عربی حرف آخر نظام جدید

موسسه حرف آخر

عربی جامع حرف آخر (نظام جدید) مجموعه ای ارائه شده از استاد محمد واعظی است. درس عربی یکی از مشکل ترین دروس عمومی در کنکور است که داوطلبان رابطه خوبی با این درس ندارند. خیلی از دانش‌آموزان به اجبار این درس را برای کنکور می خوانند. اما عربی جامع حرف آخر با تدریس استاد واعظی، این مشکل را حل کرده است. استاد واعظی با استفاده از الگوها و نقشه‌ راه‌های خاص، همه مطالب را به داوطلبان آموزش می‌دهد.

همان طور که می‌دانید، ضریب درس عربی در کنکور سراسری ۲ است و نسبت به دروسی مثل ادبیات فارسی و دینی کمتر است. اما به علت آنکه بیشتر داوطلبین کنکور این درس را سخت می‌پندارند و قادر به کسب درصد بالا از آن نیستند، جواب دادن به هر تست آن می‌تواند شما را صدها پله به قبولی در رشته و شهر مورد نظر خود نزدیک تر کند. استاد محمد واعظی پکیج عربی حرف آخر را برای داوطلبان نظام جدید کنکور تهیه کرده است تا با صرف کوتاهترین زمان و بدون هدر دادن بیش از حد انرژی همه دروس کتب عربی دهم، یازدهم و دوازدهم را به صورت کامل بیاموزند و همه مفاهیم را در حافظ بلند مدت خود نگاه دارند.

عربی حرف آخر نظام جدید موسسه حرف آخر

ویژگی اصلی و کلیدی در تدریس استاد واعظی در پکیج درس عربی نظام جدید حرف آخر

پکیج عربی نظام جدید حرف آخر دارای ویژگی های منحصر به فرد خود است که مشابه آن را در هیچ یک از دیگر موسسات و منابع آموزشی پیدا نخواهید کرد.

اولین ویژگی پکیج عربی نظام جدید حرف آخر ، شهودی سازی و استفاده از تصویر سازی در آموزش است که با استفاده از این شیوه درک مطالب برای داوطلب و مخاطب خیلی راحت تر است.

دومین خصوصیت پکیج عربی حرف آخر الگو سازی است. منظور از الگو متدی است که میتواند تمام سؤالات یک مطلب را حل کند ؛ یعنی به جای حفظ ده ها نکته که هرکدام برای یک تیپ تست قابل استفاده است از یک روش برای کل تست های یک مبحث استفاده میشود.

سومین ویژگی عربی نظام جدید حرف آخر زمان کم آموزش می باشد و کم حجم ترین منبع جامع عربی در کل کشور عربی نظام جدید حرف آخر است صفر تا صد این مجموعه همراه با حل تمام تست های سراسری و تالیفی تنها در ۲۵ ساعت انجام شده است یعنی در ۲۵ ساعت پروندۀ آموزش و تست زنی عربی را برای همیشه می بندید.

نحوه مطالعه درس عربی برای کنکور

مبحث ترجمه درس عربی نظام جدید حرف آخر

ترجمه عربی به تنهایی در کنکور ۳۰درصد را مختص خود کرده است و تنها با صرف ۸ ساعت تایم میتوانید به راحتی از پس ترجمه برآیید؛ بدون اینک حتی یک تست را از دست بدهید، بقیه تدریس مربوط به درک مطالب و قواعد است، که من به شما قول میدهم بدون هیچ مشکلی با استاد واعظی درس را یاد میگیرید.

این درس جزء دروس عمومی در همه رشته ها به جز رشته علوم انسانی و معارف است،اگر پایه ضعیفی در این درس دارین نگران نباشید ما از ریشه این مشکل را حل کرده ایم پس جای هیچ نگرانی برای یادگیری پایه درس عربی نداشته باشید؛ حتما همراه با آموزش تست زنی را تمرین کنید تا نقاط ضعف خود را شناسایی نمایید و برای حل آن کافیست به آموزش های استاد واعظی در فروشگاه موسسه حرف آخر مراجعه نمایید.

سبک آموزش و تدریس در پکیج عربی موسسه حرف آخر

در پیکج عربی استاد واعظی در موسسه حرف آخر با در نظر گرفتن تمام مباحث درس عربی کنکور, آن را با الگو و انیمشن و شهودی سازی به شما یاد می دهند و بارها  برای شما مرور می کنند تا ملکه ذهنتان شود و بتوانید در کنکور سراسری در کوتاهترین زمان ممکن سوال های  درس عربی را جواب بدهید.

پکیج عربی جامع حرف آخر شامل حدود ۲۲ ساعت فیلم آموزشی در ۴ حلقه دی وی دی است.

دی وی دی شماره یک: ترجمه

دی وی دی شماره دو: فعل

دی وی دی شماره سه: اسم، تحلیل صرفی، علامات های اعراب – اعراب فعل مضارع

دی وی دی شماره چهار:  جملات اسمیه، نواسخ، منصوبات، جملات فعلیه + درک مطلب

اموزش عربی استاد واعظی در درس عربی فقط به ۲۲ ساعت زمان نیاز دارد. استاد به صورت فراوانی تجمعی و با نقشه راه حرکت میکنند و ظرف ۲۲ ساعت کل عربی از جمله: ترجمه، قواعد، درک مطلب را به شما آموزش می دهند. نکته قابل توجه در مورد تدریس عربی استاد واعظی، تمرین و تکرار و مرور جلسات می باشد که در هر جلسه تمام مطالب قبل را کامل مرور می کنند، به صورتی که در جلسه آخر وقتی که می خواهند به بیست و دومین ساعت تدریس برسند، شما نزدیک به ۲۰ بار تمام عربی رو دوره کرده اید.

سبک آموزش درس عربی توسط استاد واعظی در حرف آخر

مشخصات بارز درس عربی نظام جدید موسسه حرف آخر

  • آموزش مفهومی و شهودی
  • تدریس تمام قسمت های عربی سه پایه دهم، یازدهم و دوازدهم
  • حل تست های کنکوری و تالیفی
  • استفاده از نقشه راه برای انسجام بخشیدن به مباحث از جهت اهمیت و پیش نیاز بودن
  • تایم تدریس کم و متناسب با برنامه درسی دانش آموزان و داوطلبان کنکور
  • تعداد سوالات عربی در کنکور: ۲۵ سوال
  • ضریب درس: ۲
  • سوالات از شماره ۲۶ الی ۵۰ در دفترچه عمومی
  • مدت زمان پاسخگویی به سوالات عربی در کنکور: ۲۰ دقیقه
  •  مدت زمان پاسخگویی به هر سوال: ۴۸ ثانیه

مشاوره و برنامه ریزی کلیدی برای پکیج عربی استاد واعظی در موسسه حرف آخر

در کنار بهترین منبع در حرف آخر شما از برنامه ریزی و مشاوره هم برای همه محصولات فروشگاه حرف اخر بهره مند خواهید شد که در این شیوه از مشاوره آقای نیما افروزی ، خانم نگار مردانی و آقای نیما افروزی به شکل کامل مشاوره و پشتیبانی شما را به عهده خواهند گرفت و شما را در مسیر یادگیری عربی کنکور یاری می‌کنند. در ابتدا ویدیوهای استاد واعظی که به شکل کامل نحوه مطالعه عربی را آموزش داده اند برای شما ارسال می‌شود و در کنار آن برنامه تخصصی عربی حرف آخر که تدوین استاد واعظی است نیز در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

منبع : موسسه حرف آخر برترین و بهترین مرجع برای برنامه ریزی و همچنین مشاوره حرف آخر برای دانش آموزان و داوطلبان کنکوری به صورت رایگان و تهیه محصولات و پکیج های مطابق با به روز ترین ابزار های دنیا می باشد.برای اطلاعات بیشتر و تماس با رتبه برتری ها و مشاورین ارشد با شماره  09128929049  و 09128929049 تماس بگیرید، و با لیست قیمت محصولات حرف آخر آشنا شوید.

ارتباط مستقیم و 24 ساعته با مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر

سوالات متداول دانش آموزان نظام جدید

قسمت ترجمه ی مربوط به سوالات درس عربی در کنکور حدود چند درصد می باشد؟

با پاسخ دادن قسمت ترجمه در کنکور میتوانید حدودا درصد 50 را کسب نمایید.

نحوه ی تدریس استاد واعظی چگونه است؟

ایشان با استفاده از روش های نوین آموزشی و الگو سازی و استفاده از نقشه راه توانسته است درس عربی را که خیلی مشکل و طاقت فرسا و از نظر بعضی از دانش آموزان حل تست های آن در کنکور سراسری غیر ممکن است را به راحت ترین ترین شکل ممکن و با بازدهی بالا را امکان پذیر کرده است.

چجوری پکیج عربی حرف آخر را سفارش دهیم؟

برای سفارش این محصول با مشاورین ارشد و رتبه برتری از طریق شماره های 09128929049 و 09128929049 در تماس باشید.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.