برنامه ۶۰۴۰ حرف آخر

موسسه حرف آخر

با توجه به نیازسنجی در بین متقاضیان کنکور و دانش آموزان و مدت زمانی که به کنکور سراسری باقی مانده است، مشاورین و اساتید موسسه حرف آخر بررسی های دقیقی را در رابطه با شرایط داوطلبان کنکور انجام داده اند. اساتید و مشاورین حرف آخر با تلاش بسیار اقدام به تهیه برنامه ریزی دقیق و ثمر بخش برای مطالعه و درک بهتر مطالب جامع کنکور نموده اند. در برنامه 6040 حرف آخر تمامی چالش های متقاضیان کنکور مورد نقد و بررسی قرار گرفته است تا در نهایت بتوانند نتیجه قابل قبولی را بدست آورده اند. در این مطلب قصد داریم اطلاعاتی را در رابطه با برنامه 6040 حرف آخر در اختیار شما عزیزان قرار دهیم، همراه ما باشید…

نحوه مطالعه برنامه 6040 حرف آخر

برنامه 6040 حرف آخر شامل دو بخش اصلی می باشد که در برگیرنده بخش 60 یا برنامه 60 روزه و بخش 40 یا برنامه 40 روزه است. در بخش اول که برنامه 60 روزه حـرف آخر نام گرفته است، تمامی مباحث کنکوری در یک بـرنامه ریزی به صورت قطاری آموزش داده می شود. در طی این 60 روز داوطلب محترم باید روزانه 12 ساعت مطالعه کنکوری داشته باشد و تمامی آموزش های ارائه شده را مطالعه نمایید. البته در این بـرنامه کاملا مشخص شده است که داوطلب باید چه مباحثی را به صورت کامل مطالعه نماید.

بخش دوم برنامه 6040 حرف آخر که برنامه 40 روزه حرف اخر نام گرفته است، پس از گذراندن دوره 60 روز آغاز می شود، که در این دوره داوطلب عزیز تمامی مطالب کنکوری را به صورت کامل بررسی نموده است و تمامی مطالب را یک دور کامل خوانده است. در برنامه 40 روزه حرف آخر داوطلب تمامی مباحث را مجددا بررسی نموده و هر دو روز یک بار آزمون جامع می دهد، سپس در یک و نیم روز باقی مانده آزمون شبیه سازی شده کنکور مورد تحلیل و بررسی قرار می گیرد. تحلیل و بررسی آزمون شبیه سازی شده کنکور کاملا به صورت تصویری انجام شده و همراه با پاسخنامه تصویری ارائه می گردد.

مشاوره رایگان در برنامه 6040 حرف آخر

 ممکن است داوطلبان کنکور و دانش آموزان در رابطه با پروژه 6040 حرف آخر و بـرنامه ریزی 6040 حرف آخر سوالات بسیاری را در ذهن داشته باشند، بدین منظور برای پاسخ گویی به هر یک از سوالات متقاضیان محترم و نحوه استفاده از پکیج 6040 حرف آخر و بـرنامه ریزی 6040 داوطلبان کنکور می توانند با مشاورین موسسه حرف آخر تماس حاصل فرمایند. مشاورین ارشد حـرف آخر نحوه استفاده از مدت زمان باقی مانده و مطالعه کامل دروس را در اختیار متقاضیان قرار خواهند داد. به منظور اطلاع از جزییات پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر و برنامه ریزی ۶۰۴۰ حـرف آخر با شماره 09128929049 تماس گرفته و مشاوره کاملا رایگان دریافت کنید.

میزان مطالعه روزانه در بـرنامه 6040 حرف آخر

میزان مطالعه روزانه در بـرنامه 6040 حرف آخر با توجه به ویژگی های فردی و شرایط مطالعه داوطلب تعیین خواهد شد. البته مدت زمانی که در این برنامه ریزی در نظر گرفته شده است روزانه 12 ساعت است. در این 12 ساعت داوطلب با توجه به موارد مشخص شده، اقدام به مطالعه می نماید. به عنوان مثال کاملا برای داوطلب مشخص شده است که چه مطلبی را مطالعه کند، چه قسمتی را مورد تحلیل و بررسی قرار دهد و حتی به صورت روزانه چه تعداد تست را به عنوان تست آموزشی بزند.

مدت زمان مطالعه ای که در بـرنامه ریزی 6040 حرف آخر توسط اساتید و مشاورین ارشد مشخص شده است به ساعت خاصی از شبانه روز مشخص نیست، بنابراین این امکان برای داوطلب وجود دارد که هر بخش از بـرنامه را در بهترین زمان برای مطالعه انتخاب نماید. با توجه به بررسی های انجام شده بسیاری دانش آموزان تمایل دارند در طول روز مطالعه نمایند. در عین حال بسیاری از داوطلبان مطالعه عمیق تری در طول شب دارند. در نهایت انتخاب ساعت مطالعه کاملا به شرایط داوطلب کنکور بستگی دارد.

نحوه دریافت برنامه 6040 حرف آخر

دانش آموزان و داوطلبان کنکور به منظور دریافت مشاوره رایگان و تهیه برنامه 6040 حرف آخر و پکیج 6040 حرف آخر با قیمت مناسب و ارزان و بهره مندی از تخفیف حرف آخر می توانند با شماره های 09128929049 و  09128929049 تماس حاصل فرمایند. علاوه بر موارد ذکر شده مشاوره رتبه برترهای موسسه حرف آخر در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.