امیر مسعود فرهنگ رنجبر حرف آخر

موسسه حرف آخر

بیوگرافی اساتید حرف آخر موضوعی است که جهت ارائه در این مقاله در نظر گرفته ایم از جمله امیر مسعود فرهنگ رنجبر ، تا همه اساتید و مدرسان حرف آخر را خدمت شما معرفی می کنیم و به این ترتیب با تیم قدرتمند انتشارات کنکور آشنا خواهید شد. این موسسه در سال 1390 با تیمی قدرتمند و منحصر به فرد تشکیل شده از اساتید درجه اول کشوری شروع به فعالیت کرد و در طی این چند سال همیشه سعی کرده است که اساتید حرف اخر همواره متشکل از بهترین افراد باشند که با تخصص در زمینه های متنوع بتوانند بهترین خدمات را به دانش آموزان ارائه دهند که در این مقاله از بخش زندگینامه و بیوگرافی اساتید به معرفی این بزرگواران می پردازیم .

امیر مسعود فرهنگ رنجبر حرف آخر

زندگینامه مدرسان دپارتمان حرف آخر

پکیج های تدوین شده توسط موسسه استاد منتظری در هر زمینه ای مانند درس های تخصصی و اعم از درس های عمومی همه با استفاده از جدیدترین و برترین متد های آموزشی و روش های تدریسی ارائه شده اند که بکار گیری این روش ها و تکنیک های پر بازده در کنار تجربه تدریسی استادان حرف آخر موجب میشود تا بیشترین بازدهی برای دانش آموزان به وجود بیاید و از مقدار مطالعه و صرف وقت خود بر روی هر درسی بهترین نتیجه را کسب کنند . .

در مورد بیوگرافی اساتید موسسه حرف آخر باید گفت که همه افراد فعال در موسسه اعم از مشاوران و اساتید دارای تخصصی های لازم برای فعالیت در حیطه فعالیت خود هستند برای نمونه مشاوران این موسسه متشکل از رتبه برتر های کنکور سال های گذشته هستند که با داشتن تخصصی لازم در زمینه مشاوره و نیز تجربه کسب رتبه برتر در این موسسه در حال فعالیت هستند و نیز اساتید هم دارای مدارک سطح بالا هستند و سابقه تدریس در سطح کشوری و بین المللی دارند که در ادامه به بررسی بیوگرافی هر کدام از اساتید و مدرس درس ها می پردازیم .

ترتیب دیدن دی وی دی های موسسه حرف آخر از زبان اساتید موسسه

بیشتر دانش آموزان از ما می پرسند که چطور دی وی دی های حرف آخر را مشاهده کنند ، پاسخ این سوال این است که اول کتاب درسی را پیش خوانی کنند، سپس همان جلسه را در دی وی دی خیلی کامل ببینند. نکته های آن را در کتاب کار dvd ببینند و نکات جالبی که در دی وی دی های حرف آخر و برنامه‌ریزی حرف آخر وجود دارد این است، که دانش آموز کامل مسیر را بلد است و می داند که چی کاری انجام دهد. خدمات شامل:

 • ابتدا دیدن دی وی دی
 • بررسی کتاب کارها
 • مرورهای پی دی پی
 • مشاوره از مشاورین

صرفا باید تلاش و پشتکار داشته باشد و با پشتکار فراوان همه دی وی دی ها را به اتمام برسانند ، چون همه این نکته ها در دفتر برنامه ریزی و مشاوره توضیح داده شده است. ولی برای راهنمایی دقیق در مورد دفتر برنامه ریزی و مشاوره باید با مشاورین ارشد این سایت تماس گرفته تا آنها کامل برای شما مطالب را شرح دهند و تا روز کنکور شما را راهنمایی نمایند.

ترتیب دیدن دی وی دی های موسسه حرف آخر

فاکتور های موثر و کلیدی در انتخاب یک مشاور کنکوری موفق و کار بلد

 • بهتر است از یک مشاور خبره و کاربلد کنکور و آموزش که مشاوره تحصیلی به عنوان شغل اول اوست استفاده نمایید تا کسی که یک یا دو سال به قصد درامد زایی اینکار را انجام داده است.
 • توانایی تحلیل کارنامه آزمون های آزمایشی شما و راه های افزایش تراز
 • درگیر تبلیغات اغراق آمیز مشاوران نباشید.
 • مشاوره انگیزشی کنکور و راهکارهای افزایش ساعت مطالعه شما
 • معرفی منابع کمک درسی برای هر درس در صورت الزام برای تست زنی بهتر و بیشتر
 • با تسلط کامل به روی سر فصل ها و مطالب و پیش‌نیاز های هر مبحث در مورد منابع حرف آخر برنامه ریزی صحیحی برای شما کند.
 • توانایی هدف گذاری های کوتاه و بلند مدت بر اساس وضعیت فعلی دانش آموزان و داوطلبان
 • آموزش شیوه خلاصه نویسی هر درس
 • آموزش صحیح زمان مطالعه برای هر درس و یا حتی برنامه کلی
 • جواب دادن به کلیه سوالات و ابهامات شما

نقاط قوت رفتاری امیر مسعود فرهنگ رنجبر

انعطاف پذیری

تدبیر / فهم سیاسی

تعهد و انگیزه خدمت

توسعه فردی (خود توسعه ای)

حل مسئله و تصمیم گیری

خلاقیت و نوآوری

خود مدیریتی

رهبری

کار تیمی (روحیه مشارکتی)

مسئولیت پذیری و پاسخگویی

مشتری مداری

تعریفی از زبان امیر مسعود فرهنگ از خود ؛به عنوان شخصی از روی علاقه به کار فنی در زمینه ی برق مکانیک تعمیر و نگه داری و مهندسی شیمی هستم و در کارخانه کارتن سازی میهن نزدیک به زمان چهار سال فعالیت می نمایم خیلی علاقه مند هستم تا انگیزه خود را با تیم شما به اشتراک بگذارم.خصوصیات بارز من که میتواند در پیش برد اهداف سازمانی شما مفید باشد.روحیه بالا ی کار تیمی و توان حل مسئله می باشد .شخصیت پویا و خود انگیخته همراه با سخت کوشی تا کنون در موفقیت های حرفه ای من خیلی موثر بوده و عامل مهمی که توان مضاعفی در این ضمینه به من میدهد علاقه مندی بالای من در حوزه ی یادگیری در محیط کار و پیشبر اهداف سازمان است.

نقاط قوت رفتاری امیر مسعود فرهنگ رنجبر

اسامی دانش آموزان رتبه برتری موسسه حرف آخر و مشاوران رتبه برتری کنکور

حالا می خواهیم اسامی مشاوران حرف آخر با چند تا از رتبه برتر های عزیزمون رو معرفی کنم که موجب خوشحالی مشاوران عزیزمون شدند و سرافرازمون کردند.

جناب آقای محمدرضا پادویی رتبه ۱۸ کنکور تجربی – سال ۹۶

جناب اقای مسعود خلیفه زاده رتبه ۱۰۷کنکور تجربی – سال ۹۶

جناب آقای رضا عطاپور رتبه ۳۴ کنکور ریاضی – سال ۹۶

جناب آقای حسام مراد بیگی رتبه ۲ کنکور ریاضی – سال ۹۶

جناب آقای مجتبی سعادت پیشه کسی که بعد از سیزده سال دوری از درس با کمک موسسه حرف آخر موفق به کسب رتبه ۳۹۰ کنکور تجربی گردید‌ – سال ۹۶

جناب آقای میثم فرهمندی رتبه ۳۹ که با عربی، شیمی و ریاضی حرف آخر، حرف آخر رو در کنکور زد – سال ۹۷

جناب آقای مهدی ایمانی رتبه ۶۶ تجربی پزشکی دانشگاه ایران – سال ۹۷

جناب آقای سروین سلیمان پور دانش آموزی که با فیلم های آموزشی استاد کامیار فیزیک را ۹۴ زد و به رتبه ۴۱ رسید. داندانپزشکی دانشگاه شهید بهشتی – سال ۹۷

جناب آقای عرفان شهبازی که با کمک زیست، ریاضی و دینی حرف آخر به رتبه ۱۰۱ دست یافت دندانپزشکی دانشگاه شهید بهشتی – سال ۹۷

جناب آقای مهرداد زارع رتبه ۳۱ رشته تجربی پزشکی دانشگاه تهران – سال ۹۷

جناب آقای محمد رضا خوشرو رتبه ۵۹ رشته تجربی – سال ۹۷

جناب آقای مصطفی احمدی پزشکی دانشگاه شهید بهشتی – سال ۹۷

جناب آقای حسین فلاح پزشکی دانشگاه شهید بهشتی – سال ۹۷

سرکار خانم فائزه کیان فر پزشکی دانشگاه تهران – سال ۹۷

جناب آقای سروش مسروری پزشکی دانشگاه شهید بهشتی – سال ۹۷

جناب آقای نیما افروزی پزشکی دانشگاه مشهد– سال ۹۷

جناب آقای رضا عطار پور پزشکی دانشگاه شهید بهشتی – سال ۹۷

منبع : موسسه حرف آخر برترین و بهترین مرجع برای برنامه ریزی و همچنین مشاوره حرف آخر برای دانش آموزان و داوطلبان کنکوری به صورت رایگان و تهیه محصولات و پکیج های مطابق با به روز ترین ابزار های دنیا می باشد.برای اطلاعات بیشتر و تماس با رتبه برتری ها و مشاورین ارشد با شماره  09128929049  و 09128929049 تماس بگیرید، و با لیست قیمت محصولات حرف آخر آشنا شوید.

ارتباط مستقیم و 24 ساعته با مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر

سوالات متداول دانش آموزان نظام جدید

پکیج های حرف آخر برای چه افردی مناسب می باشد؟

برای همه دانش اموزان مناسب می باشد. مخصوصا دانش اموزان کنکوری. برای اطلاعات بیشتر با شماره ی 09128929049 تماس بگیرید.

مدرسان حرف آخر چند نفر است؟

همانطور که می دانید در این انتشارت دروس کنکور ریاضی و تجربی تدریس می شود. تعداد دروس کنکور 8 مورد هستند که شامل: ریاضی, فیزیک, زیست, شیمی, دین و زندگی, ادبیات و زبان فارسی, عربی و زبان انگلیسی می باشد. هر کدام از دروس مدرسین مخصوص به خودشان را دارند. پس در این صورت تعداد مدرسین 8 نفر می باشد.

معیار انتخاب اساتید موسسه حرف آخر چیست؟

استاد عبدالرضا منتظری در اوایل راه اندازی موسسه به این فکر بود که بتواند با مطالعه بیوگرافی اساتید ایران بهترین ها و تراز اول ها را انتخاب کند. و خوشبختانه بعد از بررسی زندگینامه و رزومه اساتید موفق شد تعداد 8 نفر از افرادی که در رشته تخصصی خودشان بالاترین رتبه را کسب کرده اند وارد موسسه حرف آخر کند. علاوه بر بالا بودن رتبه در کنکور و همچنین تراز اول بودن نکات دیگری نیز جزو معیارهای انتخابی بودند. مواردی مانند اساتید دلسوز , خوش اخلاق و وظیفه شناس و بسیاری موارد دیگر جزو معیارهای اصلی انتخاب مدرسین حرف آخر برای استاد منتظری بوده است.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.