استاد محمد شاکری مدرس زیست

موسسه حرف آخر

جزوه ی درس زیست : درس زیست یکی از مهمترین و کلیدی ترین درس های کنکور برای رشته ی تجربی می باشد. درس زیست از نظر ضریب بالا و همچنین نوع سوالات پیچیده و این که درس اصلی رشته ی تجربی نیز است بسیار مورد توجه بوده و هست . درس زیست با توجه به اهمیت و جایگاهش و این که مطالعه ی آن نیاز به درک بالایی از این درس دارد و همچنین با هر بار مطالعه ی درس زیست باید نکاتی جدید برای شما پدیدار می شود استفاده از جزوه ی متخصصان و مدرسان برتر که موسسه حرف آخر به بهترین و دقیق ترین حالت ممکن آن را برای داوطلبان و دانش آموزان توضیح و نیاز به محصولات آن را تا حدودی برای قبولی بهتر اجباری می کند.

جزوات گروه آموزشی موسسه حرف آخر به صورت کامل همه ی بخش ها را توضیح می دهد آن هم توسط استاد شاکری نخبه و طراح بی نظیر درس زیست و تمام نکات ترکیبی و پنهان درس زیست را برای شما باز خواهد کرد. جزوات زیست مفهومی حرف آخر راه جدیدی را برای یادگیری زیست به شما نشان خواهد داد.

بیوگرافی استاد محمد شاکری مدرس حرف آخر

استاد محمد شاکری یکی از بهترین و جوان ترین و بی نظیر ترین اساتید زیست شناسی کشور در موسسه حرف آخر اند که برای اولین بار زیست شناسی را به صورت سه لایه ای الگو محور کار کردند.

استاد محمد شاکری مبتکر ۷ الگوی طلایی تست زنی در درس زیست شناسی نیز هستند. این مدرس جوان درس زیست صدا و سیما در لایه اول به انیمیشن سازی مطالب به صورت نوین پرداخته اند، در لایه دوم خط به خط کتاب درسی را زیر ذره بین قرار داده اند و  سپس مو به موی کتاب درسی را مورد تجزیه و تحلیل نکته محور قرار داده است. در لایه سوم آموزش توسط استاد محمد شاکری نوبت به سنجش دانش آموز میرسد،و باید خود را بسنجید آن هم با استاندارد ترین تست ها و سوالات دام دار ، تست هایی که شباهت بالایی به سوالات کنکور دارند.

به صورت تضمینی میتوان گفت که با تکرار و تمرین کلیه ای تست هایی که استاد محمد شاکری در دپارتمان حرف آخر طرح و تحلیل می کنند، دانش آموزان و داوطلبان کنکوری عملا از هر منبع دیگری بی نیاز می شوند. چرا که استاد محمد شاکری طراح سوالات زیست شناسی آزمون های قلمچی و گاج نیزمی باشند.این نقطه قوت به دانش آموزان و داوطلبان این اطمینان را می دهد به سوالات مطرح شده در موسسه حرف آخر اعتماده کرده و دیگر از منبعی دیگر برای سنجش اطلاعات خود استفاده نکنند.

همچنین مدیریت سوالات زیست شناسی که یکی از معتبرترین آزمون های آنلاین کشور یعنی آزمون آنلاین زیست حرف آخر نیز می باشد با همین استاد جوان بوده است.

استادمحمد شاکری که برای اولین بار از روش دو باکس برای حل سوالات کنکور استفاده کرده اند و روش بی نظیری است که زمان پاسخگویی به سنگین ترین سوالات کنکور را به طرز معجزه آسایی کم می کند. از خوبی های محمد شاکری اینطور بگوییم که ۱۳ سوال کنکور سال ۹8 را بدون هیچ دانش زیستی به جواب می دهند.

کار بزرگی دیگری که استاد محمد شاکری انجام داده اند این است که تمام غلط های رایج بازار را تصحیح نموده و تجزیه و تحلیل کرده اند تا هیچ داوطلبی در روز کنکور از این غلط ها زیان نبیند.چرا که در کنکور 97 هیچ دانش آموزی نمی توانست به درصد 100 برسد چرا که 4 سوال آن به صورت غلط طرح شده بودند و اینجاست که محمد شاکری تمامی این غلط ها را تصحیح و در اختیار داوطلب و دانش آموز قرار داده اند.

سابقه استاد شاکری دبیر زیست در موسسه حرف آخر

از سابقه بی نظیر تدریس استاد شاکری دبیر زیست شناسی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • طراح سوالات زیست آزمون های آزمایشی گاج و گذینه دو
  • مدرس زیست شناسی موسسه حرف آخر
  • مدرس معتبرترین مدارس و مراکز تهران بزرگ
  • مدرس صدا و سیما در چندین دوره
  • طراح و مدیر آزمون های ازمایشی انلاین در کانال های معتبر
  • مدرس پروازی کلان شهر های مثل شهرستان های تبریز، ارومیه ، قزوین ، شیراز و …
  • مبدع پکیج ۷ الگو زیست حرف آخر در دپارتمان حرف آخر که در کنار محاسبات حرف آخر به صورت کاملا رایگان برای شما ارسال می‌شود.

تحصیلات استاد محمد شاکری مدرس زیست در موسسه حرف آخر:

استاد محمد شاکری مدرس زیست حرف آخر فارغ التحصیل از دانشگاه شهید بهشتی تهران می‌باشند از رتبه برتری ها و نابغه های دانشگاه شهید بهشتی . این استاد بی نظیر در کنار استاد رضا شعبانی تدریس درس زیست شناسی موسسه حرف آخر را بر عهده دارند.

معرفی نبض زیست توسط استاد شعبانی و محمد شاکری:

 استاد شعبانی همراه با استاد شاکری برای تدریس زیست مطالب را به سمت نیمکره راست مغزتان هدایت می کنند آن هم به وسیله انیمیشن سازی و شما می توانید به راحتی مطالب را در ذهن خود برای همیشه تثبیت کرده و هرگز  آن را فراموش نکنید آنهم در شرایط پر استرس کنکور. به دلیل سوالات ترکیبی و پر چالش در درس زیست سال دوم شما علاوه بر خرید دی وی دی های زیست دوم می‌توانید از فصل ۱ و  ۹ زیست پیش دانشگاهی که مرتبط با بحث سال دوم است و سر فصل چهارم سال سوم بهره مند شوید و این فصل ها را به صورت ترکیبی  با زیست سال دوم بخوانید و آمادگی خود را براس کنکور 100 درصد کنید .

علاوه بر خرید دی وی دی ها با هزینه کم و با کیفیت می توانید از مشاوره  کاملا رایگان مشاوران رتبه برتر و نخبه  این سایت بهره مند شوید و توسط اساتید رتبه اول در ایران درس زیست را به خوبی و با بروز ترین روش های دنیا یاد بگیرید.

آیا استاد محمد شاکری از نخبه های درس زیست می باشد؟

در جواب باید گفت استاد محمد شاکری از رتبه برتری های دانشگاع شهید بهشتی و ابداع کننده های روش های تستی خارق العاده درس زیست می باشند.

آیا محمد شاکری در موسسه حرف آخر موفق ظاهر شده اند و مورد اطمینان اند؟

باتوجه به موفقیت ها و روش های ابداعی استاد شاکری در موسسه حرف آخر و همچنین تجربه رتبه برتری ها از درصد های 100 در درس زیست می توان استاد شاکری را به عنوان یک نابغه دید.

آیا پکیچ 7 الگوی استاد شاکری مورد تایید می باشد.

از آنجای که تمامی دانش آموزان حرف آخری برای تعریف و تبلیغ موسسه حرف آخر از مثال 7 الگوی زیست استاد شاکری استفاده می کندد می توان گفت طنابی برای نجات دانش آموزان در درس زیست می باشد.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.