آدرس موسسه حرف آخر در تهران

موسسه حرف آخر

یکی از سوالات پر تکرار دانش آموزان و داوطلبان کنکور آدرس دفتر مرکزی موسسه حرف آخر است. برخی از دانش آموزان و داوطلبان کنکور تمایل دارند برای تهیه محصولات مورد نظر و دریافت مشاوره رایگان از مشاوران برتر حرف آخر به صورت حضوری در دفتر مرکزی موسسه حرف آخر حضور پیدا کنند. با مراجعه حضوری داوطلبان و دانش آموزان می توانند سایر سوالات متداول خود در رابطه با پکیج های حرف آخر مانند پروژه 6040 از مشاوران بپرسند. یکی دیگر از سوالات متداول در رابطه با نمایندگی های رسمی و مجاز حرف آخر در شهرهای مختلف ایران است که در این شرایط دانش آموزانی که فاصله زیادی با دفتر مرکزی تهران دارند می توانند آنجا حضور پیدا کنند و با خیالی آسوده و راحت محصولات موسسه حرف آخر را تهیه کنند. اما لازم به ذکر است که بهترین، راحت ترین و قابل اعتماد ترین راه ارتباط با موسسه حرف آخر حضور در دفتر تهران می باشد.

آدرس دفتر مرکزی موسسه حرف آخر در تهران

آدرس دفتر مرکزی موسسه حرف آخر در تهران در خیابان آزادی می باشد. آدرس دقیق موسسه حرف آخر عبارتند از : خیابان آزادی ، ۲۰۰ متر بعد از دانشگاه شریف ، جنب بانک مسکن ، پلاک ۵۱۷ ، طبقه سوم ؛ در صورتی که قصد دارید به صورت حضوری به دفتر مرکزی موسسه حرف آخر مراجعه کنید ، حتما قبل از مراجعه با شماره تماس 09128929049 تماس حاصل فرمایید و وقت قبلی تعیین کنید ، در این صورت معطل نخواهید شد و با خیالی آسوده می توانید محصولات مورد نظر خود را تهیه نمایید.

نحوه دسترسی آدرس موسسه حرف آخر در تهران

بسیاری از دانش آموزان و داوطلبان برای یافتن پاسخ سوالات خود به ارتباط مستقیم با اساتید یا مشاوران حرف آخر نیاز دارند. نحوه دسترسی به آدرس موسسه حرف آخر در تهران به شرح زیر می باشد :

دسترسی از طریق مترو : ایستگاه دانشگاه شریف نزدیک ترین ایستگاه به موسسه حرف آخر می باشد که از این طریق داوطلبان می توانند به راحتی به دفتر مرکزی موسسه حرف آخر دسترسی پیدا می کنند.

دسترسی از طریق BRT : ایستگاه دانشگاه شریف نزدیک ترین ایستگاه به موسسه حرف اخر می باشد.

 خدمات ارائه شده توسط دفتر مرکزی موسسه حرف آخر

دانش آموزان و داوطلبان کنکور می توانند با مراجعه حضوری تمامی محصولات و پکیج های حرف آخر را بررسی نمایند. به علاوه پس از تهیه محصول مورد نظر پرداخت حضوری وجه در موسسه به شکل نقدی و یا کارت خوان امکان پذیر می باشد. هم چنین داوطلب محترم می تواند به صورت حضوری با مشاورین حرف آخر گفت و گو کند و راهنمایی های لازم را دریافت نماید. مشاور حرف آخر تمامی محصولات از جمله کتاب کار، آزمون ها، دفترچه 20 آزمون و پکیج های حرف آخر را کاملا بررسی می کند.

دریافت مشاوره حضوری در دفتر مرکزی موسسه حرف آخر

یکی از اتفاق هایی که در دفتر مرکزی حرف آخر رخ داده است ، امکان مشاوره حضوری با داوطلبان و دانش آموزان محترم می باشد. مشاورین ارشد موسسه حرف آخر به صورت حضوری با داوطلبین و خانواده محترم آن ها گفتگو می کند و پاسخ گویی تمامی سوالات می باشد. همچنین مشاور حرف آخر تمامی مسائل و نکات موفقیت در کنکور را مورد تحلیل و بررسی قرار می دهد و با بیان نکات مشاوره ای در مسیر داوطلبان عزیز گامی بزرگ را بر می دارد. بر اساس بررسی های انجام شده انجام مشاوره به صورت حضوری در روحیه و ذهن داوطلب کنکور تاثیر شگرفی خواهد داشت.

پشتیبانی محصولات حرف آخر

در دفتر مرکزی موسسه حرف آخر بخش پشتیبانی محصولات فعالیت می کند. دانش آموزان و داوطلبان کنکور که محصولات حرف آخر را تهیه نموده اند در صورت بروز مشکل می توانند به صورت حضوری به آدرس موسسه حرف آخر مراجعه کنند. احتمال دارد مشکلاتی هم چون عدم دریافت کد فعالسازی محصول ، باز نشدن قسمتی از مباحث ، عدم همخوانی صدا و تصویر و غیره ایجاد گردد. هر یک از داوطلبان که با چنین مشکلاتی روبرو شده اند ، می توانند از طریق ارتباط با واحد پشتیبانی مشکل خود را به راحتی برطرف کنند.

لازم به ذکر است که به منظور دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با موسسه کنکوری حرف آخر و ارائه پکیج های آموزشی و مشاوره در زمینه برنامه ریزی درسی ، خرید آنلاین و یا حضوری محصولات ، آخرین قیمت محصولات ، تخفیفات ویژه خرید محصول ، ویدئوهای آموزشی ، کسب اطلاعات در رابطه با اساتید ، آدرس موسسه حرف آخر و غیره می توانید با شماره 09128929049 تماس بگیرید.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.