عربی واعظی نظام جدید حرف آخر

موسسه حرف آخر

استاد واعظی در مجموعه آموزشی جدید، عربی نظام جدید حرف آخر بسیار با انرژی، خلاقیت، نو آوری و رعایت استاندارد های بالای آموزشی جهانی این پکیج را تهیه و تنظیم کرده اند. همانند پکیج های آموزشی نظام قدیم با دقت و وسواس بالا مجموعه نظام جدید را نیز ضبط کرده اند و در قالب داستان سازی های مخصوص خودشان و استفاده از تکنیک الگو سازی و به تصویر کشاندن مطالب آموزشی فرایند آموزش و یادگیری را بسیار آسان کرده اند، موسسه حرف آخر و تمامی اساتید آن همه تلاش خود را کرده اند تا مشکلات داوطلبان در دروس کنکوری به بهتری شکل ممکن برطرف و حل شود.

نکته بسیار مهم این است که شما دانش آموز کنکوری عزیز اگر میخواهی در کنکور سراسری رتبه و نتیجه خوبی کسب کنی,باید بتوانی در درس عربی درصد بالایی را کسب کنید اگر موفق به کسب درصد بالایی در درس شیرین عربی شوید , این نتیجه می تواند در رتبه و تراز نهایی شما تاثیر قابل توجهی و مهمی بگذارد زیرا اکثر دانش آموزان در این درس مشکل دارند و نمی توانند درصد بالایی را در کنکور سراسری کسب کنند.

عربی استاد واعض در کنار مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر

ویژگی های بارز و قابل توجه عربی نظام جدید حرف آخر

عربی از دروس فوق العاده مهم کنکور سراسری می باشد که ضریب آن در کنکور نیز 2 است و هم تراز با درس زبان انگلیسی می باشد. تعداد سوالات طراحی شده از آن نیز 25 سوال می باشد و در بخش های ترجمه، تعریب، درک مطلب، قواعد و مفهوم خلاصه می شود. با استفاده از پکیج های طراحی شده توسط استاد واعظی در موسسه حرف آخر می توانید بهترین نتیجه را برای خود تصور کنید و با تسلط کامل می توانید سوالات کنکور سراسری را پاسخ گو باشید. در این مجموعه جدید روش ها و متد های جدیدی را بکار ، گرفته اند که باید تمامی اطلاعات و سبک های آموزشی غلط را کنار بگذارید و تمامی آنها را دور برزید، تمامی مطالب و مباحث با استفاده از الگو و انیمیشن حرف آخر بصورت ماندگار در ذهن دانش آموزان حک میشود و بهترین بازدهی و نتیجه از تدریس برای شما حاصل میشود و در نتیجه می توانید سوالات کنکور را به صورت 100 درصد پاسخ گو باشید.

تدریس بی نظیر استاد واعظی همراه با مشاوره رتبه برتری های موسسه حرف آخر

روش تدریس استاد واعضی

مدرس پکیج عربی استاد محمد واعظی یکی از بهترین اساتید عربی کنکور هستند.ایشون با استفاده از متدهای نوین آموزشی و الگو سازی و استفاده از نقشه راه توانسته است درس عربی را که بسیار سخت و طاقت فرسا و از نظر بعضی از دانش آموزان حل تست های آن در کنکور سراسری غیر ممکن است را به ساده ترین شکل ممکن و با بازدهی بالا را امکان پذیر کرده است.

مهمترین دلالیل برای کم میل شدن علاقه ی دانش آموزان نسبت به درس عربی را می توان به نداشتن استاد مجرب و خوب در این درس و نداشتن آموزش درست در این درس اشاره کرد.ما در پکیج عربی حرف آخر نظام جدید با استفاده از انیمیشتن سازی و تصویر سازی و با تدریس فوق العاده ی استاد محمد واعظی از صفر تا صد مطالب مربوط به درس عربی را تدریس کرده و بعد از تدریس با معرفی الگو ها تمامی تست های کنکورهای سال های گذشته و همچنین تست های احتمالی در کنکور های آینده را حل و تمامی نکات تستی را تدریس می کنیم تا در ذهن داوطلبان ماندگار شود.

سایت مرکزی موسسه حرف آخر با مشاورین ارشد و رتبه برتری

چرا بسیاری از دانش آموزان و داوطلبان از درس عربی نظام جدید متنفر می باشند ؟

بیشتر دانش آموزان درس عربی کنکور را چون درس زبان انگلیسی بیخیال می شوند، زیرا در مطالعه و تست زنی در این درسها موفق نبوده اند و بجای پیشگیری از راه های موفق و مفید به کنار گذاشتن این موارد روی آورده اند اما مشکل چیست ؟ در اینجا مشکل دانش آموزان به دو دسته تقسیم میشود که دسته ای با خواندن تمام مباحث باز هم تسلط کافی بر مطالب پیدا نمیکنند و دسته دوم نیز با تسلط بر مباحث نیز نمیتوانند تست زنی صحیحی داشته باشند که ریشه هر دوی این مشکلات به روش تدریس و فراگیری مطالب و روش های در پیش گرفته بر می گردد. که باید با روش های موفقیت و به نتیجه رسیدن نظام جدید آشنا شوند.
حرف آخر با ارائه و در اختیار قرار دادن پکیج های درس عربی نظام جدید حرف آخر تمامی مشکلات دانش آموزان را حل کرده است.

مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر در کنار تدریس بی نظیر استاد واعظی

چه محصولاتی در کنار پکیج عربی استاد واعظی به شما تعلق خواهد گرفت؟

نوشتن کل مطالب که در دی وی دی های آموزشی وجود دارد کار بسیار دشواری میباشد و نیازمند صرف وقت فراوان است اما در  حرف آخر دیگر چنین مشکلی وجود ندارد. کنار عربی نظام جدید استاد واعظی برای ما کتاب کار عربی حرف آخر ارسال می‌شود که تمامی مطالب موجود در دی وی دی عربی حرف آخر در آن وجود دارد و شما را از نوشتن مباحث بی‌نیاز خواهد کرد . کتاب عربی حرف آخر به صورت کاملا رایگان برای شما دانش آموزان عزیز ارسال می‌شود.

منبع :حرف آخر برترین و بهترین مرجع برای برنامه ریزی و مشاوره دانش آموزان و داوطلبان کنکوری و تهیه محصولات و پکیج های مطابق با به روز ترین ابزار های دنیا.برای اطلاعات بیشتر و تماس با رتبه برتری ها و مشاورین ارشد با شماره  09128929049  و 09128929049 تماس بگیرید

پاسخ گوی 24 ساعته مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر

سوالات متداول دانش آموزان و داوطلبان

شیوه ی تدریس استاد واعظی چگونه است؟

ایشون با استفاده از متدهای نوین آموزشی و الگو سازی و استفاده از نقشه راه توانسته است درس عربی را که بسیار سخت و طاقت فرسا و از نظر بعضی از دانش آموزان حل تست های آن در کنکور سراسری غیر ممکن است را به ساده ترین شکل ممکن و با بازدهی بالا را امکان پذیر کرده است.

با استفاده از این پکیج به درصد 100 در کنکور میتوانیم برسیم؟

بله.با استفاده درست و اصولی و با برنامه از پکیج میتوانید به راحتی به درصد 100 برسید.

بخش ترجمه ی مربوط به سوالات درس عربی در کنکور حدود چند درصد است؟

با جواب دادن بخش ترجمه در کنکور میتوانید حدودا درصد 50 را کسب کنید.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.