پنج روز با حرف آخر

موسسه حرف آخر

برای اولین بار در تاریخ کنکور بر آن شدیم تا یکی از بهترین پکیج های کنکوری را در راستای عدالت اجتماعی به تمام دانش آموزان ایران زمین ارائه کنیم. ۵ روز با حرف آخر نامیست که برای این پکیج انتخاب شده و شما در این مدت ۱۵ درصد از بودجه بندی کنکور را یاد می گیرید. باورنکردنیست!!! ۵ دقیقه وقت بگذارید و این متن را تا انتها بخوانید تا سرنوشت کنکورتان تغییر کند.

پکیج ۵ روز با حرف آخر نتیجه تلاش تمام اساتید حرف آخر بوده و در مدت ۵ روز با یک برنامه بی نظیر و همراهی مشاوری از حرف آخر می توانید ۴۰ تست قطعی کنکور را برای خود پس انداز کنید.

پکیج ۵ روز با حرف آخر به صورت کاملا رایگان در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد و شما با استفاده از این پکیج می توانید ۱۵ درصد کنکور را کاملا رایگان دریافت کنید. ( صرفا هزینه پست را پرداخت می کنید )

پنج روز با حرف آخر

دو مطلب مهم و کلیدی در مورد پکیج ۵ روز با حرف آخر؛

اول؛۵ روز با حرف آخر چطور به ما در انتخاب برنامه ریزی کمک می کند:

قبل از هر کاری نیاز است که در مورد آن باید اطلاعات کافی داشته باشیم. حال اگر این طور نباشد باید از کسی که در این مورد از ما بیشتر می داند و به اصطلاح در این کار متخصص است کمک بگیریم. پکیج آموزشی و کنکوری دپارتمان حرف آخر که یکی از کارهای بسیار عالی مجموعه است و در راستای کمک به شما دانش آموزان و داوطلبان عزیز هم به لحاظ محتوایی و مشاوره و هم به لحاظ نحوه ی برنامه ریزی کمک بسیار خوبی خواهد کرد.

نکته ای که حایز اهمیت است نیز این است که انتخاب یک برنامه ی خوب باید با اجرای خوبی هم همراه باشد که باید چندین نکته های مهم را برای رعایت آن باید رعایت کنیم که از جمله می توانیم به این نکته ها اشاره کنیم:
۱- باید به آن عادت کنیم
۲- تمرکز بالایی برای آن کنار بگذاریم
۳- تدریجی در آن پیشرفت پیشبردی داشته باشیم
۴- اجرای آن را متوقف نکیم
۵- به آن اهمیت بدهیم
۶- گزارش کار برای آن و مرورش داشته باشیم
۷- از عواملی که باعث می شود در اجرای برنامه ریزی وقفه داشته باشیم دوری کنیم.

از آنجا که همه ی منابع آموزشی موسسه حرف آخر با شیوه انیمیشن و تصویر سازی ذهنی و الگوها و نقشه های راه تدوین و آماده شده اند، طبق آخرین تغییرات کتب درسی هستند تا شما با به روزترین روشی آموزش یرای یک آزمون ایده آل آماده شوید. در نتیجه شما ضمن در دست داشتن ۲۰ در صد از منابع تخصصی و عمومی ما بیشتر با برنامه ریزی و شیوه ی ارایه برنامه ها آشنا می شوید و اقدام می کنید.

دوم؛اینکه می گوییم با دریافت ۵ روز با حرف آخر نوعی عدالت آموزشی است که فرستاده می شود.

با در اختیار داشتن این پکیج که فقط هزینه ی پستی ۳۵ تومانی آن را پرداخت می کنید، ۲۰ درصد منابع سال های دهم و یازدهم و دوازدهم رشته های تجربی و ریاضی و عمومی های رشته ی انسانی را در خواهید داشت و مورد استفاده قرار می دهید. اگر به نسبت ۲۰ درصد ارزش کل پکیج آموزشی حرف آخر شما فقط این هزینه پستی را متقبل بشوید، در واقع این ۲۰ درصد را به صورت کاملا رایگان دریافت کرده اید.
سعی شده که در این بسته ی ۵ روز با حرف آخر همه ی روش های آموزشی که همگی نوین در بحث آموزش کنکور محور و حل سوالات تستی با سطح بالا و مفهومی است به همراه کتاب کار و قسمت هایی از کتاب الگو تا رتبه زیست شناسی که در کتاب کار گنجانده شده است برای شما از طرف موسسه ی حرف آخر به شکل هدیه قرار گیرد.

با این محصول آموزشی استثنای حرف آخر حجت را بر همه کنکوری های عزیز تمام کرد. چگونه؟
با پکیج ۵ روز با حرف آخر که تقریبا ۲۰ درصد کنکور بچه های تجربی و ریاضی و عمومی های رشته ی انسانی، چه نظام قدیم و چه نظام جدید را پوشش می دهد.

بسته شگفت انگیز پنج روز با حرف آخر

محتوای پکیج پنج روز با حرف آخر

  • ۱۵ درصد از مطالب درس های عمومی و اختصاصی
  • آزمون های مبحثی همراه با پاسخنمای تصویری
  • شیوه برنامه ریزی برای کنکور ۹۹
  • آشنایی با رتبه برترهای کنکور ۹۸
  • مصاحبه با رتبه برترها و راز موفقیتشان در کنکور
  • مطالب و فیلم های انگیزشی

قیمت بسته پنج روز با حرف آخر

قیمت پکیج پنج روز با حرف آخر تقریبا به شکل رایگان است و فقط هزینه بسته بندی و ارسال محصول از شما گرفته میشود که شما عزیزان میتوانید در قسمت بالای همین صفحه با افزودن محصول به سبد خرید خود آن را خریداری کنید و طی ۴ روز کاری نیز محصول خود را درب منزلتان تحویل بگیرید ، و همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این بسته آموزشی و دریافت مشاوره حرف آخر میتوانید با شماره 09128929049 و 09128929049 در تماس باشید.

سرفصل های دروس آموزشی ۵ روز با حرف آخر

روز اول:

روز اول شامل ۵ درس است. اولین درسنامه ای که شما با آن سروکار دارید زیست حرف آخر با آموزش استاد شعبانی و شاکری است.و مدت زمان آن ۹۰ دقیقه می باشد،و تدریس مربوط به جذب مواد در روده است.

دومین درس آموزش شیمی حرف آخر با استاد شیروانی می باشد که ۴۰ دقیقه زمان نیاز دارید تا تبدیل واحد یک ماده را در درس شیمی یاد بگیرید و یک تست را با قطعیت در کنکور بزنید.

تدریس دوم مربوط به فیزیک حرف آخر است.محتوای آموزش شامل دو مبحث آینه های تخت و مدار ها توسط استاد کامیار می باشد.

چهارمین روز از درسنامه زبا حرف آخر می باشد که استاد محمودی با الگو سازی رابطه افعال را آموزش میدهد که ۲ تست کنکور را شامل می شود.

روز دوم :

در روز دوم با استفاده از ۵ درس دیگر ۷ تست کنکور را با اطمینان ازآن خود میکنید.این دو درس ادبیات حرف آخر با شیمی حرف آخر است. آموزش ادبیات هم شامل بخشی از زبان فارسی کنکور می باشد. بخش مهمی که در این پکیج آموزش داده شده تدریس مسائل شیمی حرف آخر کنکور است.همه مسائل شیمی با یک نقشه راه و ۳ الگو در حرف آخر آموزش داده می شود.و با استفاده از همین الگو همه تست های مربوط به این بخش را می توانید حل کنید.

سرفصل های دروس آموزشی ۵ روز با حرف آخر

روز سوم:

روز سوم را با زیست و شیمی و ریاضی ۵ تست را با قطعیت حل می کنید.اولین درسنامه از روز سوم را با تدریس قلب و نوار قلب زیست حرف آخر آغاز میکنید. و شما تبدیل واحد دو ماده را با تدریس استاد شیروانی یاد می گیرید. و تدریس ریاضی هم با مباحث ریشه ها و راس توابع با آموزش استاد منتظری و قاسمی به این پکیج اضافه می شود.

روز چهارم:

روز چهارم بیشترین تعداد تست را با ۷ عدد به خود اختصاص داده است. آموزش بحث گلبول قرمز و کبد با تدریس استاد شاکری و استاد شعبانی شامل ۲ تست می باشد.

مبحث قوانین اولیه مدار با تدریس استاد کامیار ۸۰ دقیقه زمان نیاز دارید.همچنین انواع جمله در زبان فارسی با استاد منتظری برای شما تدریس می شود.و بخش آخر با حل نامعادلات از استاد منتظری به پایان میرسد.

روز پنجم:

شامل دین و زندگی و عربی استاد واعظی می باشد.در اینجا به سراغ عربی کنکور می رویم،عربی حرف آخر با استاد واعظی را می توان به  صد درصد برسانید آن هم در کوتاهترین زمان.

پوریا مظفریان قسمت ترجمه را آموزش میدهد و برای آموزش ترجمه شما به ۸۰ دقیقه زمان احتیاج دارید.همچنین در این بخش دین و زندگی حرف آخر استاد یوسفیان پور را با دو مبحث به پایان برسانید.

بخش لوله های U شکل در فیزیک با تدریس استاد کامیار،تیروئید در زیست شناسی هم در این بخش یاد می گیرید و این درس هم به اتمام میرسد.گروه اسمی از ادبیات کنکور که استاد محسن منتظری تدریس آن را تدریس می کند.هم آخرین مبحث است.

بعد از تماشای درسنامه ها به آخرین بخش خواهید رسید که گرفتن آزمون جامع از خودتان است. ۱۵۰ تست احتمالی برای شما قرارداده شده که کاملا می توانید با حل این تست ها خود را به چالش بکشانید.

منبع : موسسه حرف آخر برترین و بهترین مرجع برای برنامه ریزی و همچنین مشاوره حرف آخر برای دانش آموزان و داوطلبان کنکوری به صورت رایگان و تهیه محصولات و پکیج های مطابق با به روز ترین ابزار های دنیا می باشد.برای اطلاعات بیشتر و تماس با رتبه برتری ها و مشاورین ارشد با شماره  09128929049  و 09128929049 تماس بگیرید، و با لیست قیمت محصولات حرف آخر آشنا شوید.

ارتباط مستقیم و 24 ساعته با مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر

سوالات متداول دانش آموزان نظام جدید

آیا این پکیج برای همه دانش آموزان در سطح های مختلف میتواند کمک کننده باشد؟

بله. همه ی دانش آموزان با سطح های مختلف علمی میتوانند از این پکیج استفاده کنند.

این پکیج میتواند کار آمد باشد؟

یقینا. شما با استفاده اصولی از این پکیج به تاثیر صددرصد آن پی خواهید برد

سطح تستهای حل شده در این پکیج چگونه است؟

همه انواع تیپی از سوالات جهت آمادگی شما برای کنکور سراسری را در بر میگیرد

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.