رتبه قبولی اتاق عمل در تهران و سایر شهرها ۱۴۰۱ + حداقل درصد لازم

آخرین رتبه قبولی اتاق عمل دانشگاه سراسری

در دست داشتن اطلاعاتی از قبیل رتبه قبولی اتاق عمل در تهران و سایر شهرها ۱۴۰۱ و حداقل درصد لازم به داوطلبان رشته تجربی کمک می‌کند تا نسبت به هدفی که دارند مطمئن شوند و بیش از پیش تلاش کنند تا به رتبه دلخواه و مد‌نظر خود برسند.

مسلما مسیر رسیدن به اهداف زمانی میسر خواهد شد که مشاوران متخصص و ماهر در این زمینه به شما کمک کنند. حرف آخر با ارائه پکیج‌های تخصصی به داوطلبان کنکور سراسری کمک می‌کند تا در درس‌های مهم خود به موفقیت برسند. در ادامه رتبه قبولی اتاق عمل 1401 را در اختیار شما قرار داده‌ایم تا بر اساس آن برای کنکور سال جدید برنامه ریزی داشته باشید.

آخرین رتبه قبولی اتاق عمل دانشگاه سراسری

در واقع رتبه ای که در کنکور مهم است، رتبه داوطلب در سهمیه است! رتبه در سهمیه یعنی کارنامه شما با داوطلبانی مقایسه می‌شود که سهمیه ای که گرفته‌اند با شما یکی باشد. پس در واقع برای اطلاع از آخرین رتبه قبولی اتاق عمل باید کارنامه کسانی را مورد بررسی قرار دهید که سهمیه‌شان با شما برابر است. در واقع معنای این مبحث این است که اگر در منطقه یک هستید، رتبه شما با داوطلبان منطقه یک نیز قیاس خواهد شد.

رتبه قبولی اتاق عمل در تهران و سایر شهرها ۱۴۰۱

رتبه قبولی اتاق عمل در تهران و سایر شهرها ۱۴۰۱

در واقع داوطلبان باید در نظر داشته باشند که رتبه قبولی اتاق عمل دانشگاه در سال 1400-1401 بر اساس رتبه داوطلبان 1400 محاسبه می‌شود. برای قبولی در رشته اتاق عمل رتبه شما بر‌اساس درصد داوطلب، سهمیه، و جنسیت تخمین زده می‌شود. پس در جداول زیر رتبه های مورد نیاز برای قبول شدن در کنکور 1401 بر اساس کارنامه قبولی 1400 بر اساس درصد، جنسیت و… تخمین زده می‌شود.

در واقع برای اینکه رتبه لازم برای قبولی در دانشگاه مورد نظر خود را به دست بیاورید، باید بدانید که آخرین رتبه مورد نیاز برای قبول شدن در دانشگاه مد‌نظرتان برای رشته اتاق عمل چقدر است. در اصل این رتبه‌ها به صورت حدودی در نظر گرفته می‌شوند اما تا حد زیادی به داوطلبان کمک می‌کنند تا بر اساس آن برنامه ریزی کنند. آخرین رتبه قبولی اتاق عمل سراسری و سایر شهرستان‌ها به شرح زیر است:

رتبه در زیر گروه یک

سهمیه نهایی

محل سکونت

دانشگاه محل قبولی

۲۷۰۸ منطقه یک تهران دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی-تهران
۵۱۰۸ منطقه یک تبریز دانشگاه علوم پزشکی تبریز
۳۱۳۲ منطقه یک تهران دانشگاه علوم پزشکی تهران
۵۲۷۲ منطقه یک تهران دانشگاه علوم پزشکی ایران
۷۷۲۲ منطقه دو تهران دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی-تهران
۱۳۲۹۴ منطقه دو کرمان دانشگاه علوم پزشکی کرمان
۱۴۱۵۴ منطقه دو کاشان دانشگاه علوم پزشکی کاشان
۱۵۴۹۳ منطقه دو همدان دانشگاه علوم پزشکی همدان
۱۱۳۲۸ منطقه سه جهرم دانشگاه علوم پزشکی جهرم
۱۱۷۰۹ منطقه سه گناباد دانشگاه علوم پزشکی گناباد
۱۳۸۶۱ منطقه سه بویر احمد(یاسوج) دانشگاه علوم پزشکی یاسوج
۲۶۲۶۷ منطقه سه ایرانشهر دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر

همانطور که در جدول بالا مشاهده می‌کنید، رتبه قبولی اتاق عمل همدان، کاشان، جهرم و سایر شهر‌ها را قرار داده‌ایم، همچنین تمامی داوطلبان کنکور 1402 می‌توانند با خرید منابع حرف آخر به نقاط ضعف درسی خود برسند و در صدد رفع آن بربیایند.

رتبه قبولی اتاق عمل در تهران و سایر شهرها ۱۴۰۱

برای قبولی در رشته اتاق عمل به موارد زیر توجه داشته باشید:

  1. توجه داشته باشید که هرساله تعداد داوطلبان کنکور افزایش پیدا می‌کند و این آزمون سخت‌تر می‌شود، پس به آخرین درصد‌هایی که دیگر داوطلبان در هر درس زده‌اند توجه زیادی داشته باشید.
  2. اگر هدف خود را پیدا کرده اید، بسیار عالی است چرا‌که در زمان تحصیل در دانشگاه عمر خود را تلف نمی‌کنید و از انتخابی که داشته اید پشیمان نخواهید شد.
  3. برای قبولی در رشته ای که در نظر دارید، باید کارنامه قبولی در اون رشته را حتما بررسی کنید و حتما مواردی نظیر فرصت شغلی آینده، توانایی لازم برای شرکت در هر رشته، شناخت دروسی که باید در طول دانشجویی بخوانید را هم در نظر داشته باشید.

موسسه حرف آخر به داوطلبان کنکور سراسری کمک می‌کند تا رشته مورد نظر خود را در کنکور انتخاب کنند. در واقع نحوه تدریس حرف آخر به گونه‌ای است که تمامی افراد بتوانند بر مباحث سخت و پیچیده مسلط شوند. برای انتخاب رشته اتاق عمل، حتما نیاز‌ها و شخصیت خود را بسنجید و رشته ای را انتخاب کنید که واقعا به آن علاقه داشته باشید.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.