عربی حرف آخر نظام قدیم

موسسه حرف آخر

استاد واعظی، همه ی مباحث عربی حرف آخر  را در این پکیج به طور شهودی و در قالب نقشه راه به طور جذاب و پرانرژی تدریس کرده است. همه ی دانش آموزان، فارغ از اینکه چه سطحی در عربی دارند، می توانند در کمترین تایم ممکن (22ساعت) توانایی خود را در این درس به درصدهای بالای 80 ارتقاء بدهند. این پکیج شامل دو قسمت “ترجمه و تعریب” و “قواعد و درک مطلب”است و به طور جدا نیز قابل تهیه می باشند.

تعداد سوالات کنکور 95 و 96 از مجموع مطالب این پکیج: 8 سوال (ترجمه و تعریب) و 17 سوال (قواعد و درک مطلب و تشکیل و تحلیل)

عربی حرف آخر با استاد واعظی در کنار مشاورین ارشد و رتبه برتری

پکیج عربی جامع حرف آخر

درس عربی در کنکور سراسری دارای ضریب ۲ است و ۲۵ تست کنکور سراسری را شامل می شود. عربی جامع حرف آخر به سه قسمت ترجمه تعریب و مفهوم درک مطلب و سوالات مرتبط و قواعد تقسیم خواهد شد و هر کدام از این بخش ها به ترتیب ۸ و ۹ و ۸ تست را به خود اختصاص داده اند. معمولا دانش اموزان کنکوری علاقه زیادی به عربی و یادگیری این درس ندارند دلیل آن هم مشخص است عربی درس خیلی فراری است. اما یک سوال منشا این مشکل از چیست؟ آیا مشکل در نحوه اموزش و یادگیری آن توسط داوطلبان است یا نحوه مطالعه و منابع مورد استفاده، جوابگوی مناسبی برای حل تست ها نیست؟ موسسه حرف آخر و اساتید آن همه سعی خود را کرده اند تا مشکلات داوطلبان در درس عربی حرف آخر و دیگر درس ها را به نحو احسنت رفع کرده و در کسب بهترین نتیجه و بالاترین درصد در تست زنی آنها را کمک کنند.

ویژگی منحصر به فرد محصول عربی موسسه حرف آخر

√قابلیت اجرا روی انواع سیستم ها ویندوز 7و 8 و9 و10

√ تعداد4 DVD،و 22 ساعات همراه این محصول کتاب بطور رایگان ارسال میشود

√ شامل مباحث:

◊ ترجمه
◊ تعریب
◊ قواعد
◊ درک مطلب
◊ تحلیل صرفی
◊ تشکیل

  • در دی وی دی های آموزشی عربی موسسه حرف آخر همه ی مطالب برای داوطلبان  به صورت کاملا استادانه و علمی تحلیل شده است و با روش هایی مناسب برای یادگیری آسان و ماندگاری بالا مطالب ارائه شده اند. پکیج عربی حرف آخر شامل ۲۲ ساعت آموزش فول انیمیشنی و استفاده از الگو به جای تکنیک شما توانایی پاسخگویی به مشکل ترین سوالات کنکور عربی را خواهد داشت.
  • در واقع استاد واعظی با تسلط کامل در کوتاهترین تایم کل درس عربی را با الگو سازی و انیمیشن سازی اموزش می دهد و شماداوطلبان عزیز به اسانی می توانید صددرصد تست های کنکور را پاسخگو باشید.
  • میانگین درس عربی برای رتبه های برتر تقریبا بین ۷۰ تا ۸۰ درصد است و اگر بتوانید درصد خود را تا این قدر برسانید توانسته اید خود را در این حلقه جا داده و بهترین رتبه را به دست اورید به شرط آنکه مسیر درستی را پیش بروید. استاد واعظی برای درک مطلب درس عربی که شامل ۸ سوال در کنکور است همه ی تضادها و همه ی رمزهای آن را بیان کرده است و به داوطلبان نشان داده است که این مبحث بسیار علمی نیست و خیلی به اسانی می‌تواند به همه سوالات آن در کنکور جواب داد.
  • کل عربی کنکور در ۲۲ ساعت جمع شده است و حتی داوطلبی که خیلی ضعیف است و پایه قوی ندارد به اسانی می‌تواند این عربی  استاد واعظی را در چهار روز جمع کنند و به درصد ۱۰۰ فکر کنند.
  • نکته ای که باید گفته شود این است که استاد واعظی گفته اند که همیشه درک مطلب را در کنکور در آخر همه سوالها پاسخ بدهید تا تایم خود را برای آن بگذارید و تایم را از دست ندهید. در کنکور در کل ۲۰ دقیقه برای درس عربی تایم دارید شما اول ترجمه را حل کنید و به سراغ تحلیل و تشکیل بروید. همه ی مباحث عربی را استاد واعظی بارها تکرار و مرور کرده که داوطلب خیلی قشنگ فرا خواهد گرفت و استاد واعظی گفته اند که آنقدر تکرار کرده ام که داوطلبان می گویند استاد واعظی من یاد گرفته ام دیگر تکرار نکنید.
  • به گفته استاد واعظی تنبل ترین و ضعیف ترین داوطلب فقط با ۲۲ ساعت و ۱۲ جلسه تبدیل به داوطلبی زرنگ و قوی می شود و این محال نیست زیرا حاصل زحمت چندین ساله اساتید حرف آخر می باشد.
ویژگی های عربی حرف آخر

مزایای اصلی محصول عربی حرف آخر

استاد محمد واعظی، مدرس بلامنازع عربی کنکور است. اگر داوطلبی هستید که با این درس ارتباط چندانی برقرار نمی کنید و یا از مطالعه کتاب های پرنکته و حجیم عربی خسته شده اید، این پکیج را به شدت به شما پیشنهاد می کنیم. تدریس جذاب و هیجان انگیز استاد واعظی شما را به این درس علاقمند می کند و در کم ترین تایم ممکن می توانید توانایی کسب درصدهای بسیار بالا را پیدا کنید. عربی، نقطه ضعف خیلی از داوطلبان بوده که با تهیه و یادگیری این پکیج به نقطه قوت شان تبدیل شده است.

1- آموزش متفاوت و پرانرژی استاد واعظی در حرف آخر ، موجب جذاب شدن این درس برای خیلی از داوطلبان شده است.‌‌
2- تدریس شهودی و همراه با نقشه راه برای افزایش ماندگاری مطالب در ذهن داوطلب
3- تدریس کامل عربی و حل همه ی تست های کنکور سراسری سال های گذشته در کوتاه ترین زمان ممکن
4- تدریس تجمعی؛ در انتهای هر 5 جلسه همه ی مطالب پیشین به طور کامل مرور می شود.
5- آموزش تعاملی؛ حضور دانش آموز در کنار استاد، برای شبیه سازی کلاس درس و ارتباط بهترداوطلبان با استاد

پکیج عربی جامع موسسه حرف آخر شامل چیست:

دی وی دی ۱: ترجمه جلسه اول و ترجمه جلسه دوم

دی وی دی ۲: ترجمه جلسه دوم و ترجمه جلسه سوم

دی وی دی ۳: ترجمه جلسه چهارم  و هدیه های حرف آخر

دی وی دی ۴: قواعد عربی جلسه اول و قواعد عربی جلسه دوم

دی وی دی ۵: قواعد عربی جلسه دوم

دی وی دی ۶: قواعد عربی جلسه سوم

دی وی دی ۷: قواعد عربی جلسه چهارم

دی وی دی ۸: قواعد عربی جلسه پنجم

دی وی دی ۹: قواعد عربی جلسه ششم و قواعد عربی جلسه هفتم

دی وی دی ۱۰: قواعد عربی جلسه هشتم و قواعد عربی جلسه نهم

دی وی دی ۱۱: قواعد عربی جلسه نهم و قواعد عربی جلسه دهم

دی وی دی ۱۲: قواعد عربی جلسه دهم و قواعد عربی جلسه یازدهم

دی وی دی ۱۳: قواعد عربی جلسه دوازدهم

منبع : موسسه حرف آخر برترین و بهترین مرجع برای برنامه ریزی و همچنین مشاوره حرف آخر برای دانش آموزان و داوطلبان کنکوری به صورت رایگان و تهیه محصولات و پکیج های مطابق با به روز ترین ابزار های دنیا می باشد.برای اطلاعات بیشتر و تماس با رتبه برتری ها و مشاورین ارشد با شماره  09128929049  و 09128929049 تماس بگیرید، و با لیست قیمت محصولات حرف آخر آشنا شوید.

ارتباط مستقیم و 24 ساعته با مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر

سوالات متداول دانش آموزان

ضریب درس عربی در کنکور چقدر است؟

ضریب درس های عربی و زبان در کنکور 2 است.

من از درس عربی متنفرم،ممکنه با استفاده از این پکیج علاقه مند شوم و به درصد خوبی در این درس برسم؟

بله صدرصد.اموزش متفاوت و پرانرژی استاد واعظی، موجب جذاب شدن این درس برای خیلی از داوطلبان شده است و با استفاده از این پکیج به درصد بالایی در این درس در کنکور خواهید رسید.

من فقط قسمت ترجمه را برای کنکور می خوانم . میشه بگید چند درصد کل عربی به ترجمه اختصاص داده شده؟

50 درصد سوالات عربی شامل ترجمه است.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.