آیا دی وی دی های حرف آخر خوب است؟

موسسه حرف آخر

داوطلبان در کنار کتاب‌های درسی به دنبال دی وی دی مناسب برای کنکور هستند. دی وی دی های کنکور نه تنها باید مباحث و مفاهیم را به طور جامع آموزش دهند بلکه باید راحت و قابل فهم باشند. موسسه حرف آخر برای کمک به داوطلبان یک راه چاره مناسب انتخاب کرده است. دی وی دی کنکور موسسه حرف آخر با استفاده از تکنولوژی روز دنیا تهیه و آماده شده است.

این دی وی دی های کنکور به صورت همزمان از دو نیم‌کره راست و چپ مغز برای آموزش مباحث استفاده می‌کنند. یکی‌ دیگر از ویژگی‌‌های مثبت این دی وی دی های آموزشی استفاده از الگو‌های درسی‌ برای کاهش دادن تایم یادگیری مطالب و افزایش ماندگاری مطالب در ذهن داوطلب است. ما در این مبحث ۱۰ دلیل مهم برای انتخاب دی وی دی کنکور حرف آخر را به شما معرفی خواهیم کرد.

دانلود رایگان دی وی دی های حرف آخر

بررسی اهمیت دی وی دی های کنکوری موسسه حرف آخر برای درس های عمومی

دی وی دی های کنکور موسسه حرف آخر با پوشش دادن هزاران سوال متنوع، داوطلبان را با انواع مختلف سوال آشنا می‌کنند.داوطلبان کنکور با استفاده از این دی وی دی ها دست طراحان کنکور را می‌خوانند و دیگر از طرح شدن سوالاتی با ادبیات جدید ترسی نخواهد داشت!

حرف آخر برای همه ی درس های عمومی پک های منحصر به فردی تهیه کرده است. این پکیج‌ها خصوصیاتی خارق‌العاده‌ دارند وداوطلبان با استفاده از این دی وی دی ها عالی ترین نتیجه را در کنکور کسب خواهند کرد. حرف آخر برای درس های عمومی زیر پکیج‌هایی ارائه نموده است:

 • دین و زندگی
 • عربی
 • ادبیات
 • زبان انگلیسی

هر کدام از این دی وی دی های درس های عمومی ویژگی‌های مهمی دارند. چرا باید از دی وی دی کنکور حرف آخر استفاده کرد؟ شاید این سوال برای شما هم پیش آید. ما در قسمت زیر ۱۰ دلیل برای انتخاب این پکیج‌ها به شما معرفی می‌‌کنیم.

۱-درس ادبیات موسسه حرف آخر

دی وی دی کنکور ادبیات موسسه حرف آخر توسط استاد محسن منتظری آموزش داده می‌شود. درس ادبیات با ضریب ۴ یکی از مهم‌ترین درس های عمومی در نظر گرفته می‌شود. پکیج‌های کنکوری موسسه حرف آخر ویژگی‌های زیر را دارند:

 1. تدریس عالی مبحث واژگان ادبیات به وسیله روش خارق‌العاده شهر ادبیات
 2. استفاده از انیمیشن های داستانی و شخصیت‌پردازی
 3. درگیر کردن همزمان ذهن، چشم و گوش به منظور بالا بردن ماندگاری لغات و املای کلمات در ذهن
 4. استفاده همزمان از دو نیم‌کره مغز برای یادگیری عمیق مباحث حفظی
 5. پوشش کامل همه ی تست‌های کنکور سال‌های گذشته و بیان شیوه های تست زنی با مهارت‌های ویژه
 6. آموزش لغات به طور انیمیشن‌های داستان محور
 7. پوشش همه ی مباحث قرابت معنایی با کمتر از ۹ ساعت تدریس به کمک انیمیشن
 8. معرفی شیوه ی قفل‌ گذاری برای آموزش و یادگیری مطالب آرایه‌های ادبی
 9. آموزش به صورت همزمان مطلب املا و واژگان به طور موازی جهت صرفه‌جویی در تایم داوطلبان
 10. مطرح کردن سوالات تالیفی از طرف استاد منتظری
ادبیات موسسه حرف آخر در کنار مشاورین ارشد

دانلود رایگان دی وی دی های موسسه حرف آخر!!

حتما تا الان نام عبدالرضا منتظری و موسسه کنکوری حرف آخر را شنیده اید. موسسه ای که دارای بهترین منابع آموزشی در ایران است و سال ۹۷ حدود ۴۰ نفر جزو رتبه های برتر موسسه حرف آخر بودند و به رتبه ی دو رقمی دست پیدا کردند و صد ها رتبه سه رقمی هم از افتخارات این موسسه بوده است. اما متاسفانه در ایران به دلیل ب قی فرهنگی قفل دی وی دی های حرف آخر شکسته شد و در کانال ها و سایت ها با عنوان دانلود رایگان دی وی دی های حرف آخر یا کلا یک سری افراد با هزینه ی کمتر از موسسه کپی دی وی دی های حرف آخر را به فروش رسید. متاسفانه افراد زیادی هم به دنبال دانلود رایگان دی وی دی های حرف آخر هستند و نمیدانند با این کار چگونه با آینده ی خود بازی میکنند.

متاسفانه در کانال های مجازی هم یک سری افراد پیامی دست نویس میگذارند و میگویند از طرف استاد منتظری است که در آن نوشته فلان افراد میتوانند از دانلود رایگان دی وی دی های حرف آخر یا کپی دی وی دی های حرف آخر استفاده کنند. اما در نظر داشته باشید موظف هستید که فقط دی وی دی های اورجینال را از فروشگاه حرف آخر تهیه کنید. ادامه این متن را بخوانید تا کامل در مورد کپی محصولات حرف آخر اطلاع کسب کنید.

توصیه های استاد منتظری در رابطه با دانلود رایگان دی وی دی های موسسه حرف آخر :

تا چند سال قبل کسی اسم موسسه حرف آخر را نشنیده بود، موسسه ای که بخواهد برند شود باید سال ها برروی آن تایم گذاشته شود و تبلیغات زیادی هم انجام شود تا به هدفش برسد، میدانید چرا موسسه ی حرف آخر فقط در دوسال توانست به اوج برسد و حتی دیگر موسسات هم از ما تقلید میکنند ، این افراد حتی روی تم آموزشی حرف آخر که رنگ لیمویی متمایل به قهوه ای مباشد هم تقلید میکنند. من حتی برروی رنگ هم از لحاظ روانشناسی تحقیق کردم تا بتوانم این چنین تمی را انتخاب کنم. بیشتر آموزش دهندگان حتی شرایط استودیو و فونت های ما را استفاده میکنند که شرایط حرف آخر برای داوطلبان ایجاد شوید و بگویند که ماهم مانند حرف آخر هستیم…

کپی محصولات حرف آخر

درس زیست‌ شناسی دپارتمان حرف آخر

زیست‌شناسی از اهمیت زیادی در بین دانش‌آموزان و داوطلبان رشته تجربی دارا است. این درس توسط دکتر غلامحسین شیروانی آموزش داده می‌شود. داوطلبان در این دی وی دی کنکور، محاسبات سریع درس شیمی را آموزش می‌بینند. دی وی دی زیست حرف آخر ویژگی‌های زیر را دارد:

 1. استفاده از انیمیشن‌سازی برای بالا بردن قدرت تسلط تست زدن دانش‌آموزان و داوطلبان
 2. ارائه نقشه راه‌های خوب و سودمند برای فهمیدن و حل سوالات سخت تر
 3. ترکیب مباحث مرتبط کنکوری و استفاده از چندین الگوی علمی برای افزایش قدرت تجزیه و تحلیل داوطلب
 4. ایجاد فضای آموزشی به طور پرسش و پاسخ برای برطرف شدن مشکلات داوطلب
 5. انیمیشن سازی محتوای پکیج‌های آموزشی برای بررسی دقیق تر تصاویر و جداول و نمودارهای کتاب درسی
 6. آموزش عمیق با بررسی خط به خط کتاب درسی برای تسلط خارق‌العاده دانش‌آموز
 7. ذکر عبارات درست و غلط مشابه با سوالات کنکور سال‌های گذشته
 8. تحلیل مباحث دشوارتر با رسم شکل و بررسی متن کتاب درسی به طور موشکافانه
 9. حل تست‌های مربوطه به هر مطلب پس از آموزش و تطابق با سوالات کنکور سراسری
 10. ارائه شیوه ی ویژه برای حل سوالات ژنتیک و ایجاد تضمین برای جواب دادن به صد درصدی سوالات آن

منبع : موسسه حرف آخر برترین و بهترین مرجع برای برنامه ریزی و همچنین مشاوره حرف آخر برای دانش آموزان و داوطلبان کنکوری به صورت رایگان و تهیه محصولات و پکیج های مطابق با به روز ترین ابزار های دنیا می باشد.برای اطلاعات بیشتر و تماس با رتبه برتری ها و مشاورین ارشد با شماره  09128929049  و 09128929049 تماس بگیرید، و با لیست قیمت محصولات حرف آخر آشنا شوید.

ارتباط مستقیم و 24 ساعته با مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر

سوالات متدوال دانش آموزان نظام جدید

دی وی دی های حرف آخر دارای گارانتی هستند؟

بله-همه ی پک های حرف آخر دارای یک سال گارانتی هستند. اگر پکیج‌های کنکور از ابتدا دارای مشکل باشند موسسه حرف آخر آن‌ها را برای داوطلب عوض می‌کنند.

حرف آخر همراه دی وی دی ها، مشاوره و برنامه‌ریزی نیز ارائه خواهد داد؟

بله- مشاوران نوسسه آموزشی حرف آخر برای پکیج‌های خریداری شده توسط داوطلبان، خدمات مشاوره و برنامه‌‌ریزی نیز ارائه خواهند داد.

قیمت دی وی دی های کنکور موسسه حرف آخر چقدر است؟

برای داشتن اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ی 09128929049 تماس گرفته و سوالات خود را مطرح کنید.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.