آموزش گرامر زبان دوازدهم

موسسه حرف آخر

پکیج گرامر و لغات زبان انگلیسی حرف آخر، محصولی از استاد مجتبی محمودی است که همه لغات و گرامرهای پایه‌های دهم، یازدهم و دوازدهم را شامل می‌شود. بخش گرامر و بخش لغات از مهم‌ ترین قسمت های زبان در کنکور سراسری هستند. داوطلبان با جواب دادن به این دو بخش می‌توانند یک تراز مناسب در کنکور کسب کنند. استاد محمودی برای تسلط بیشتر داوطلبان با شیوه های خاصی این دو بخش را به داوطلبان آموزش می‌دهد.

تعدا زیادی از داوطلبان معتقدند که کنکور زبان یک سد بزرگ است که نمی توان از آن به راحتی عبور کرد، چون هر آنچه داوطلبان می خواند طی چند ساعت یا نهایتا چند هفته به صورت کامل فراموش می ‌شود. اشتباه این افراد در روش یادگیری مباحث است. در صورتی که هر شخصی با داشتن منبع مناسب می‌تواند درصد زیادی از زبان کنکور را بزند. با توجه به اینکه پایه زبان خیلی مهم است، موسسه حرف آخر برای راحت تر شدن زبان انگلیسی، پکیجی برای شما حاضر کرده است تا در مدت زمان بسیار کمی بر تمام گرامر و لغات زبان سال دهم و یازدهم و دوازدهم تسلط پیدا کنید.

تکنیک های تست زنی زبان انگلیسی بدون معلومات با حرف آخر

درس زبان انگلیسی در کنکور سراسری

زبان انگلیسی کنکور یکی از دروس عمومی موثر در قبولی داوطلبان است. زبان کنکور دارای ۲۵ تست از بخش های گرامر، واژگان، کلوزتست، درک مطلب است. به صورت متوسط میتوان اظهار کرد زبان در کنکور سراسری دارای ۸ سوال لغت ، ۴ سوال گرامر ، ۵ سوال کلوز تست و ۸ سوال ریدینگ است. این به این معناست که ۶۸ درصد از سوالات کنکور به گرامر و لغات مختص می شود که نشان از اهمیت فراوان لغات دارد. استاد محمودی با در نظر گرفتن تاثیر این موضوع پکیج گرامر و لغات زبان دوازدهم حرف آخر را با انیمیشن ها و تصاویر فراموش نشدنی به شما آموزش می دهند به صورتیکه هیچ وقت فراموش نمی کنید.

گرامر و لغات زبان انگلیسی موسسه حرف آخر با آموزش استاد مجتبی محمودی که در کمتر از 20 ساعت پرونده آموزش زبان را برای شما میبندد. این پکیج مناسب افرادی است که به دنبال آموزش زبان با کمترین معلومات یا افرادی که از سطح خوبی در زبان بهره مندند و به دنبال روش هایی برای افزایش سرعت هستند هستند.

بخش گرامر پایه دوازدهم حرف آخر:

  • همه ی گرامرهای کتاب را با نمونه سوال های زیاد آموزش داده ایم. در این پارت تلاش کرده ایم با انیمیشن ها و تصاویر شهودی سازی انجام دهیم. تا خیلی زود یاد بگیرید و مسلط شوید.
  • در تفهیم مباحث گرامر ابتدا از تست های مبحثی شروع کرده ایم. به عنوان مثال در ابتدا در درس ۱ سال دوازدهم مطالب مربوط به معلوم و مجهول گفته شده است. سپس از این مبحث تست های تالیفی و تست های کنکور را برایتان جواب داده ایم. سپس question tag ها رو گفته و از این مبحث تست حل کرده ایم. پس از این ها حروف ربط (conjunctions) را گفته و دوباره تست های همین مبحث را حل کرده ایم. وقتی به اینجا رسیدیم تست های جامع از هر سه مطلب را حل کرده ایم.
  • در درس دوم اول موصول ها را آموزش داده ایم. بعد شرطی های نوع ۱ و شرطی های نوع ۲ را کامل آموزش داده وتست حل کرده ایم.
  • پس از این مرحله تست های جامع از همه ی مطالب درس ها ۱ و ۲ بصورت ترکیبی ارائه کرده ایم. و شیوه ی برخورد با تست های کنکور زبان را بصورت تمام شرح داده ایم.

این روش حرف آخر به شما عزیزان کمک میکند که تا انتهای فیلم های آموزشی بار ها و بارها همه ی نکته های مربوط به گرامر را مرور کنید.

گرامر پایه دوازدهم حرف آخر

اهمیت و جایگاه زبان در کنکور با استفاده از گرامر زبان دوازدهم موسسه حرف آخر

درس زبان در درس های عمومی دارای ضریب ۲ است که بسیار اهمیت دارد داوطلبان درس زبان را نادیده میگیرند بیشتر آنها یا منفی می زنند یا درصد خیلی پایینی را به دست آورید.
داوطلبانی که بتوانند در این درس درصد خوبی را به دست آورند می توانند جایگاه خیلی مناسبی را در کنکور داشته باشند به این علت که بیشتر داوطلبان درصد خیلی پایینی را در زبان کسب می‌کنند و اگر دانش اموزی بتواند درصد بالایی را در زبان کسب کند می‌تواند تراز خود را خیلی بالا ببرد و در نهایت رتبه خوبی را کسب کنند.
اگر دانش آموز بتواند این درس را بالای ۸۰ و ۹۰ درصد بزند می‌تواند رتبه خوبی را کسب کند زیرا این درس درست است که ضریب آن نسبت به درس های دیگر کم است ولی به علت این که دانش آموزان کمی درصد بالایی میزنند می‌تواند تراز را بالا ببرد و رتبه دانش آموز خوب شود. برای دیدن دیگر محصولات موسسه حرف آخر وارد لینک فروشگاه حرف آخر شوید.

چرا باید گرامر و لغات زبان پایه دوازدهم موسسه حرف آخر تهیه شود؟

گرامر و لغات نسبت به دیگر مباحث زبان یعنی درک مطلب و کلوز تست سوالات ساده تری دارد و بهتر می‌توان به سوالات این مباحث جواب داد و از طرفی بودجه بندی خوبی هم دارد. با شیوه عمومی متاسفانه تایم برای جواب به سوالات این مبحث کم خواهد آمد اما بهتر است برروی این دو مبحث سرمایه گذاری کنید تا بتوانید سرعت و تسلط خود را برروی این دو مبحث افزایش دهید.

استاد زبان انگلیسی در این موسسه کسی نیست جز استاد محمودی که قبلا در بیوگرافی اساتید حرف آخر به آن پرداخته و آشنا شده‌ایم. این استاد عالی‌قدر دارای تحصیلات فوق العاده در بهترین دانشگاه‌های کشور می‌باشد و می‌تواند با شیوه های نوین شما را در ساده ‌تر حل کردن تست های کنکور راهنمایی کند. می‌توانید از استاد مجتبی محمودی برنامه‌ریزی کنکوری عالی را داشته باشید تا به بهترین وجه و در کوتاهترین زمان ممکن بتوانید بر گرامر و لغات زبان خارجه حرف آخر مسلط شوید.

گرامر و لغات پایه دوازدهم استاد مجتبی محمودی

مطابقت سوالات درس زبان موسسه حرف آخر با کنکور:

در سال 99 زبان حرف آخر با کنکور مطابقت خوبی داشت و بیشتر سوالات زبان کنکور۹۸ قبلا توسط استاد مجتبی محمودی برای داوطلبان تحلیل و بررسی شده بود. ویدئو بالا بخشی از این مطابقت ها و سوالاتی که با تدریس استاد محمودی تشابه داشت را نشان می‌دهد و به شکل کامل آن را بررسی کنید تا با قدرت اساتید حرف آخر در پیشبینی سوالات کنکور آشنا شوید.

ویژگی‌های اصلی و کلیدی پکیج گرامر زبان انگلیسی موسسه حرف آخر

  • آموزش ۱۲۰۰ لغت همراه با معنی آن‌ها
  • آموزش همه لغات با استفاده از انیمیشن و تصاویر
  • آموزش حل تست‌های گرامر
  • حل تست‌های کنکور در سال‌های گذشته
  • استفاده از نقشه راه برای آموزش بهتر

منبع : موسسه حرف آخر برترین و بهترین مرجع برای برنامه ریزی و همچنین مشاوره حرف آخر برای دانش آموزان و داوطلبان کنکوری به صورت رایگان و تهیه محصولات و پکیج های مطابق با به روز ترین ابزار های دنیا می باشد.برای اطلاعات بیشتر و تماس با رتبه برتری ها و مشاورین ارشد با شماره  09128929049  و 09128929049 تماس بگیرید، و با لیست قیمت محصولات حرف آخر آشنا شوید.

ارتباط مستقیم و 24 ساعته با مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر

سوالات متداول دانش آموزان نظام جدید

آیا پکیج گرامر دوازدهم حرف آخر کل زبان رو پوشش داده ؟

 بله کل مطالب مربوط به لغت و گرامر پوشش داده شده.

با پکیج گرامر دوازدهم حرف آخر میتونم ۱۰۰ بزنم؟

این محصول مسیر یادگیری رو راحت می‌کنه. صد زدن به خودتون بستگی داره و اجرای توصیه هایی که مشاور میگه.

سوالات گرامر چند درصد زبان را در کنکور شامل می شود؟

حدود 40 درصد سوالات زبان در دفترچه را گرامر تشکیل داده است.

ضریب درس زبان در کنکور چقدر است؟

دروس زبان و عربی دارای ضریب 2 هستند.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.