۲۰ آزمون جامع حرف آخر

20 آزمون جامع حرف آخر

از جمله پکیج های حرف آخر که در بین داوطلبان و دانش آموزان طرفدار بسیار زیادی دارد 20 آزمون جامع حرف آخر می باشد. همان طور که می دانید بسیاری از داوطلبان برای رسیدن به اهداف خود با دقت تمامی دروس را مطالعه می کنند. اما به دلایل مختلف در روز کنکور دچار مشکلاتی می شوند. یکی از این دلایل آماده نبودن داوطلبان برای کنکور و غافل شدن از آزمون های شبیه ساز کنکور می باشد. موسسه حرف آخر با توجه به نیاز داوطلبان کنکور پکیج های متنوعی را ارائه می دهد. یکی دیگر از پکیج های حرف اخر، پکیج 6040 می باشد. این پکیج مناسب افرادی است که قصد دارند در مدت 100 روز تمامی مطالب و مفاهیم درسی را یاد بگیرند و در کنار آموزش تست های شبیه سازی شده کنکور را تحلیل و بررسی کنند. در ادامه این مطلب قصد داریم اطلاعاتی را در رابطه با 20 آزمون جامع حرف اخر در اختیار شما عزیزان قرار دهیم، همراه ما باشید…

ویژگی های پکیج 20 آزمون جامع حرف آخر

20 آزمون جامع نظام جدید شبیه ساز کنکور حرف آخر توسط موسسه کنکوری حرف اخر برای تمامی دروس عمومی و تخصصی طراحی و تولید شده است. بنابراین شما با تهیه این پکیج تمامی تست های دروس تخصصی و عمومی رو حل خواهید کرد. توصیه می کنیم قبل از شرکت در کنکور سطح خود را محک بزنید. برای این کار می توانید در بیست آزمون شبیه ساز کنکور شرکت کنید و نحوه تست زنی خود را مورد سنجش قرار دهید.

با شرکت در بیست آزمون جامع حرف آخر که شبیه ساز کنکور می باشد علاوه بر سنجش تست زنی خود می توانید مفاهیم و مطالب درسی مهم را مرور کنید. بهتر است بدانید که در بسیاری از موسسات آموزشی کنکور تنها 2 الی 3 دوره آزمایشی کنکور برگزار می کنند. موسسه حرف آخر پکیج بیست آزمون جامع نظام جدید شبیه ساز کنکور را به شما پیشنهاد می کند، با شرکت در آزمون های شبیه ساز کنکور علاوه بر اینکه در شرایط کنکور قرار می گیرد، می توانید خود را محک بزنید.

یکی از آزمون های سرنوشت ساز و بسیار مهم در زندگی دانش آموزان کنکور سراسری می باشد. خصوصا برای افرادی که هدف مشخصی را دنبال می کنند و قبولی در دانشگاه خاص و بهترین رشته برایشان بسیار مهم است. بنابراین مطالعه تمامی دروس عمومی و تخصصی حائز اهمیت می باشد. در بیست آزمون حرف آخر از تمامی دروس عمومی و تخصصی تست های طراحی شده است که دانش آموز باید همانند کنکور در یک زمان مشخص به تمامی آن ها پاسخ دهد.

بیست آزمون جامع نظام جدید شبیه ساز کنکور

20 آزمون شبیه ساز کنکور همانند سایر محصولات موسسه حرف آخر از ویژگی ها و خصوصیات منحصر به فرد و بسیار خوبی برخوردار می باشد. از دلایلی که باعث شده داوطلبان کنکور علاقه زیادی به تهیه و استفاده از این پکیج داشته باشند همین امر می باشد. در ادامه مطلب به صورت کامل و انحصاری به معرفی این محصول خواهیم پرداخت :

  1. شامل دفترچه عمومی و دفترچه تخصصی

این پکیج همانند کنکور طراحی شده است، به این صورت که دارای دو دفترچه مختلف که به دروس عمومی و دروس تخصصی مرتبط هستند می باشد. بنابراین با تهیه 20 آزمون حرف آخر با شرایط برگزاری کنکور و مدت زمان پاسخ گویی به سوالات آشنا خواهید شد. با تهیه این پکیج شما 20 مرتبه در آزمون شبیه سازی شده کنکور شرکت خواهید کرد و در نهایت برای تست زنی و پاسخ گویی به سوالات به تسلط کامل خواهید رسید.

  • آزمون های شبیه ساز کنکور

همان طور که از نام آن پیداست این پکیج دارای 20 آزمون است که همانند کنکور طراحی شده و شما می توانید پس از گذراندن دوره آموزشی و هر دور روز یک بار یک آزمون را برای خود برگزار کنید. 20 آزمون شبیه ساز کنکور با سوالات کنکور تطابق 90 درصدی دارند. علاوه بر موارد ذکر شده این سوالات استاندارد بوده و شما می توانید با تهیه آن با شرایط کنکور به طور کامل آشنا شوید.

  • برخورداری از پاسخ نامه تصویری

یکی از ویزگی های بسیار مهم 20 آزمون جامع حرف آخر برخورداری از پاسخ نامه تصویری با پاسخ نما می باشد. منظور از پاسخ نما این است که در کنار هر آزمون یک دی وی دی قرار دارد که به صورت تصویری هر یک سوالات کنکور را مورد تحلیل و بررسی قرار می دهد. از این طریق مجددا می توانید مباحث درسی را مرور کنید.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.