی خواهیم کرد. اساتید موسسه حرف آخر چه کسانی هستند؟ با این اساتید بیشتر آشنا شوید:

  • عبدالرضا منتظری: مدرس درس ریاضی در موسسه حرف آخر با بیش از ۲۵ سال سابقه اموزش در همه ی آموزشگاه‌های کنکوری کشور
  • پیمان کامیار: استاد درس فیزیک با بیش از ۲۵ سال سابقه اموزش و ابداع متدهای مختلف برای سوالات فیزیک
  • غلامحسین شیروانی: مدرس درس شیمی ازمایشگاه با بیش از ۵۰ مقاله معتبر بین‌المللی و استاد دانشگاه
  • رضا شعبانی: مدرس درس زیست‌ حرف آخر و جزو بهترین مهندسین ژنتیک در ایران
  • محمد شاکری: مدرس درس زیست‌ موسسه حرف آخر و طراح سوال‌های زیست‌شناسی آزمون‌های آزمایشی
  • محمد واعضی: مدرس درس عربی و یکی از مدرسان شبکه‌های صدا و سیما برای اموزش درس عربی
  • علیرضا یوسفیان پور: مدرس درس دینی و تدریس این درس فقط با ۱۴ الگو
  • محسن منتظری: مدرس درس ادبیات فارسی حرف آخر و مبدع الگوهای یادگیری سریع و اصولی
  • مجتبی محمودی: مدرس درس زبان حرف آخر با بیش از ۲۰ سال سابقه اموزش
موسسه حرف آخر با وجود مشاورین رتبه برتری بهترین موسسه حال حاضر ایران

مشاورین رتبه برتری موسسه حرف آخر برای برنامه ریزی و مشاوره گام به گام :

برنامه ریزی اصولی هر شخصی با برنامه کلاس ها و مدرسه به طور روزانه و هفتگی و ماهانه، تدریس برنامه اصولی و  برنامه قطاری حرف آخر راهنمایی اصولی برای شیوه ی درس خواندن و نوع تست زنی و نیز مرور همه دروس در تایم مشخص با برنامه‌ریزی اصولی راحت می توانند مسیر را طی کنند و با همت بهترین نتیجه را کسب کنند.

رشته های پرطرفدار پزشکی  و پیراپزشکی  جزو رشته هایی فوق العاده تاپ هستند  که هر دانش‌آموزی آرزوی آن را دارد و به نوعی می توان گفت پرطرفدار ترین رشته در کشور ما می باشد.هرسال بیشتر داوطلبان کنکور سراسری که در رشته تجربی به رقابت می پردازند رشته پزشکی را یکی از اولویت های اصلی انتخاب رشته خود می دانند.در انتخاب رشته کنکور سراسری 99 هم طرفداران این رشته مثل سال های قبل آماده انجام یک انتخاب رشته عالی و شرکت در دانشگاه های مختلف و دوره های مختلف در رشته پزشکی هستند.

 هر داوطلبی باید در کنار کتب درسی خود منابع کمک آموزشی مناسبی  که یکی از شرط های قبولی در کنکورسراسری میباشد و مسلما موسسه حرف آخر در ایران مهمترین منابع و بهترین منبع می‌باشد را انتخاب کند تا اطلاعاتش را کامل تر کند. داوطلب باید حتماَ در اخر خواندن هر مطلب خلاصه ای از آن را تهیه کند تا در تایم مرورهایی که در برنامه اش گنجانده شده است بتواند مباحث را مرور کند و در آزمون های آزمایشی خود نیز نتایج دلخواه را کسب کند.

ارتباط مستقیم و 24 ساعته با مشاورین ارشد و رتبه برتری سال 99 در موسسه حرف آخر

منبع :موسسه حرف آخر برترین و بهترین مرجع برای برنامه ریزی و مشاوره دانش آموزان و داوطلبان کنکوری و تهیه محصولات و پکیج های مطابق با به روز ترین ابزار های دنیا.برای اطلاعات بیشتر و تماس با رتبه برتری ها و مشاورین ارشد با شماره  09128929049  و 09128929049 تماس بگیرید.

سوالات متداول داوطلبان و دانش آموزان

با استفاده از پکیج های حرف آخر میتوانم به رتبه ی مورد نظر خودم برسم؟

بله قطعا.با مطالعه ی اصولی منابع حرف آخر میتوانید جزو رتبه برترهای ما باشید.

ایا موسسه حرف آخر برنامه درسی را هم در اختیار داوطلبان قرار میدهد؟

بله.مشاوران رتبه برتر ما این برنامه را با توجه به شناخت خودشان از هر داوطلبی ارائه خواهند داد.

شیوه ی تدریس حرف آخر چگونه است؟

با استفاده از تصویر سازی و انیمیشن سازی دروس را تدریس خواهند کرد که از کارامد ترین متدهای تدریس دنیاست.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.