ادبیات حرف آخر

موسسه حرف آخر

پکیج کامل ادبیات فارسی یکی از برترین پکیج‌های ادبیات فارسی موسسه حرف آخر است که توسط استاد منتظری آموزش داده می‌شود. اغلب داوطلبان فقط به دلیل اینکه زبان مادریشان فارسی است، این درس را دست کم می‌گیرند. اما شما با نگاه کردن به چند نمونه از سوالات کنکور درس ادبیات متوجه می شوید که پاسخگویی به سوالات این درس خیلی سخت است.

سوالات ادبیات فارسی در کنکور به چند قسمت مختلف تقسیم می‌شوند. بنابراین باید به خوبی به تک تک این مطالب درسی در تمام کتاب‌های ادبیات پایه دهم، یازدهم و دوازدهم تسلط کامل داشته باشید. پکیج کامل ادبیات فارسی همه بخش‌ها و مباحث ادبیات فارسی را به شکل کامل در اختیار داوطلبان کنکور قرار می‌دهد. با توجه به این‌که حجم کتاب‌های ادبیات خیلی زیاد و نکته ها هر مبحث زیاد است، دانش‌آموزان موفق به مرور مطالب نخواهد شد. بنابراین برای پیشی گرفتن از دیگر دانش‌آموزان، بالابردن سرعت مطالعه خیلی مهم است. پکیج کامل ادبیات فارسی حرف آخر در این مسیر به شما کمک می‌کند.

 •   تعداد سوالات ادبیات فارسی در کنکور: ۲۵ سوال
 • ضریب درس: ۴
 • سوالات از شماره۱الی۲۵در دفترچه عمومی
 •  مدت زمان جواب دادن به سوالات ادبیات فارسی در کنکور: ۱۸ دقیقه
 •  مدت زمان پاسخگویی به هر سوال: ۴۲ثانیه
ادبیات حرف آخر

معرفی ادبیات جامع موسسه حرف آخر نظام جدید

ادبیات با توجه به ضریب بالایی که دارد از نظر اهمیت، در صدر درس های عمومی قرار می گیرد. ادبیات حرف آخر شامل ۶ مبحث تاریخ ادبیات، قرابت معنایی، آرایه های ادبی، زبان فارسی و املا و لغت می باشد. در کنکور شما برای هر تست ادبیات چیزی در حدود ۴۳ ثانیه وقت دارید تا به جواب درست برسید.

با استاد منتظری و پکیج ادبیات حرف اخر می توان به تسلطی رسید که توانایی پاسخگویی تست های ادبیات کنکور در تایم مقرر باشیم. ادبیات در حرف آخر به شکل تصویرسازی و شهودی سازی و الگو تدریس می شود. استاد منتظری ادبیات را به شکل یک داستان درآورده و آن را با لهجه های متنوع به گونه ای تدریس کرده اند که به هیچ وجه نه از درس زده می شوید و نه از تدریس ایشان خسته می شوید.

ویژگی های منحصر به فرد پکیج ادبیات موسسه حرف آخر

 •  تیپ بندی سوالات ترکیبی ادبیات کنکور
 •  دسته بندی مباحث ۶ گانه ادبیات جهت آشنایی با انواع آن ها و حل کلیه تست های ترکیبی با الگوهای مختلف
 •  حل تمرین های زیاد و بررسی گزینه های همه سوالات کنکور: تجربی، ریاضی، هنر، انسانی، زبان و خارج از کشور با ذکر منبع
 •  پوشش ۱۰۰ درصدی تمام سوالات مباحث ۶ گانه ادبیات کنکور
 •  بررسی دام ها و پیچ و خم های حل سوالات خاص همه مباحث و آسان سازی
 •  بررسی کتاب درسی نظام جدید با توجه به رویکرد جدید کنکور مبنی بر استفاده بیشتر از کتاب درسی
 •  کتاب کار برای صرفه جویی در وقت شما
ادبیات نظام جدید موسسه حرف آخر

محتوای کلی ادبیات حرف آخر به شرح زیر می باشد :

قرابت معنایی
استاد منتظری در موسسه حرف آخر در این پکیج با دید ادبی که به دانش آموزان می دهد وارد مبحث قرابت معنایی می شود تا دانش آموز به آسان ترین وجه ممکن بتواند ۹ سوال درس ادبیات را جواب دهد .

آرایه های ادبی
آرایه های ادبی جزو مباحث به نسبت سخت و مشکل درس ادبیات فارسی می باشد که شما عزیزان مطمئن باشید با این پکیج به سوالات این قسمت جواب صددرصدی خواهید داد.

واژگان
واژگان سه سوال کنکور را دربرمی گیرد که با تغییراتی که در چند سال گذشته در شیوه سوالات شکل گرفته پاسخ گویی به سوالات را مشکل کرده است . البته با تدریس استاد منتظری این نگرانی برطرف شده است و ایشان با انیمیشن سازی و داستان سرایی این مبحث را خیلی شیرین کرده است که به راحتی با بالا بردن دایره لغات دانش آموز امکان پاسخ گویی به سوالات را مهیا ساخته است .

لغت و املا و تاریخ ادبیات

ادبیات به سبک استاد محسن منتظری در حرف آخر

بودجه بندی سوالات ادبیات کنکور نظام جدید در سال 1400 از دیدگاه حرف آخر

داوطلبان و دانش‌آموزان باید در کنکور سراسری به ۲۵ سوال ادبیات فارسی جواب دهند. سوالات ادبیات فارسی از سه پایه دهم، یازدهم و دوازدهم به شکل زیر طراحی می‌شوند:

 • واژگان و املا: ۶ سوال ———->  ۲۴ درصد از سوالات ادبیات
 • زبان فارسی: ۵ سوال ———-> ۲۰ درصد از سوالات ادبیات
 • تاریخ ادبیات: ۱ سوال ———-> ۴ درصد از سوالات ادبیات 
 • آرایه‌های ادبی: ۴ سوال ———-> ۱۶ درصد از سوالات ادبیات
 • قرابت معنایی: ۹ سوال ———-> ۳۶ درصد از سوالات ادبیات

در مورد پکیج ادبیات موسسه حرف آخر چه می‌دانید؟

1) آموزش به ساده‌ترین روش ممکن

این پکیج که به همت استاد محسن منتظری ارائه شده است، همه مفاهیم درس های ادبیات فارسی را به راحت ترین وجه ممکن به داوطلب تدریس می‌کند. دانش‌آموزان پس از دیدن این مجموعه فیلم‌های آموزشی از هر گونه کلاس کنکور و معلمی بی نیاز می‌شوند.

۲) دسته‌بندی تمامی مفاهیم

در این پکیج با هدف دسترسی آسان دانش‌آموزان به مباحث گوناگون، همه درس های ادبیات فارسی دسته‌بندی شده‌اند. شما می‌توانید همه موضوعات را در دسته‌بندی‌های مشخص مشاهده کنید.

۳) تکنیک‌های الگو گذاری

همچنین برای حل سریع و درست سوالات کنکور، تکنیک‌های الگو گذاری خاصی آموزش داد می‌شوند که دانش آموزان را در یافتن جملات پایه و پیرو، کشف سریع متمم، تشخیص واژه و تک واژ، حل سوالات مربوط به چند جزئی‌های گذرا و ناگذر، یافتن هسته گروه اسمی و… به تسلط کافی خواهند رساند.

۴) استفاده از انیمیشن

در این مجموعه با استفاده از انیمیشن‌های جذاب داستانی تلاش شده است تا علاوه بر آموزش بعضی پیش نیازها به دانش‌آموزان، از ایجاد خستگی در مخاطب هم جلوگیری شود. داوطلبان با استفاده از این پکیج‌ها تا پایان هر درس با دقت و انگیزه کافی به تماشای فیلم‌های پکیج کامل ادبیات فارسی می‌نشینند. شما می‌توانید برای دیدن سایر پکیج‌های ادبیات فارسی موسسه حرف آخر به این لینک مراجعه کنید.

5) حل انواع سوالات 

در پکیج کامل ادبیات حرف آخر، سوالاتی که شانس بیشتری برای طرح شدن در کنکور سراسری دارند و نیز دام‌های تستی، مطرح و حل خواهند شد. علاوه بر این، پس از تدریس هر مبحث درسی، به پاسخ دادن به تست‌‌های هدفمند در خصوص آن مبحث پرداخته می‌شود که تعداد آن‌ها حدود ۳۵۰ تست خواهد رسید. در آخر پس از تماشای تنها ۱۴ ساعت فیلم آموزشی با شیوه خاص آموزش استاد حرف آخر پکیج کامل ادبیات فارسی، ۱۰۰ درصد مفاهیم کتاب را خواهید آموخت و با انواع سوالات کنکور آشنا خواهید شد. به همراه این مجموعه یک جلد کتاب کار هم برایتان ارسال خواهد شد تا تایم مهم خود را برای نت برداری و جزوه ‌نویسی تلف نکنید.

منبع : موسسه حرف آخر برترین و بهترین مرجع برای برنامه ریزی و همچنین مشاوره حرف آخر برای دانش آموزان و داوطلبان کنکوری به صورت رایگان و تهیه محصولات و پکیج های مطابق با به روز ترین ابزار های دنیا می باشد.برای اطلاعات بیشتر و تماس با رتبه برتری ها و مشاورین ارشد با شماره  09128929049  و 09128929049 تماس بگیرید، و با لیست قیمت محصولات حرف آخر آشنا شوید.

ارتباط مستقیم و 24 ساعته با مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر

سوالات متداول دانش آموزان نظام جدید

آیا ضریب درس ادبیات در زیر گروه های مختلف فرق میکند؟

خیر.ضریب دروس عمومی در همه ی رشته ها و همه ی زیر گروه ها ثابت است.

زمان پاسخ گویی درس ادبیات در کنکور چقدر است؟

زمان پاسخ گویی به درس ادبیات در کنکور سراسری 18 دقیقه است.

پکیج تاریخ ادبیات شامل چه مباحث دیگری است؟

به همراه پکیج واژگان لغت و املا است که در آخر استاد منتظری با ارئه نقشه راه روند پاسخ دادن به سوالات را خیلی راحت میکند و داوطلبان با نگاه کردن به تست ها جواب آنها را به آسانی متوجه می شوند.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.