عربی استاد واعظی نظام قدیم

موسسه حرف آخر

دومین درس از دفترچه عمومی و مشترک بین همه رشته ها. بیشتر داوطلبان در عربی مشکل دارند شاید باور نکنید ولی عرب زبان ها هم نمی‌توانند نتیجۀ خوبی را به دست آورند. امروز بهترین منبع آموزش عربی کنکور با نام عربی نظام قدیم حرف آخر را به شما معرفی خواهیم کرد که با استفاده از آن در ۲۵ ساعت پرونده ی تست و آموزش عربی را خواهید بست.

مهمترین درس عمومی کدام است؟ حتما می‌گویید ادبیات! حق هم دارید ضریب ادبیات ۴ است اما میدانستید هر تست ادبیات رتبه ی شما را از ۱ تا ۱۸۶ رقم جابجا می‌کند اما هر تست در بودجه بندی عربی کنکور رتبه شما را از ۱ تا ۸۰۰ رقم جابجا خواهد کرد؟ باور کنید عربی مهمترین درس عمومی است و با توجه به وضعیت داوطلبان در این درس ، کسی که بتواند عربی را خوب بزند خیلی اسان تر به هدفش می‌رسد.

عربی استاد واعظی نظام قدیم

ویژگی های کلیدی تدریس استاد واعظی در عربی حرف آخر نظام قدیم:

تدریس در عربی حرف آخر نظام قدیم  و به شکل کلی در دی وی دی های حرف آخر بر دو پایه اساسی انجام خواهد شد. پابه اول شهودی سازی در عربی است؛ عربی درسی خشک و خسته کننده است اما استاد واعظی در موسسه حرف آخر با استفاده از تصویرسازی های فوق العاده و استفاده از انیمیشن در اموزش، تدریس این درس را  در پکیج عربی حرف آخر نظام قدیم جذاب تر می کند.پایه دوم هم الگو سازی است و اینطوری نیست که برای هر تست و نکته به شما آموزش دهیم که فقط برای یک تیپ تست قابل استفاده می‌باشند بلکه با یک الگو که به شاه کلید مشهور است کل یک مطلب را تدریس می کنیم و با استفاده از همان الگو کل تست های سراسری را نیز حل می‌کنیم.

با عربی حرف آخر نظام قدیم کل ترجمه که ۳۲ درصد از سوال ها را به خود اختصاص می‌دهد را در ۴ ساعت آموزش می‌بینید بدون حفظ حتی یک کلمه ، در مورد قواعد هم مبحث اعلال را مثال بزنیم که مشکل ترین مبحث در عربی می‌باشد و حتی در مدرسه ۲ ماه کامل طول ‌می‌کشید تا اعلال را به شما آموزش دهند آما با استفاده از الگوی استاد محمد واعظی با پکیج عربی حرف آخر نظام قدیم در ۱ ساعت کل این مبحث را آموزش ببینید و هر تیپ تستی با هر درجه از سختی را زیر ۳۰ ثانیه جواب دهید.

مزایای اصلی محصول عربی نظام قدیم موسسه حرف آخر

استاد محمد واعظی در موسسه کنکوری حرف آخر ، مدرس بی نظیر عربی کنکور است. اگر دانش آموزی هستید که با این درس ازتباط چندانی برقرار نمی کنید و یا از مطالعه کتاب های پرنکته و حجیم عربی خسته شده اید، این پکیج را به سختی به شما پیشنهاد می کنیم. تدریس خیلی جذاب استاد واعظی شما را به این درس علاقمند می کند و در کم ترین تایم ممکن می توانید توانایی کسب درصدهای بسیار بالا را پیدا کنید.عربی، نقطه ضعف بسیاری از دانش آموزان بوده که با تهیه و یادگیری این پکیج به نقطه قوت شان تبدیل شده است.

1- تدریس متفاوت و پرانرژی استاد واعظی، موجب جذاب شدن این درس برای خیلی از دانش آموزان شده است.‌‌
2- تدریس شهودی و همراه با نقشه راه برای افزایش ماندگاری مطالب در ذهن داوطلب
3- تدریس کامل عربی و حل تمام تست های کنکور سراسری سال های گذشته در کم ترین تایم ممکن
4- تدریس تجمعی؛ در انتهای هر 5 جلسه تمام مباحث پیشین به شکل کامل مرور می شود.
5- آموزش تعاملی؛ حضور دانش آموز در کنار استاد، برای شبیه سازی کلاس درس و ارتباط بهتر دانش آموزان با استاد.

مزایای پکیج نظام قدیم موسسه حرف آخر

نکات زیر در پاسخگویی درست و مطمئن به سوالات درس عربی حایز اهمیت و کلیدی می باشد :

برای بخش قواعد , یادگیری نکته ها و استثناها،تحلیل تستهای موضوعی و جامع , تسلط بر تستهای گذشته سراسری خیلی حایز اهمیت است . در این قسمت می توان به سوالات اعراب گذاری و تحلیل صرفی با استفاده از شیوه رد گزینه نیز جواب داد .

در قسمت ترجمه که آسان ترین بخش سوالات کنکور است برای افزایش سرعت تست زنی نیاز به الگویی است تا به داوطلب کمک کند در کم ترین زمان ممکن به جواب درست دست یابد چون بررسی همه گزینه ها امری وقت گیر و گاهی پیچیده می باشد .

در درک مطلب تنها تمرین فراوان از نمونه های آزمون های سراسری موثر است تا با روشی صحیح بتوانید پاسخگوی سوالات این بخش باشید .

سوابق و بیوگرافی استاد محمد واعظی مدرس درس عربی در موسسه حرف آخر

کارشناسی ارشد زبان و ادبیات عرب از دانشگاه علامه طباطبایی

مولف کتاب شبیه ساز کنکور

مدرس عربی در دبیرستان های بهار ، فرهنگ ، علم آوران ، فرزانگان کرج و …

همکاری با آموزشگاه های برتر کنکور : ماهان ، پرستو و ….

پاسخگویی سوالات کنکور راه اندیشه ( عربشاهی ) و همکاری با انتشارات همگامان و موسسه ی حرف آخر

بیوگرافی استاد واعظی مدرس درس عربی در موسسه حرف آخر

چالش درس عربی برای دانش آموزان و داوطلبان کنکوری

داوطلبان اغلب به درس عربی علاقه چندانی ندارند و دروس دیگر را به عربی ترجیح می دهند. ضریب درس عربی 2 است و با ضریب زبان انگلیسی برابر است.

اکثر دوطلبان به تست زنی این درس نمی پردازند و از قواعد فراری هستند. علت این رفتارها نداشتن منبع مناسبی است که دوطلب را علاقه مند به درس خواندن کند. یک منبع جامع باید علاوه بر داشتن بارعلمی زیاد، دارای قابلیتی باشد که داوطلب را به درس خواندن تشویق کند.

موسسه کنکوری حرف آخر در مجموعه عربی که به تازگی منتشر کرده است، فاکتورهایی را رعایت کرده است که هر داوطلبی را ساعت ها پای دی وی دی های آموزشی می نشاند و بالاترین درصد عربی را برای آنها به ارمغان می آورد. درصد سه رقمی اصلا دور از ذهن نیست فقط کافی است منبع موردعلاقه و کاربردی خود را پیدا کنید.

تفاوت تدریس و آموزش عربی محمد واعظی با سایر منابع آموزشی موجود :

در بررسی این موضوع می توان به ساختار منظم عربی حرف آخر اشاره کرد. منبعی که ساختار ویژه ای برای تدریس دارد که منظور همان آموزش شهودی و الگو سازی است. دومین مورد جامع بودن پکیج عربی موسسه حرف آخر است زیرا که هم یک منبع آموزشی است و هم یک بانک تست و همه تست های سراسری را با استفاده از الگو های آموزش داده شده می‌تواند حل کنید و سومین مورد هم زمان کوتاه آموزش است که به نوع خود فوق العاده است و شما در ۲۵ ساعت صفر تا صد عربی را آموزش خواهید دید و تست زنی خواهید کرد. از این حیث عربی محمد واعظی بهترین منبع آموزش عربی کنکور محسوب می‌شود.

منبع : موسسه حرف آخر برترین و بهترین مرجع برای برنامه ریزی و همچنین مشاوره حرف آخر برای دانش آموزان و داوطلبان کنکوری به صورت رایگان و تهیه محصولات و پکیج های مطابق با به روز ترین ابزار های دنیا می باشد.برای اطلاعات بیشتر و تماس با رتبه برتری ها و مشاورین ارشد با شماره  09128929049  و 09128929049 تماس بگیرید، و با لیست قیمت محصولات حرف آخر آشنا شوید.

ارتباط مستقیم و 24 ساعته با مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر

سوالات متداول دانش آموزان و داوطلبان

ضریب درس عربی در کنکور چقدر است؟

ضریب عربی در کنکور 2 است.

قسمت ترجمه ی عربی چند درصد سوالات را شامل می شود؟

50 درصد سوالات درس عربی در کنکور مربوط به بخش ترجمه است.

چجوری پکیج عربی حرف آخر را سفارش دهیم؟

برای سفارش این محصول با مشاورین ارشد و رتبه برتری از طریق شماره های 09128929049 و 09128929049 در تماس باشید.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.